İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Motorlu Tente

Motorlu Tente

Motorlu tente kafe, restoran gibi işletmelerde veya evlerin teras, bahçe ve balkon gibi açık alanlarında kullanılan tentelerin bir çeşididir. Motorlu tente, içerisindeki mekanizmalar sayesinde uzaktan kontrol edilebilir ve açılıp kapanabilir özelliktedir. Bu özelliği sayesinde kolay ve pratik bir kullanım sağlayan motorlu tenteler özellikle kafe ve restoranların açık ve kapalı alanlarında sıkça karşımıza çıkar. Evlerimizde her ne […]

Motorlu tente kafe, restoran gibi işletmelerde veya evlerin teras, bahçe ve balkon gibi açık alanlarında kullanılan tentelerin bir çeşididir. Motorlu tente, içerisindeki mekanizmalar sayesinde uzaktan kontrol edilebilir ve açılıp kapanabilir özelliktedir. Bu özelliği sayesinde kolay ve pratik bir kullanım sağlayan motorlu tenteler özellikle kafe ve restoranların açık ve kapalı alanlarında sıkça karşımıza çıkar.

Evlerimizde her ne kadar motorlu tenteye ihtiyaç duymasak da dar alanlar için kullanılabilir. Motorlu tenteler konforlu bir kullanım ve estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar. Genellikle düz veya kasetli tente olan bu motorlu tenteler kaliteli kumaşlardan yapılmakta ve bu sayede yüksek performans sağlamaktadır. Motorlu sistemi olmasından dolayı hızlı bir kullanım sunar ve fiyatlarının da uygun olması nedeniyle popüler tentelerdendir.

Motorlu Tente – Anka Tente – Tente Üretim ve Tente Servisi Ankara – Tente ve Pergole Satış – Tamir-Montajı

Motorlu Tentelerin Kullanım Alanları

Motorlu tente hem hızlı hem de kullanımının kolay olması sebebiyle işletmeler tarafından çok tercih edilir. Özellikle açık oturma alanlarının hem kötü hava koşullarına karşı korunması hem de daha konforlu ve güvenli bir ortam sağlanması açısından motorlu tenteler tercih edilir. Manuel tentelere göre açılıp kapanması daha kolay olan motorlu tenteler özellikle dar alanlarda büyük avantajlar sağlıyor.

Bunun yanında butik ve mağazaların önlerinde de kullanılan motorlu tenteler, kıyafetlerin güneşte solmasına veya yağmurda ıslanmasına engel oluyor. Açık alanlarda kullanıldığı gibi kapalı alanların üstlerinde de kullanılan motorlu tenteler tavan yerine yaptırılabiliyor. İstenildiği zaman kapalı alanı açık bir alana çevirme olanağı sunuyor.

Motorlu Tentelerin Avantajları

Motorlu tente hem kullanım kolaylığı hem de hızlı olması açısından büyük avantajlar sağlıyor. İşletmeler, müşteri çekmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak için konforlu ve güvenli bir ortam yaratmak istiyorlar. Bunun için motorlu tente kullanan işletme sahipleri hem kapalı alanlarını istedikleri zaman anında açık alan haline getirip havalandırabiliyor hem de müşterilerinin daha ferah bir ortamda bulunmasını sağlayarak memnuniyeti arttırıyor. Özellikle dar alanlarda manuel tente kullanmak zor olabiliyor.

Motorlu tenteler kumanda ile uzaktan kontrol edilebilir özelliği olmasından dolayı kimseyi rahatsız etmeden istenildiği zaman kolayca açılıp kapanabiliyor. Bir diğer avantajı ise bahçelerde, teras ve balkon gibi yerlerde oturma alanlarını tüm mevsimlerde dış etkenlere karşı korumasıdır. Açık alanlarda kış aylarında oturmak pek mümkün olmuyor. Ancak motorlu tenteler sayesinde bu açık alanlar kış aylarında hem daha sıcak bir alana dönüştürülmüş oluyor hem de yağmur, kar gibi hava şartlarından korunarak kapalı bir ortam halini alıyor.

Motorlu Tente Çeşitleri

Motorlu tentelerin yapıldıkları malzemelere veya işlevlerine göre birçok farklı çeşidi olabilir. İsteğe göre de tasarlanabilen bu tenteler kasetli veya düz olarak karşımıza çıkıyor. Kasetli olan motorlu tenteler daha çok estetik güzelliğe önem veren kişiler tarafından tercih ediliyor. Motorlu düz tenteler de tüm açık ve kapalı alanlarda rahatça kullanılabiliyor. Motorlu tenteler aynı zamanda kullanılacağı mekâna göre farklı özelliklerle donatılabiliyor. Örneğin ısıtmalı veya klimalı olarak tasarlanabilen tenteler ortamın ısısını koruyabilir, ısıtabilir veya yaz aylarında serin bir ortam sağlayabilir. Konfor sağlayan bu motorlu tenteler farklı renk ve desenlerde tercih edilebilir.  Bahçe, balkon veya teras gibi oturma alanlarında da spotlu motorlu tenteler kullanılarak hem ortam aydınlatılabilir hem de daha güzel ve şık bir görünüm yaratılabilir.

Motorlu Tente Fiyatları

Motorlu tentelerin yukarıda bahsedilen çeşitlerine, renklerine, desenlerine veya boyutlarına göre fiyatlarında farklılık olabilir. Kullanılacak mekâna göre boyutları seçilebilen veya özel olarak yaptırılabilen motorlu tenteler fiyat performans açısından uygundur. Çünkü hem hızlı hem de kullanımı oldukça kolay olan bir tente modelidir. Birçok avantajı beraberinde getiren motorlu tentelerin fiyatları belirlenirken tentenin yapıldığı malzeme ve bu malzemenin kalitesi de göz önünde bulundurulur.

Motorlu Tente Modelleri ve Fiyat Listesi istanbul için Çok Ucuz Fiyat

Motorlu Tente Seçimi

Motorlu tenteler seçilirken ilk yapılması gereken şey kullanılacak olan mekânın keşfedilmesidir. Mekânın boyutu, özellikleri ve dekorasyonu göz önünde bulundurularak uygun olan motorlu tente seçilmelidir. Renginin ve deseninin mekânla uyumu da estetik açıdan önemlidir. Motorlu tenteler seçilirken tentesinde kullanılan malzemenin kaliteli olması, kullanım süresi açısından oldukça önemlidir. Çok sık kullanılacak olan mekânlarda tentenin dayanıklı olması ve bozulmaması gerekir. Motorlu tenteler hakkında firmamızdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM