İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Motorlu Tente istanbul

Motorlu Tente istanbul

Motorlu tente istanbul her türlü tente ihtiyacınız da sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır. Öncelikli olarak tente nedir bundan bahsedelim. İnsanların açık alanda Güneş etkisinden korunmak için ürettikleri gölgelik sistemlerine tente sistemi denilmektedir. Bu ihtiyaçtan ortaya çıkan tente sistemleri daha sonra da pek çok alanda kullanılmaya devam edilmiştir. Günümüzde birçok işletmenin en vazgeçilmez dekoratif ürünü tente sistemleridir. […]

Motorlu tente istanbul her türlü tente ihtiyacınız da sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır. Öncelikli olarak tente nedir bundan bahsedelim. İnsanların açık alanda Güneş etkisinden korunmak için ürettikleri gölgelik sistemlerine tente sistemi denilmektedir. Bu ihtiyaçtan ortaya çıkan tente sistemleri daha sonra da pek çok alanda kullanılmaya devam edilmiştir. Günümüzde birçok işletmenin en vazgeçilmez dekoratif ürünü tente sistemleridir. Tente sistemleri sadece güneşten değil aynı zamanda yağmur ve rüzgâr gibi durumlardan da korunmak için kullanılmaktadır. İşletmeler kullanıldıkları alanlar için ekstra bir yaşam alanı oluşturdukları içinde tente tercih etmektedir. Kullanım amacına göre tenteler sınıflandırılmıştır. Tente çeşitleri ev içerisinde kullanılan veya işletmelerde kullanılan olmak üzere iki temel sınıfa ayrılmaktadır. Bunun dışında çeşitlerinden şöyle bahsedebiliriz.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Motorlu Tente istanbul her türlü ihtiyaca hizmet edecek tente çeşitleri üretmektedir. Tente çeşitleri mafsallı tente, pergola tente, cam sürgü tente, körüklü tente, karpuz model tente, kasetli tente çift açılır tente, şeklinde sıralanabilir. Motorlu tenteler en kolay kullanılan tentelerdir. Motorlu tenteler elektrik motoru yardımı ile kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Tüm otomatik tenteler motorlu tenteye örnektir diyebiliriz. Motorlu tente kullanım açısından oldukça kolaylık sağladığı için pek çok yerde tercih edilmektedir. Özellikle bazı işletmelerde motorlu tente kullanımı oldukça önemli yer almaktadır. Çünkü sigara yasağı geldikten sonra bazı mekânlar açılır kapanır motorlu tenteler ile müşterilerin rahatsız etmeden bu yasağı uyumuş olmaktadırlar.

Motorlu Tente Fiyatları

Motorlu Tente istanbul üretmiş olduğu tenteler de kullanacağı motorlar sayesinde daha pratik tenteler piyasaya sürmektedir. Motorlu tenteler kullanım yerlerine göre ve ölçülerine göre farklı fiyatlandırmaktadır. Özellikle otomatik açılır kapanır olan tüm tente sistemlerinde motor kullanılması gerektiği için tente çeşidine göre de farklı fiyat aralığı ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden motorlu tente yaptırmak istediğiniz zaman firmamızdan bilgi almanız daha sonra keşif ekibimiz tarafından ölçüsü alınan tentelerinizin montajının yapılması daha doğru olacaktır. Motorlu tentelerin özellikleri alüminyum profil ve plakalardan oluşan bir yapıya sahip olmasının. Ayrıca tentelerin hepsinde şık bir tasarım ön plana çıkmaktadır. Tentelerin kurulumunda kullanılan cıvatalar, Çiviler paslanmaz özelliktedirler. Tente alırken firma ile irtibata geçerek ihtiyacınıza uygun olan tenteye seçmek daha kolay olacaktır

Motorlu Tente Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Motorlu tente istanbul uzman ekip arkadaşları ve kaliteli ürünleri ile aradığınız hizmeti sizlere sunmaktadır. Motoru tenteleri kullanmak için 2 farklı yöntem vardır. Bunlardan birisi manuel olarak çalışan tente veya uzaktan kumandalı tente olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle bazı işletmeler teras katlarını veya bahçe katlarını motorlu ve raylı tente sistemleri ile kapatarak kışın ve güneşli havalarda kapalı yazın güneşin olmadığı durumlarda ise açık alan elde ederek müşterilerine hizmet sunmaktadır. Tekbir kumanda tuşuna basarak mekânınızı açık veya kapalı hale getirmek oldukça hoşlanacağınız bir işlemdir. Motorlu tente istanbul üretmiş olduğu tüm ten sistemlerinde kullanacağı mekanizma için en kaliteli ve kullanışlı ürünleri seçmeye Özen göstermektedir.

Tente Fiyatları ve Garanti Süresi

Motorlu tente istanbul üretmiş olduğu tenteler de sizlere en üstün kaliteyi sunarken aynı zamanda uygun fiyat sunmaktadır. Yaptıracağınız tente ile ilgili önce ölçüleri aldıktan sonra alanınıza en uygun tente çeşidini size önerir. Sizinle beraber alınan karar ile tente üretimi firma içerisinde yapılır ve daha sonra montaj işlemi için tekrar sizinle görüşülür. Firma hem tente üretimi hem de montaj işlemlerinde En üstün kalite ve teknoloji kullanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM