İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Mamak Tente Branda

Mamak Tente Branda

istanbul ve civarında tente branda hizmeti veren firmalar oldukça fazladır. Burada önemli olan husus, kaliteli üretim yapan yerlerin tercih edilmesidir. Mamak tente branda, istanbul ve civarına hizmet veren köklü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Firmanın üretim kolları son derece geniştir. Branda ve tente çeşitlerinde, sanayi ve ticari alanlarda kullanılacak farklı türler yer alır. Mamak tente branda, satışa […]

istanbul ve civarında tente branda hizmeti veren firmalar oldukça fazladır. Burada önemli olan husus, kaliteli üretim yapan yerlerin tercih edilmesidir. Mamak tente branda, istanbul ve civarına hizmet veren köklü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Firmanın üretim kolları son derece geniştir. Branda ve tente çeşitlerinde, sanayi ve ticari alanlarda kullanılacak farklı türler yer alır.

Mamak tente branda, satışa sunduğu tente çeşitleri ile yaşam alanları ve ticari alanlarda tercih edilen firmalar içerisindedir. Firmanın en önemli özelliği, mevsim özelliklerinden etkilenmeyen tente hizmetleridir.

Dayanıklı Tente ve Brandalar   

Branda kullanımı, ticari alanda son derece yaygındır. Bunun en önemli nedeni gerek ihracat gerekse de yurt içi üretimde branda kullanımının önemidir. Taşıma tırları ile yurtdışına giden ihraç malları, çok farklı ülkelerden ve coğrafi koşullardan geçmektedir. Bu durum, farklı iklimler ve hava koşullarına karşı, ürünün bozulmadan gitmesi için son derece dikkat gerektirecektir. Kaliteli branda çeşitleri, hava koşullarına uygun malzemelerden tasarlanacaktır. Yazın güneşi ve ısıyı geçirmeyecek, kışın da soğuğu iletmeyecek nitelikte branda çeşitleri seçilmelidir. Ayrıca, nem ve yağışı da geçirmemesi branda için önem taşır. Bu sayede nakledilen ürünün bozulmaması sağlanmış olacaktır. Kurutulmak üzere açık hava ya da depolara serilen gıda maddelerinin de üzerine branda serilmektedir. Bu amaçla kullanılan brandalarda da benzer niteliklerin bulunması gerekir.

Tentelerin Kullanım Alanları

Tentelerin farklı yerlerde kullanım alanları bulunmaktadır. Kafe, kış bahçesi, park ve gösteri alanları ile restoran gibi işletmelerde sıkça görülmektedir. Ayrıca, tenteleri, yaşam alanlarında da görmek mümkündür. Ev balkonları, müstakil evlerdeki kış bahçeleri bunun en güzel örnekleridir. Tentelerin kullanım amaçları arasında, hava koşullarından korumak olduğu kadar, dekoratif görünüm sağlaması da önemlidir. Dekoratif maksatlı kullanılacak tentelerde, körüklü, mafsallı ve kış bahçesi modelleri öne çıkacaktır. Ayrıca çadır tenteler de büyük organizasyonlarda ve açık alan etkinliklerinde hem koruyucu hem de dekoratif amaçlıdır. Çadır tentelerde büyük yemek davetleri, sirk ve konser gibi gösteriler oldukça rahat yapılacaktır. Açık alan içerisinde yapılacak bir davetin, korunaklı ve şık bir etkinlik alanını, bu çadır tenteler oluşturacaktır.

Tentelerin Rahat Kullanımı

Tenteler, son derece rahat kullanılan koruyucu örtülerdir. Körüklü tente şeklinde tabir edilen tente modelleri, ev ve kafelerde sıkça karşılaşılan modellerdir. Bu tentelerin iple kumanda edilen mekanizmaları bulunur. Körük şeklinde olması nedeniyle bu ismi almıştır. İp ile rahatlıkla kumanda edilen bu tenteler, son derece rahat bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Sokak kafeleri ve ev balkonlarında da farklı renk ve desenlerde görülmektedir. Tenteler içerisinde kamelya türü olanlar da müstakil yaşam alanları ile restoranlarda en çok görülen türlerdir. Şık görünümü nedeni ile dışarının hava koşullarını geçirmemek için tercih edilen modeller arasındadır.

Mamak tente branda bu konuda çok farklı modellerde tente satışı yapmaktadır. Firmamız ürünleri son derece kaliteli ve estetik unsurlar içermektedir.

Hava Koşullarından Koruyan Tenteler

Günümüzde tentenin yaşam alanlarında en fazla kullanım nedenleri, hava koşullarından koruma maksatlı olmasıdır. Bu konuda, çok farklı ve şık model göze çarpmaktadır. Sabit tenteler, mafsallı ve körüklü modeller, kamelya ve kış bahçesi tente modelleri gibi.

Gerek kafe, lokanta gibi hizmet sektöründe olsun, gerekse de ev gibi yaşam alanlarında olsun, kullanım alanları son derece yaygındır. Dışarıda otururken, hava koşullarından etkilenmemek için kamelya ve kış bahçesi türündeki tenteler en ideal seçimler olacaktır. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde, uzun süre dayanıklı ve kaliteli tasarımlarımız tavsiye edilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM