İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı Tente istanbul

Mafsallı tente istanbul firmaları tarafından üretilen tente modelleri oldukça beğenilir. Mafsal açılma ve kapanma fonksiyonu olan bir yapıdır. Mafsallı tente, açılıp ve kapanma fonksiyonu olan ve genellikle dar mekânlar için tercih edilen tente modellerindendir. Tentenin yapılacağı alanın boyutuna göre ayarlanabilir. Küçük boyutlarda uygulandığı için tente modellerinden en dekoratif görünenidir. Ölçü alınması, yapılması ve montajı bir günde […]

Mafsallı tente istanbul firmaları tarafından üretilen tente modelleri oldukça beğenilir. Mafsal açılma ve kapanma fonksiyonu olan bir yapıdır. Mafsallı tente, açılıp ve kapanma fonksiyonu olan ve genellikle dar mekânlar için tercih edilen tente modellerindendir. Tentenin yapılacağı alanın boyutuna göre ayarlanabilir. Küçük boyutlarda uygulandığı için tente modellerinden en dekoratif görünenidir. Ölçü alınması, yapılması ve montajı bir günde tamamlanabilir. Mafsallı tente modellerini istediğiniz zaman üretici firmalardan temin edebilirsiniz.

Mafsallı Tente Montajı

Mafsallı tente istanbul firmaları en kolay tente montajının mafsallı tente modelinde olduğunu söylemektedir. Tente montajının doğru olması için dikkat edilmesi gereken nokta tam ölçünün alınmış olmasıdır.  İlk olarak tentenin mafsal profili çıkartılır. Tente üç parça halinde montaj işleminin yapılacağı alana getirilir. Tente profili yerleştirilir. Mafsal eğimi tente profili yerleştikten sonra ayarlanır. Tente kullanımdaki amaç sadece güneş ışınlarını engellemek ise mafsal eğimi yapılmasına gerek yoktur. Ancak her mevsim kullanılacak tente için mutlaka eğim vermek gerekir. Montaj işleminden sonra tentenin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir ve işlem tamamlanır.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente istanbul firmaları tarafından belirlenen özellikler;

 • Mafsallar alüminyum plaka üzerine monte edilir.
 • Alüminyum kolay bozulan bir malzeme olmadığı için uzun yıllar kullanılabilir.
 • Mafsal fonksiyonu sayesinde açılır kapanır özelliği vardır.
 • İleri ve geri hareket sistemi ile çalışmaktadır.
 • Mafsallar makas koluna yerleştirildiği için sessiz çalışır.
 • Düğme ya da uzaktan kumanda sistemi vardır.

Mafsallı tente özellikleri üretici firmaya ve üretimde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile her türlü alana uygun olarak üretilir.

Mafsallı Tente Kullanmanın Avantajları

Mafsallı tentenin montajı sayesinde kullanıcılara sunduğu bazı avantajlar vardır. İlk olarak ileri geri açılma sistemi sayesinde fazla yer kaplamaz ve kullanıcıları rahatsız etmez. Makas arasına yerleştirilen mafsallar kolay kolay darbe almaz ve uzun ömürlüdür. Dekoratif açıdan estetik bir görünüm sağlar. Güneşli ve yağmurlu havanın tadını çıkartabilirsiniz. Hava soğuduğunda kapatarak hava şartlarını yok edebilirsiniz.

Mafsallı Tente Nerelerde Kullanılır?

Mafsallı tente modelleri genellikle diğer tente modellerinin sığmadığı ve çok fazla hareket alanı olmayan alanlarda kullanılır. Kafelerin dış bölümlerinde, kış bahçelerinde, bahçelerin misafir köşelerinde ve iş yerlerinin dinlenme teraslarında kullanılır. Boyutları küçük olduğu için kesinlikle hareket alanına müdahalede bulunmazlar. Bahçe düzenlemesinde hoş bir görünüm sağlamak isteyenler özellikle misafirleri ağırlamak için mafsallı tente kullanılarak estetik bir alan oluşturulabilir.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente istanbul fiyatları sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyatlardandır. Bu tente modellerinin fiyatları belirlenirken mafsal sayısı, yapılacak alanın büyüklüğü ve piyasa değerleri göz önüne alınır. Her firmanın ürettiği ürün birbirinden farklıdır. Bu nedenle fiyat farklılıklarının oluşması normaldir. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve kullanışlı ürünler belirli miktarların altına kesinlikle düşmez. Kar etmek amacı ile ucuz ürünleri tercih ederseniz olumsuz hava şartlarına dayanamaz ve tekrar ürün almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle iyi bir piyasa araştırması yapmanız önemlidir. Maddi kayıp yaşamamak için dikkatli olmalısınız.

Mafsallı Tente Nereden Alınır?

Mafsallı tente istanbul firmaları üretimini yaptıkları ürünleri kendi online satış sitelerinde müşterilerine sunmaktadır. İhtiyacınız olan kaliteli tente modellerini almak istediğinizde firmaların sitelerinden sipariş formu oluşturarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Form doldurduktan sonra firma görevlileri vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşarak detaylı bilgi alır ve siparişinizi oluştururlar. Fabrika satışı yapan firmalarda bulunmaktadır. Fabrikadan satış yapan firmalara da iletişim numaralarından rahatlıkla  sipariş verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM