İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Masa Üstü Şemsiye istanbul

Masa Üstü Şemsiye istanbul

Masa üstü şemsiye istanbul modelleri ile dış mekânlarınıza oldukça şık ve dekoratif görünümler katabilirsiniz. Şemsiye aslında yağmurlu zamanlarda sizleri yağmurdan korumak amacı ile tasarlanan küçük kalıplı modeller ile biliniyordu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve farklı ihtiyaçların artması nedeni ile dış mekânlarınız da masa üzerine montaj ederek kullanabileceğiniz masa üstü şemsiye gibi farklı tasarım ve özelliklere sahip […]

Masa üstü şemsiye istanbul modelleri ile dış mekânlarınıza oldukça şık ve dekoratif görünümler katabilirsiniz. Şemsiye aslında yağmurlu zamanlarda sizleri yağmurdan korumak amacı ile tasarlanan küçük kalıplı modeller ile biliniyordu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve farklı ihtiyaçların artması nedeni ile dış mekânlarınız da masa üzerine montaj ederek kullanabileceğiniz masa üstü şemsiye gibi farklı tasarım ve özelliklere sahip modeller türemeye başladı.

Büyük Kolaylıklar Sağlayan Masa Üstü Şemsiye Modelleri

Şemsiye sizleri hem yağmurdan hem de güneşin zararlı ışınlarından koruduğundan dolayı farklı şekillerde ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Olumsuz hava şartlarında islere büyük kolaylıklar sunan şemsiye modelleri bahçe keyfinizde de size yardımcı olmaktadır. Evinizin bahçesine masa üstüne konumlandırabileceğinizi masa üstü şemsiye modelleri aynı zamanda bahçenize muazzam bir görünüm katacaktır. Öte yandan evinizin balkonunsa da oldukça uyumlu olan masa üstü şemsiyeler yuvarlak ya da kare gibi farklı şekillerde boyutlarda ve geniş renk seçenekleri ile üretiliyor.

Masa Üstü Şemsiye Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Masa üstü şemsiye istanbul ve diğer illerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Evinizin bahçesinde, balonunda kullanabileceğiniz bu modelleri özellikle kafe, lokanta restoran ve çay bahçesi gibi mekânların olmazsa olmazlarındandır. Hayatınız da bir kere dahi olsa bir lokantada ya da restoranda yemek yemek kafe de çay işçiminizdir. Bu mekânların giriş kapıları önünde yer alan masaların üzerinde masa üstü şemsiyeler gibi detaylar mutlaka gözünüze çarpmıştır. Sıcak havalarda işletme sahiplerinin dış mekândan da alan kazanmasına olanak tanıyan masa üstü şemsiyeler şık ve dekoratif tasarımlar ile de mekân apayrı bir güzellik katmaktadır. Kısaca masa üstü şemsiye modelleri evinizde restoranlarda, kafelerde, çay bahçelerinde, dernek ve toplantı yerleri gibi her türlü mekânlarda tercih edilen modellerdir: bu modellerin en çok tercih edilmesindeki etken her ortama ve her amaca uyum sağlamasıdır:

 Masa Üstü Şemsiye Modellerini Özellikleri

 Masa üstü şemsiye istanbul teknik özellikleri şunlardır;

 • Kaliteli kumaşlardan imal edilmişlerdir,
 • Kelepçeli sisteme sahiptirler
 • Sağlam akrilik kumaşlardan üretilmişlerdir
 • Kumaşları ve renkleri güneş ışınlarına karşı dayanıklıdırlar
 • Kullanıldığı mekâna şık ve dekoratif görünüm katarlar
 • Kalitesini uzun yıllar korurlar
 • Mekânda bulunan diğer mobilyalar ile uyum sağlarlar.

Her Dekorasyona Uyum Sağlayan Masa Üstü Şemsiye Modelleri

Masa üstü şemsiye istanbul modelleri neredeyse her dekorasyona uygum sağlayan farklı model seçeneklerine sahiptir. Masa üstü şemsiyeler model, tasarım ve özellik bakımından farklılık göstermektedir Şık tasarımlı masa üstü şemsiyeler ile evinize gelen konuklarını güneşli havalarda bile bahçenizde serin bir şekilde ağırlayabilme fırsatı bulursunuz. Aynı zamanda restoran ve kafe gibi işletme sahibiyseniz bu şemsiye modelleri çok işinize yarayacaktır. Çünkü soğuk ve yağmurlu havalarda inşalar pek dışarı çıkmaz istemezler. Dışarda olan kişilerde ısınmak ve bir şeyler yiyip içmek için kapalı mekânları tercih ederler. Bu şemsiye modelleri ile mekânınıza kapalı bir ortama çevirerek rüzgâr ya da yağmur gibi hava olaylarından müşterilerinizin korumuş olursunuz.

Masa üstü Şemsiye Fiyat Aralıkları

Masa üstü şemsiye istanbul fiyatları birçok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu şemsiyeler UV ışınlarına uygun farklı açılarda kurulduğundan dolayı farklı modellere sahip olmaktadır. Dolayısı ile fiyatlar da şemsiyeni modeline, boyutuna ve kalitesine göre farklılık göstermektedir.  Ancak ürünlerin kalitesi göz önünde bulundurulursa ve uzun süreli kulanım olanağı sunuyorsa fiyatların uzun vadede size daha maliyetli olmaktadır. Bu nedenle masa üstü şemsiyelerde de fiyatlara göre değil, kaliteye göre seçim yapmanız size uzun vadece avantajlı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM