İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı tente istanbul mağaza, kafe ve restoranlarında kullanılan ve pratik kullanıma sahip bir tente çeşididir. Mafsallı tente açılır kapanır özelliği sayesinde dış mekânlarda kullanılır. Dar alanlara sahip mekânlarda kullanım kolaylığı sağlayan mafsallı tentelerdeki mafsal sayesinde tente, ileri geri hareket ettirilebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Mafsallı tenteler her mevsim kullanılabilir olması ve şık görünümünden dolayı en çok tercih […]

Mafsallı tente istanbul mağaza, kafe ve restoranlarında kullanılan ve pratik kullanıma sahip bir tente çeşididir. Mafsallı tente açılır kapanır özelliği sayesinde dış mekânlarda kullanılır. Dar alanlara sahip mekânlarda kullanım kolaylığı sağlayan mafsallı tentelerdeki mafsal sayesinde tente, ileri geri hareket ettirilebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Mafsallı tenteler her mevsim kullanılabilir olması ve şık görünümünden dolayı en çok tercih edilen tentelerden biridir. Tenteler genel olarak kötü hava koşullarından korunmak veya güneşe karşı koruma sağlamak için kullanılır. Ancak bunun yanında dekor amaçlı, şık görünüm elde etmek için de kullanan kişiler vardır. Alüminyumdan yapılan tenteler kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve bu yüzden uzun süre kullanılabilir.

Dekoratif Tente - Tente Modelleri ve Fiyatları indirimli Fiyata Satın Alın

Mafsallı Tente Nedir?

Mafsallı tente özellikle dış mekânlarda kullanılan ve branda kullanımını gerektirecek yerlerde kullanılır. Mafsallı tentelerin mafsal fonksiyonu sayesinde kolayca açılıp kapanabilir. Mafsallı sistemi sayesinde ileri geri hareket ettirilen tenteler pratik bir kullanım sağlar. Mafsallı tenteler hem kaliteli hem de dayanıklı olması sebebiyle uzun ömürlüdür ve tenteler arasında en çok kullanılan tente çeşididir.

Mafsallı Tente Seçimi

Mafsallı tente istanbul tente üretim yerlerden alınabilir veya sipariş edilebilir. Mafsallı tenteler seçilirken kullanılacak alanın özelliklerine göre renk ve desenlerine karar verilmelidir. Görünümünün yanında tentenin yapıldığı malzemeye de dikkat edilebilir. Çünkü tentelerin üst kısmı kumaş, bez veya camdan yapılabiliyor. Su geçirmez özellikli olan malzemelerden yapılan tenteler özellikle dış mekânlarda tercih edilir.

Bunun yanında camdan yapılan tenteler kullanarak da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Mafsallı tentelere mafsallı denmesinin sebebi tentenin hareketli kollarının dışa doğru düzelerek açılmasıdır. Mafsallı tente seçilirken bu sistemin düzgün çalıştığından da emin olunmalıdır. Mafsallı tentelerin kolları genellikle 3,5 metre kadar öne uzar. Ancak bu tenteler 6 metreye kadar uzatılabilir. Kullanacağınız alanın boyutuna göre tentenin ölçülerine bakılarak alınmalıdır.

Mafsallı Tente Avantajları

Mafsallı tente istanbul tente ve branda satışı yapan yerlerden rahatlıkla temin edilebilir. Tente çeşitleri arasında en fazla tercih edilen tente modellerinden biri olan mafsallı tentenin bu kadar kullanılmasının sebebi kolay ve pratik kullanımıdır. Mafsallı tenteler kolay açılıp kapanabilir ve bu yüzden kafe ve restoran gibi işletmelerde çok fazla tercih edilir. Kapalı alanların havalandırılması için açılıp kapanan tenteler vazgeçilmezdir.

Bunu yaparken de oturan müşterileri rahatsız etmemek önemlidir. Özellikle dar ve kalabalık alanlarda manuel olarak açmak zor olacağından otomatik mafsallı tenteler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kumanda ile uzaktan kontrol edebileceğiniz mafsallı tenteler bu özelliği sayesinde uzun kullanımlıdır çünkü elle açılan tenteler bozulmaya eğilimlidir. Mafsallı tenteler kullanılacak olan mekâna göre dizayn edilebilir. Mafsallı tenteler şık görünümlüdür ve genellikle daha küçük alanlarda kullanılır.

Mafsallı Tente Çeşitleri

Mafsallı tentelerin birçok farklı çeşidi vardır. Bunlar farklı işlevlere sahip tentelerdir. Örneğin mafsallı tentelerin motorlu olanları uzaktan kontrol edilebilir, kapanıp açılabilir özelliktedir. Manuel olanları ise elle kapanıp açılan mafsallı tentelerdir. Bahçe, teras ve havuz başları gibi yerlerde kullanılan mafsallı tentelerin spotlu olanlarını bu alanları aydınlatmak için de kullanabilirsiniz. Mafsallı tentelerin farklı renk ve desenlerde birçok çeşidi bulunmaktadır ve bunu ihtiyacınıza ve zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

ESSE ÇİT SİSTEMLERİ SPOR TESİSLERİ ve EKİPM. İNŞ. SAN. ve TİC LTD. ŞTİ.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tentelerde fiyat fonksiyonlarına göre değişebilir. Tentelerin boyutları 3,5 metreye kadar uzayabiliyor. Ancak üç metreye kadar yapılabilen mafsallı tentelerin 3 metreden az olan boyutlarında fiyat değişmiyor. Örneğin 2 metrelik bir tente ile 1,80 metrelik bir tentenin fiyatında farklılık olmayacaktır. Fiyatlar genellikle mafsallı tentenin fonksiyonel özelliklerine göre değişir. Motorlu, güneş veya rüzgâr sensörlü tenteler bu özelliklere örnek verilebilir. Motorlu tenteler manuel tentelere göre daha pahalı olabileceği gibi, güneş ve rüzgâr sensörlü mafsallı tenteler de motorlu tentelere göre pahalı olacaktır.

Mafsallı tentelerin fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise sizin zevkinize göre seçeceğiniz renk ve desenler olabilir. Özellikle reklam ve tanıtım amaçlı tente kullanan işletmeler tentelerin üzerlerine tanıtım yazısı veya slogan, resim gibi desenler bastırabilir. Bu durumlarda fiyatları farklılık gösterecektir. Mafsallı tentelerin açılıp kapanabilmesi için farklı mekanizmalarla donatılmış çeşitleri vardır. Bunlar da göz önünde bulundurularak fiyat belirlenir. Mafsallı tenteler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM