İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Mafsallı Tente Nedir?

Mafsallı Tente Nedir?

Mafsallı Tente Kadıköy genellikle tente ve brandaların gerekli olduğu dış mekânlarda kullanılır, bu nedenle ilk tercihtir çünkü menteşe işlevinin açma / kapama uygulama işlevi vardır, bu nedenle gerektiğinde açılıp kapatılabilir. Kullanımı kolay ve şık görünümlü, her mevsim kullanılabilen bir tente türüdür. Bahçenin tadını çıkarırken yağmur veya güneş ışığının sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Bunun için tenteyi […]

Mafsallı Tente Kadıköy genellikle tente ve brandaların gerekli olduğu dış mekânlarda kullanılır, bu nedenle ilk tercihtir çünkü menteşe işlevinin açma / kapama uygulama işlevi vardır, bu nedenle gerektiğinde açılıp kapatılabilir. Kullanımı kolay ve şık görünümlü, her mevsim kullanılabilen bir tente türüdür. Bahçenin tadını çıkarırken yağmur veya güneş ışığının sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Bunun için tenteyi ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Genelde aklınıza gelebilecek her yerde evler, restoranlar, kafeler, küçük işletmeler için rahat ve şık bir görünüm sağlayabilir. Kısaca özetleyecek olursak Türkiye’de kullanılan tente modelleri ortaya çıkmaya başladı. Kullanım kolaylığı ve kaliteli yapısı nedeniyle mafsallı tenteler vazgeçilmez tente modelleridir.

İsmi derz anlamına  gelir, derzleri nedeniyle kolayca açılıp kapanabilir. Mafsallı tente birleşim yerlerinde küçük değişiklikler yapılarak, yaz-kış dâhil her türlü hava koşulunda kullanılabilecek bir yapı ortaya çıkmıştır. Mafsallı tente üzerinde 3,5 metreye ulaşabilen kumaş ile kumaş istenilen uzunlukta açılıp kapanabilmektedir.

Şemsiye – Eskişehir Tente | Ceylan Branda | Tente | Branda | Pergole

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı tente özellikleri, konusunu açıklamak gerekirse; üzerindeki akrilik kumaş sayesinde güneşin kötü etkilerine karşı tam koruma  sağlamaktadır. Renk solmaması bakımından en kaliteli kumaşların tercih edildiği  model, mekânlarınıza kattığı şıklık sayesinde müşterilerinizin daha konforlu bir deneyim yaşamasına sebep olacaktır. Mafsallı Tente Kadıköy imalatı yapan firmamız yılların verdiği deneyimle en kaliteli ürünleri üretmeye ve montajlarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Uzman ekiplerimizin ellerinden çıkan ürünlerimiz sayesinde  müşteri memnuniyetini her daim önemseyen firmamız, bu alanda  öncülü etmekten gurur duyuyor. Tente’nin renk  veya desen seçimleri tamamıyla müşterinin seçimlerine  bırakılmıştır. Mafsallı tente sistemi her renk ve modelde üretilebilir. Tente bileşeninde elektrostatik toz boya kullanıldığından dilediğiniz rengi üretebilir.

Alüminyum dökümlerin dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabilecek bu ürün mekânınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Mafsallı tente sistemi, kullanım kolaylığı nedeniyle ilk tercihtir. Kısaca özetleyecek olursak 150-300 cm öne açılma fonksiyonuna sahiptir. Herkesin kullanımı çok kolaydır. Uzun yıllar kullanılabilir ve çok dayanıklıdır. Bu çok güvenlidir. Fiyatı ekonomik olarak kabul edilebilir. Rahat açma ve kapama fonksiyonu özelliği sayesinde Yaşam alanınızı dış etkenlerden korur.

Mafsallı Tente Avantajları Nelerdir?

Mafsallı Tente Kadıköy üretimde yüksek kaliteli malzemeler kullanır ve dayanıklıdır. Kompakt tasarımı sayesinde mekâna şıklık katar. Kolu 45 dereceye kolaylıkla ayarlanabilir. Boyut ve ölçüler ihtiyaca göre değişmekte ve kullanacağınız alana göre ayarlanmaktadır. Tercihe göre mafsallı tente ön profili çizgili veya çizgili olarak kullanılır. Zengin renk içeriğine sahip mafsallı tente, zevkinize göre rengi seçebilirsiniz.

Menteşe işlevi sayesinde açılıp kapanması çok kolaydır. Sıkı bir çalışma ortamında bile ileri ve geri hareket etme kabiliyetine sahiptir. Her mevsim kullanılabilecek şekilde ayarlanmıştır. Mafsallı tentelerin fiyatı, kumaş cinsine ve üretimde kullanılan ekipmana göre değişiklik göstermektedir.

 

Mafsallı Tente Nerelerde Kullanılır?

Mafsallı tente modellerimizin birçok kullanım alanı vardır, ancak bunlar çoğunlukla kafelerde, restoranlarda, küçük işletmelerde, evlerde ve mekânlarda kullanılmaktadır. Bu kadar küçük bir alanda moda ve estetik ile mekâna ferah bir hava katıyor. Aslında sadece bu mekânlarda kullanılan mafsallı tenteler ile sınırlı olmayıp, aklınıza gelebilecek her alanda güneşten korunma veya şiddetli hava şartlarından korunmak isteyenlerin tercih ettiği bir üründür.

Yani mafsallı tentelerin kullanımı çok geniştir. Bu tenteler başlangıçta sadece nispeten sınırlı bir alanda kullanıldı ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her alanda endişelenmeden kullanılabilir. Mafsallı tente geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Böylece ürünü herhangi bir ortamda herhangi bir soruna neden olmadan kullanabilirsiniz. Kullanım alanları kafeler, restoranlar, konutlar ve işletmelerdir. Bahsettiğimiz bu mekânlarda menteşeli tente ile oldukça rahat ve şık bir görünüm sağlanabilmektedir.

Freeform Pergola Tasarımı – Waffle Structure – Hayri Atak | İç Mimarlık | Mimarlik | Ofisi | istanbul

Mafsallı Tente Neden Tercih Edilir?

Mafsallı tente eğiminin montaj işlemi sırasında belirlendiği söylenebilir. Yalnızca güneş ışığını önlemek içinse, bir eğim takmanıza gerek olmayabilir. Yağmur koruma cihazını açamıyorsanız, kanopinin kumaşının sarkmasını önlemek için hafifçe eğebilirsiniz ve menteşeli kanopinin kolları 3,5 metreye kadar öne doğru uzanabilir. Ancak tente altı metre uzunluğunda ise bu sağlanabilir. Satın aldığınız tentenin mafsallı olduğunun belirlenmesi, doğru kararı vermiş olduğunuz anlamına gelmez.

Çünkü tentenizin boyutu mafsallı tente yapımına uygun olmayabilir. Ayrıca üç metrenin altındaki tente iki metre veya 1,85 metreden büyük olursa ödemeniz gereken fiyat değişmeyecektir. Bu sayede tenteyi kapatıp açarak zaman kaybetmekten kurtulabilir, hatta tentenin zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Elbette, elektrik sistemi için tenteyi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri bünyemizde bulunduran firmamız sayesinde gerekli tüm hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM