İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı tente istanbul civarında satışa sunulan ürünler hem kullanışlı olması hem de kalitesi ile her daim öncelikle tercih edilmektedir. Dış mekân süslemelerinde birçok mekânın öncelik verdiği mafsallı tente modeli her mevsim şartına uygun olması nedeni ile beğenilir. Mafsal fonksiyon özelliği bu ürünün her alanda kullanılmasını kolaylaştıran bir özelliktir. Hem şık tasarımı hem de son derece […]

Mafsallı tente istanbul civarında satışa sunulan ürünler hem kullanışlı olması hem de kalitesi ile her daim öncelikle tercih edilmektedir. Dış mekân süslemelerinde birçok mekânın öncelik verdiği mafsallı tente modeli her mevsim şartına uygun olması nedeni ile beğenilir. Mafsal fonksiyon özelliği bu ürünün her alanda kullanılmasını kolaylaştıran bir özelliktir. Hem şık tasarımı hem de son derece kolay kullanımı ile birçok mekânda bu ürünlerin kullanımına rastlamak mümkün olur.

Mafsallı Tente Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Mafsallı tente istanbul çevresinde satışa sunulan ürün çeşitleri günümüzde dış mekân hizmeti veren birçok mekânın tercih ettiği tente modelidir. Özellikle kafeler başta olmak üzere gıda ve hizmet sektörünün birçoğunda bu tentelerin kullanımına rastlanır. Hemen her mekânda kolay kullanım fırsatı sunar. Özel katlanabilir ve toplanabilir yapısı sayesinde en küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. En kaba ve sade ortamları bile renklendirmenin en iyi seçeneği o alanda bir mafsallı tente modeline yer vermektir. Ortamları renklendiren mafsallı tente, küçük alanlara şıklık katmak konusunda oldukça başarılıdır.

Otomatik Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı tente istanbul ürünleri kullanım açısından oldukça rahatlık sunar. Mafsallı perdenin her koşulda rahat açılmasını sağlayan bir otomatik sistemi mevcuttur. Bu modelin tercih edilmesi ile her konumda tenteye ulaşmadan bir kumanda yardımı ile tenteyi hareket ettirmek mümkün olur. Otomatik kumanda belirli bir uzaklığa kadar komut algılayabilmekledir. Bu sayede aniden değişen hava koşullarında yerinden hareket etmeden otomatik kumanda ile tentenin toplanması ve güneşli havada kolayca açılması mümkün olur.  Otomatik tenteye ek olarak manuel açılır ve kapanır tente çeşitleri de mevcuttur. Bu tentelerde tentenin açılma ve kapanma işlemi tentenin yan kısımlarında bulunan manuel kollar yardımı ile olur. Fazla güç gerektirmeyen kolu çevirmek sureti ile tentenin açılması ya da kapanması sağlanabilir.

Mafsallı Tentelerin Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı tente istanbul ürünleri özellikleri bakımından da oldukça caziptir. Güneşe ve yağmura karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünlerin bilinen en güzel özelliği kumandasıdır. Buna ek olarak rüzgar ve güneşe karşı özel sensör kullanımının mümkün olmasıdır. En sevilen ve tercih edilmesinde en büyük etken olan özelliği ile her modelde üretiminin mümkün olmasıdır. Mafsallı tenteler en küçük ortamlarda bile minimal tasarımların bir parçası olabilir. Bu sayede köşeler ve ücra alanlarda bile bu ürünün kullanımı mümkün olabilmektedir. Açık alan kapatma ve tamamlama çalışmalarında bu ürünü tercih ederek mükemmel bir tasarım tamamlama işlemi yapılabilir.

Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı tente istanbul modelleri oldukça çeşitlidir. Tente üretimi için tercih edilecek kumaş modellerinde sayısız çeşit bulunur. Her renge ve her tarza uygun kumaşlar tente üretiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Hem modern hem daha klasik modelleri mafsallı tente ile kullanarak kusursuz bir tasarım yaratmak mümkündür. Mafsala özel olarak eklenen kumaş, yerine eklendikten sonra ortam ile bütünleşir ve modern bir görünüm kazanır.

Mafsallı Tente Modellerinin Sağladığı Avantajlar

Mafsallı tente modellerinin birçok farklı kullanım avantajı bulunur. En belirgin olanı ise güneş ışınına ve yağmura karşı mükemmel koruma sağlamasıdır. Tente üretiminde tercih edilen kumaşlar güneş ışığına karşı üstün performans sağlar. Uzun yıllar güven veren tente modelleri güneş ışığı altında solma veya sararma yapmaz. İlk günkü renklerini uzun yıllar koruyan bu tente yağmurlu sert havalarda ise oldukça dayanıklı performans sergiler. Ülkemizde dört mevsim şartlarına en uygun tente modelleri arasında yer alan bir modeldir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM