İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Koruma Brandaları istanbul

Koruma Brandaları istanbul

Koruma brandası istanbul ili ve ilçelerinde birçok amaç için kullanımda tercih edilmektedir. Koruma brandaları soğuk hava, yağmur ve güneş gibi mevsimsel hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Koruma brandaları ürüne hiç bir zarar vermemektedir. Bu brandaların altı lastikli olduğundan bahçe mobilyalarının içerisine hayvan girmesini önleyerek zarar vermesini engellemektedir. Koruma brandalarında birçok renk seçeneği mevcuttur. Koruma brandaları dayanıklı […]

Koruma brandası istanbul ili ve ilçelerinde birçok amaç için kullanımda tercih edilmektedir. Koruma brandaları soğuk hava, yağmur ve güneş gibi mevsimsel hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Koruma brandaları ürüne hiç bir zarar vermemektedir. Bu brandaların altı lastikli olduğundan bahçe mobilyalarının içerisine hayvan girmesini önleyerek zarar vermesini engellemektedir. Koruma brandalarında birçok renk seçeneği mevcuttur.

Koruma brandaları dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun yıllar kullanabilir üründür. Koruma brandaları; masa koruma brandası, koltuk koruma brandası, araba brandası, yat ve tekne brandası veya zarar görmesini istemediğiniz her türlü eşyanın korunmasını gerçekleştirmektedir. Özel ölçü alınarak kapatılacak eşyanın üzerini tam ve şık bir şekilde örtmesi sağlanmaktadır.

Koruma Brandası Özellikleri

Koruma brandası istanbul ilinde en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almakta olup, kumaş özellikleri ile oldukça kullanışlı ürünler olarak piyasada satılmaktadır. Koruma brandası kumaşları nemlenme yapmazlar. Pamuklu iç astar ya da teflon koruma, sıcak yapıştırma özelliği ile su geçirmez, uzun yıllar kullanılmaya elverişli kaliteli brandalardır.

Genellikle yazın tercih edilen ürünler üzerine kullanılan koltuk kılıf brandası ile kışın da kullanmaya elverişli bir hale getirilmektedir. Bahçe mobilyaları, otomobil, yat ve tekne koruma amaçlı, özel olarak üretilen brandalardır. Suya, neme, rutubete ve çürümeye karşı koruma amaçlı kullanılan ürünlerdir. Kumaş renk çeşitleri oldukça fazladır ve istenilen ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Yat ve Tekne Brandası

Koruma brandası istanbul firmasında yat ve tekneler için özel üretim brandalar yapılmamaktadır. Yat brandaları oldukça sağlam ve korunak sağlanmak için tasarlanmış özel kumaşlardan yapılmış ürünlerdir. Brandaların çok fazla kullanım alanı bulunmaktadır. Korunması istenen her yapı için branda tasarlamak ve üretmek mümkün olmaktadır.

Branda türleri arasında deniz araçları için tasarlanmış özel nitelikli brandalarda mevcuttur. Yat ve tekne branda başlığı altında toplanan bu ürünler her türlü deniz araçları için özel olarak tasarlanmaktadır.

Yat ve Tekne Brandaları Özellikleri

Koruma brandaları istanbul deniz araçlarınızı her türlü olumsuz hava koşullarına karşı koruyan dayanıklı yapıları müşterilerine sunmaktadır. Genel özellikler; kullanmadıklarında ve olumsuz hava koşullarında veya depolandıkları ortamlarda yat ve tekne tarzı araçların dış etkenlere karşı maruz kalma durumlarında iyileştirme amaçlı üretimi yapılan ürünlerdir. Yat ve tekne brandalarının kumaşları her türlü koşula dayanıklı özel materyaller kullanılarak üretilmektedir. Yat ve tekne kumaş özellikleri şunlardır:

 • Güneş, tuzlu su ve toza karşı en iyi koruma sağlayan lüks bir kılıftır.
 • % 100 su geçirmezler
 • Ultraviyole ışınlarına karşı korumalıdırlar
 • Etrafını çepeçevre saracak şekilde lastik kullanılır.
 • D- halkalar ve içinden çıkan ip sayesinde deniz aracını tam sarmaktadır.
 • Yat ve teknenizi, üzerindeki ekipmanları dış etkenlere karşı korumak için, bunlara benzer birçok özelliği olan brandalardır.

Araba Brandaları

Koruma brandası istanbul firmasında araçlarınız için özel olarak üretilmiş araba brandalarını bulabilirsiniz. Araba brandası, arabaların üstüne koruma amaçlı serilen örtülerdir. Araba brandalarının kullanımı kış aylarında artış göstermektedir. Büyük şehirlerdeki park sorunu, kış aylarındaki hava kirliliği ve yoğun yağışlarda eklenince otomobillerin her yerinde çamur ve lekeler görmek kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Ülkemizde sürekli değişen mevsimsel koşullar araba brandalarını kullanmayı zorunlu hale getirmektedir.

Araba brandaları yalnızca kış aylarında değil yaz aylarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaz aylarında güneşin etkisiyle özellikle koyu renkli araçların boyaları yıpranır ve renklerin de solmasına sebep olmaktadır. Siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi koyu renkli araçlar güneş ışığının etkisi ile üzerindeki boyalarda açılma ve deformasyon görülür. Böyle maliyetli ve zahmetli hasarlar yerine araba brandası kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır. Araba brandası sayesinde arabanız hep temiz ve yeni görünecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM