İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Maltepe Tente Branda

Maltepe Tente Branda

Çelik materyal kullanılarak kalın ve dayanıklı kumaştan üretilen bahçe ve havuz kenarlarında sık kullanılan ürüne tente branda denir.  Tente branda modelleri coğrafya fark etmeksizin tüm hava koşulları  göz önüne alınarak üretilir. Üretimde kullanılan malzeme ürünün kötü hava koşullarında deforme olmasına izin vermez.  Alışveriş yaptığınız yerler  tente modellerinin belirli süre garantisini vermek zorundadır. Kaliteli ve profesyonel […]

Çelik materyal kullanılarak kalın ve dayanıklı kumaştan üretilen bahçe ve havuz kenarlarında sık kullanılan ürüne tente branda denir.  Tente branda modelleri coğrafya fark etmeksizin tüm hava koşulları  göz önüne alınarak üretilir. Üretimde kullanılan malzeme ürünün kötü hava koşullarında deforme olmasına izin vermez.  Alışveriş yaptığınız yerler  tente modellerinin belirli süre garantisini vermek zorundadır. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmalar ile alışveriş yaparsanız uzun yıllar sorunsuz şekilde gönül rahatlığı ile ürünü kullanabilirsiniz. Maltepe tente branda firması olarak müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışıyoruz. Üretici  olarak tek amacımız müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir.

Tente Branda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tente branda modellerinden memnun kalabilmeniz için  almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Doğru ürün seçmek için dikkat etmeniz gerekenler;

 • Kullanım alanına göre otomatik ya da manuel  model çeşidine karar vermeniz gerekir.
 • Tente mekanizmasında yer alan piston sistemi tentenin kalitesini belirlemenize yardımcı olur. Bu nedenle piston özelliklerini sorgulayabilirsiniz.
 • Katlanan tente modellerinde makas kısımlarının piston içerip içermediğini mutlaka sorgulayın.
 • Tente mafsallarının kaliteli olup olmadığını öğrenin. Mafsalların kalitesi ile tentenin kullanım ömrü bağlantılıdır.
 • Üretiminde kaliteli makas kullanılan tente modelleri sessiz bir çalışma sistemine sahiptir.

Sıralamış olduğumuz kriterlere dikkat ederseniz tercih etmiş olduğunuz  tente modelini memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Tente Branda Çeşitleri

Körüklü tente, mafsallı tente, çift açılır tente ve sabit tente olmak üzere toplam dört çeşit tente modeli bulunmaktadır. Mafsallı tente modeli genel olarak dış mekânlara kullanılan ve mafsal mekanizması sayesinde açılan ve kapanan fonksiyonu olan modellerdir. Körüklü tente modeli ise üzerinde kumanda paneli bulunan ve uzaktan istenildiği şekilde yönlendirilebilen modellerdir. Özellikle kafelerin bahçe kısmında kullanılır. Çift açılır tente modeli iki direk üzerine kurulan ve tekerlekli mekanizması bulunan tente modelidir. Genellikle bahçe ve havuz kenarında kullanılan üründür.  Sabit tente modelleri balkonların üzerine yerleştirilen ve boyut olarak küçük olan bir üründür. Maltepe tenten branda firması olarak tüm tente modellerimizi titiz ve özenli bir şekilde üretiyoruz.

Tente Branda Kullanım Alanları

Tente branda modelleri iş yerlerinde, evlerin bahçelerinde, havuz başında, otel ve evlerin teraslarında ve kafelerde kullanılmaktadır. Sosyal alanlarda en sık kullanılan tente modelleri otomatik tentelerdir. Özellikle sigara içilebilir alanlarda uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen ürünler tercih edilir. Kullanım alanına göre tente çeşitleri seçilirse verimli bir şekilde kullanılabilir.

Tente Branda Nasıl Olmalıdır?

Tente branda kullanım amacına bakıldığında uzun ömürlü olmalıdır. Maliyeti yüksek olan bu ürünlerin kısa sürede deforme olması kullanıcılar için büyük sorun oluşturmaktadır. Modellerin üretim şekli birbirlerinden farklı olduğu için fonksiyonları da farklıdır. Bu nedenle tentenin fonksiyonu kullanım amacına uygun olmalıdır. Tente kullanımının artması ile sektörde farklı firmalar yer almaktadır. Firmaların artması fiyat farklılıklarının oluşmasına neden olur. Tente fiyatları piyasa değerinin altında olmamalıdır. Piyasa değerinin altındaki tenteler kısa sürede bozulabilir.

Tente Branda Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Tente kumaşı özel olarak hazırlanan sert ve tok bir kumaştır. Hava koşulları ne olursa olsun kısa sürede deformasyona uğramaz. Güneş ışınlarına maruz kalsa da kumaş rengi uzun yıllar korunmalıdır. Kar, yağmur ve nem gibi hava olaylarından etkilenerek yırtılmamalıdır. Isı ve ışık yalıtımı sağlayan kumaş özelliğini taşımalıdır. Güneş ışığından korurken ortamı karanlık hale getirmemelidir. Maltepe tente branda firması olarak kaliteli ve tente yapımı için uygun kumaş modellerini kullanarak ürünlerin üretimini yapıyoruz. Sizlerde tente branda ihtiyacınız için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM