İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Mafsallı Tente Ataşehir

Mafsallı Tente Ataşehir

Mafsallı tente Ataşehir ilçesinde bulunabildiği gibi birçok yerde de bulunabilir veya özel olarak sipariş verilebilir. Mafsallı tenteler, kaliteli hammaddeler kullanılarak yapılan ve şık tasarıma sahip olan tentelerdir. İç veya dış mekânlarda kullanılan tente çeşitleri güneşli havalarda UV ışınlarına veya kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar. Otellerde, kafe ve restoranlarda tente kullanıldığı gibi tekstil ürünlerini satıldığı mağazalarda […]

Mafsallı tente Ataşehir ilçesinde bulunabildiği gibi birçok yerde de bulunabilir veya özel olarak sipariş verilebilir. Mafsallı tenteler, kaliteli hammaddeler kullanılarak yapılan ve şık tasarıma sahip olan tentelerdir. İç veya dış mekânlarda kullanılan tente çeşitleri güneşli havalarda UV ışınlarına veya kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar. Otellerde, kafe ve restoranlarda tente kullanıldığı gibi tekstil ürünlerini satıldığı mağazalarda kıyafetlerin güneşte solmasını veya yağmurda ıslanmasını engellemek için de kullanılır.

Mafsallı Tente - Velioğlu Tente ve Branda - 0212 513 34 44

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente Ataşehir ilçesinden ziyade çoğu yerden temin edilebilir. Mafsallı tenteler diğer tentelerin kullanım alanlarına göre farklılık gösterir çünkü genellikle daha küçük alanlarda kullanılır. Mafsallı tenteler birbirine bağlanmış parçalar sayesinde her yönden dönmeyi sağlayan mekanizmaya sahiptir ve bu yüzden kullanımı kolaydır. Mafsallı tente imal edilirken kullanılan kumaşın kalitesine göre tentenin kullanım alanı da farklılaşabilir.

Kumaşlarına göre 3,5 metreye kadar uzayabilen tenteler motorlu, güneş sensörlü veya rüzgâr sensörlü olarak üretilebilir. Motorlu mafsallı tenteler uzaktan kumanda edilebilir ve açıp kapamak kolay hale gelir. Güneş veya rüzgâr sensörlü olanlar da dış etkenlerden korunmak için olanak sağlayacaktır. Otomatik algılanan güneş ışınlarından korumak için tenteler açılır. Müşterilerin tercihlerine göre mafsallı tenteler hem farklı renklere hem de farklı desenlere sahiptir. Estetik güzelliğe önem veren kişiler için mafsallı tenteler üretilirken farklı kumaşlar da seçilebilir.

Mafsallı Tente Kullanmanın Avantajları

Mafsallı tente Ataşehir firmalarından alınabilir. Mafsallı tente tercih etmenin birçok sebebi vardır çünkü birçok avantaja sahiptir. Kendine özel bir kullanım yapısı vardır ve bu yüzden kullanırken kolaylık sağlar. 1,5- 2- 2,5 ve 3 cm’ye kadar açılabilen boyutlarından dolayı kafe ve restoran veya daha küçük işletmelerde kullanışlı olması açısından avantajlardır. Kullanmadan önce monte edilirken sağlam monte edilirse güvenli bir ortam sağlanmış olur. Diğer tente modellerine göre ekonomiktir ve hızlı kapanıp açılabilir özelliktedir. Dış etkilere karşı koruma sağlayan bu tente modeli işletmeleri büyük ölçüde korur.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tentelerin kullanılacağı alana ve yapıldığı kumaşın çeşidine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Hazır mafsallı tente alabileceğiniz gibi özel olarak da yaptırabilirsiniz. Boyutlarına, özelliklerine, renk ve desenine kendinizin karar vereceği mafsallı tenteler daha pahalı olacaktır. mafsallı tenteler kullanımının kolay olması, içeriğindeki mekanizma sayesinde dönebilir özelliğinden dolayı düz tentelere göre fiyatları daha yüksek olabilir ancak hep yapıldığı kumaşın kalitesi hem de mafsallarının kalitesinden dolayı uzun bir kullanım sağlayacaktır. Güçlü bir koruma sağlayan mafsallı tenteler küçük işletmeler tarafından daha çok tercih ediliyor.

Neden Mafsallı Tente?

Mafsallı tenteler kullanım alanına uygun olarak tasarlanabilir. Uygun branda ile destek sağlayan tenteler işletmenizi, ev veya bahçenizi dış etkenlere karşı koruyacaktır. Evinizin bahçesinde kullanacağınız mafsallı tenteyi küçük olarak tercih edebilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanında bahçede akşam otururken aydınlık bir alan elde edebilmek için spotlu mafsallı tentelerden kullanabilirsiniz. Birçok çeşidi olan mafsallı tentelerin en çok tercih edileni motorlu mafsallı tentelerdir. Bunun nedeni uzaktan kontrol edilebilir olmasıdır. Mafsallı tenteler kaliteli ve dayanıklı olması sebebiyle özellikle açık alanlarda tüm dış etkilere karşı koruma sağlıyor. 3 metre öne ve 6 metre genişliğe açılabilen mafsallı tenteler, eklemli tente olarak bilinir ve açılan kollara sahiptir. Elle çevrilerek kapatılıp açılabilir ve bunun uzaktan kumandalı olan çeşitleri de vardır.

Mafsallı Tente - 3,00*1,50 Fiyatları ve Özellikleri

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Tente çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan mafsallı tenteler, hem ev ve bahçelerde hem de işyerlerinde kullanılır. Ev ve bahçelerde kolay kullanımı sayesinde güneşten korunmak veya bahçenin yağmurdan, kardan korunması için mafsallı tente tercih edilebilir. Birçok çeşidi olan mafsallı tenteler kafe ve restoran gibi yerlerde çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sigara içilen alanlarda kolay kapanıp açılabilmesi sebebiyle kullanılır.

Hem manuel olanları hem de kumandalı çeşitleri bulunan mafsallı tenteler tanıtım amacıyla bazı etkinliklerde de kullanılır. diğer tenteler gibi mafsallı tenteler de reklam amacıyla müşteri çekmek için işletmeler tarafından tercih ediliyor. mağaza ve butik gibi tekstil ürünlerinin satıldığı yerlerde de güneşin kıyafetleri sarartmaması için güneşten korunmak amacıyla kullanılabilir. Mafsallı tenteleri hakkında daha fazla bilgi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM