İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Körüklü Tente Nedir?

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente olarak adlandırılan bu yapının güneşin yandan düşmesini engellediği için ihtiyaca göre ayarlanabilir. Körüklü tente hareketli bir parçaya sahiptir. İpli ve elektrik sistemine sahiptir. Görsel amaçlar için de kullanılabilir. Körüklü tente, mekânınıza, pencerelerinize ve balkonunuza renk katabilir ve kullanımı oldukça rahattır. Bir parçanın uzunluğu 1 metre ile 7 metre arasında olup, metal parçalar paslanmaz […]

Körüklü tente olarak adlandırılan bu yapının güneşin yandan düşmesini engellediği için ihtiyaca göre ayarlanabilir. Körüklü tente hareketli bir parçaya sahiptir. İpli ve elektrik sistemine sahiptir. Görsel amaçlar için de kullanılabilir. Körüklü tente, mekânınıza, pencerelerinize ve balkonunuza renk katabilir ve kullanımı oldukça rahattır. Bir parçanın uzunluğu 1 metre ile 7 metre arasında olup, metal parçalar paslanmaz boyadır. Genel olarak uzun yıllar kullanılabilen bir tente modeli olduğunu biliyoruz.

Dayanıklı kumaş malzemeler kullanılarak yapıldı ve yapısı çok sert yapı malzemeleri taşır. Tente modelinin iskelet sisteminin zarar görmesi kolay olmadığı söylenebilir. Sistemi doğru kullanırsanız size çok fayda sağlayacaktır. Bunun oldukça dayanıklı bir tente modeli olduğunu söylemekte de fayda var. Bu tenteler genellikle evlerin pencere ve balkonlarında kullanılmaktadır. Sağlam bir iskelet yapısına sahip olmasının yanı sıra bu model görsel olarak da son derece şık bir modele sahip ve kullanım kolaylığı açısından diğer modellere göre daha pratiktir.

Körüklü Tente Sistemleri İzmir - Tente Fİyatları - Pergola Modelleri

Körüklü Tente Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tente modelinde körük sistemi kullanılması sayesinde katlanabilir mekanizma daha sağlıklı ve daha mükemmel hale gelir. Körük yapısı oldukça tercih edilse de sistem farklı ürün gruplarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Sistemin manuel bir mekanizması vardır ve onu kullanırken size herhangi bir sorun çıkarmaz. Böylelikle tente tek adımda açılabilir ve tente tek adımda da kapatılabilir. Körük yapısının en büyük avantajlarından birinin bu olduğu söylenebilir. Ayrıca bu tente modelinin diğer modellere göre daha hesaplı olduğu söylenebilir. Model fonksiyonel bir yapıya sahip olup, sektörün en popüler ürün gruplarından biridir.

Körüklü tente Kadıköy modelini kullanarak dış mekânları kapalı ortamlara çevirebilir ve bu alanları mevsimsel dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Doğal mevsimsel etkiler, en sevdiğimiz yerleri yok edebilir. Dolayısıyla bu ürün grupları sayesinde her mevsime uygun güzel bir ortamdan yararlanabiliyoruz. Ayrıca bu ürün grupları sayesinde mekânınıza görsel olarak katkı sağlar ve şık bir şekilde dekore edilmiş bir ortamda zaman geçirmenize olanak sağlar.

Körüklü Tente Avantajları Nelerdir?

Sistemin manuel bir mekanizması vardır ve kullanımda sorun çıkarmaz. Bu nedenle tenteyi tek adımda açıp kapatabilirsiniz. Körüklü yapıya sahiptir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca bu tente modelleri diğer modellere göre daha ekonomiktir. Model fonksiyonel bir yapıya sahip olup, sektörün en popüler ürün gruplarından biridir. Körüklü tente modelini kullanarak dış mekânı kapatabilir, favori alanınızı her mevsim mevsimsel dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Yağmur, kar vb. doğal mevsimsel etkilerin alanınızı tahrip etmesini engeller. Ayrıca bu ürün grupları ile mekanınıza görsel bir katkı yapabilir ve konforlu bir dekoratif ortam yaratabilirsiniz.

Körüklü Tente Nerelerde Kullanılır ve Neden Tercih Edilir?

Körüklü tente kadıköy özellikle küçük işletmeler için ilk tercihtir. Oldukça şık bir görsel güzellik sağladığı için işyerini yağmur, kar, rüzgâr ve güneş ışığı gibi dış etkenlerden de koruyabilir. Akordeon şeklindeki katmanlı görünümü ve işyeri konseptine uygun renkleri ile işyeri girişinde keyifli ve keyifli bir atmosfer yaratır. Bu nedenle butik kafeler ve restoranlar, giyim mağazaları, kuaförler ve diğer birçok küçük işletme körüklü tente kullanıyor. Ayrıca pencere, balkon ve ev bahçelerinde genellikle ilk tercihtir. Evin pencerelerinde kullanılan küçük körüklü tente, evi dış etkenlerden koruyabilir ve çok güzel bir görsel etki yaratabilir. Balkon ve bahçelerde şık bir görünüm sunmanın yanı sıra, daha rahat ve kullanım rahatlığına da yardımcı olur. Basit ve pratik seçenekleri ile körüklü tente birçok alanda kullanılabilir. Kısaca özetleyecek olursak körüklü tente tercih etme sebebi ise kullanım alanını güneş, yağmur, kar, rüzgar gibi mevsimlerin etkisinden korumaktır. Evde veya işyerinde yaygın olarak ilgi gören bir uygulamadır. Balkon, teras veya işyeri, kafe, restoran vb. Açık alanları güneşten, rüzgardan, yağmurdan ve kardan korumak için tasarlanmıştır.

Körüklü Tente - Akkuş Branda & Pergola Raylı Sistemler

Körüklü Tente Nasıl Alınır?

Uzun yıllar körüklü tente kadıköy alanında hizmet vermiş, müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı üretim ve satış gerçekleştirmiş olan firmamız, malzeme kalitemiz ve kusursuz işçiliğimiz ile sizlere en mükemmel oluklu sundurmayı sağlıyoruz. İyi eğitimli uzman ekibimiz üretim aşamasında hizmet verir ve tentesi sizi dış etkenlerden en iyi şekilde koruyabilir. Tasarım alanındaki ekibimiz evinizi ve iş yerinizi daha güzel hale getirmek için modern tente modelleri tasarlar. Körüklü tentelerimizin fiyatı kalitemizle doğru orantılıdır.

Tente üretiyor ve satıyoruz ve müşterileri memnun etmek için çeşitli fırsatlar ve cazip ödeme yöntemleri sunuyoruz. Firmamız kalite standartlarımızdan ödün vermeden kendini sürekli geliştirmekte ve sizlere en gelişmiş teknik sistemleri sağlamaktadır. Farklı ve yeni modelleri bulabileceğiniz ürün yelpazemizi sürekli güncelliyoruz. En iyi körüklü tente hizmetini bizden alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM