İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Körüklü Tente Metre Fiyatları

Körüklü Tente Metre Fiyatları

Körüklü tente her ne kadar isim söylendiği zaman görsel olarak göz önüne gelmese de günlük hayatta nereye giderseniz gidin karşınıza çıkan bir tentedir. Genel olarak evlerde mevcut olan balkonlarda kullanılmakla birlikte çeşitli cafe ve restoranlarda da sıklıkla kullanılmaya başlandı bile. Körüklü tenteler bir demir çubuk ile bir noktada birleşilerek tenteyi oluştururlar. Aynı zamanda ebatlarında da […]

Körüklü tente her ne kadar isim söylendiği zaman görsel olarak göz önüne gelmese de günlük hayatta nereye giderseniz gidin karşınıza çıkan bir tentedir. Genel olarak evlerde mevcut olan balkonlarda kullanılmakla birlikte çeşitli cafe ve restoranlarda da sıklıkla kullanılmaya başlandı bile. Körüklü tenteler bir demir çubuk ile bir noktada birleşilerek tenteyi oluştururlar. Aynı zamanda ebatlarında da dilediğiniz gibi seçim yapma şansı veren bu tenteleri ister en kısa şekilde isterseniz de en uzun şekilde kullanabilirsiniz. Körüklü tente metre fiyatları olarak birbirinden farklı ve değişkenlik gösteren unsurlardır. Bu fiyatların değişmesinde ki en büyük etkenlerden bir tanesi metrenin ne kadar yapılacağıdır. Her metre bölümüne göre fiyat değişir.

İşçilik Bakımından Yapımı Zordur

Kullanışlı bir ürün olan körüklü tenteler yapım aşamasında belli başlı zorluklardan geçer. Görünümü bir o kadar şık olan bu tentenin imali zordur. Bin bir emekten geçerek meydana gelen bu tenteleri istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Her ne kadar yapımı zor olan bir ürün olsa da ekonomik açından fiyatlar iç rahatlatıcıdır. Her ne kadar ucuz olmasından dolayı malzemenin kötü olduğu düşünülse de diğer tenteler ile kıyaslandığı zaman daha az bir malzemeye ihtiyaç duyulup yapılmasından dolayı fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Körüklü tente metre fiyatları bakımından makul fiyatlarda yaptırabilirsiniz.

Evlerin Balkonlarında Kullanılır

Her tentenin kullanım alanı birbirinden farklıdır. Bazı tenteler kullanım olarak kış bahçesi şekline dönüşerek kullanılabilir. Körüklü tentelerde evlere en çok yakışan ve evlerde en çok kullanılan modeldir. Çeşitli kış koşullarından kaynaklanan yağmur ve kar gibi durumlarda balkonunuzu korumak ve balkonun ıslanmasını önlemek için kullanılabilir. Tente boyunun isteğinize göre ayarlanabilen özelliği sayesinde yaz aylarında dilerseniz tenteyi tamamen kaldırabilirsiniz. Evinizin manzarasını kesinlikle kapatmadan kullanım imkânı verir. Körüklü tentenin kullanıldığı kumaşlar iki çeşitten meydana gelir. Bunlar arasında akrilik tente kumaşı ve polyester tente kumaşı yer alıyor. Tentenin rahat bir şekilde çalışabilmesi açısından daha ince kumaşlar kullanılıyor. Kalın kumaşlar tentenin hareketliliğini kısıtladığı gibi çalışmasına da engel oluyor.

Körüklü Tenteler Uzun Ömürlü Kullanıma Uygundur

Körüklü tente metre fiyatları bakımından uygun olmakla birlikte uzun ömürlü kullanım sağlamasından dolayı kişiler için oldukça önemli olan bir modeldir. Özel bakım gerektirmediği gibi sizler belirli bir süre sonrasında tentenizin bakımını yaptırmak için direkt olarak firmayla görüşerek yapılan eve firmada çalışan kişileri çağırarak tentenin bakımının yapılması ve bez değişikliğinin gerçekleştirilmesi için destek alabilirsiniz. Körüklü tentenizin temizlenmesi için hiç uğraşmadan temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Temizleme işlemleri sona erdikten sonra firma yetkilileri tekrardan sizlere gelerek montaj işlemini yapar. Körüklü tente işlemleri ve montajı çok fazla uzun sürmeden yapılır ve aynı zamanda montaj sonrasında herhangi bir tamirat gerekmeden montaj işlemi gerçekleştirilir.

Az Maliyet İle Körüklü Tente Sahibi Olun

Tente ve benzeri gibi ürünlere daha az maliyet ayıran kişiler için körüklü tenteler tam anlamıyla uygundur. Firmamız aynı zamanda körüklü tente metre fiyatları konusunda da sizlere fiyat konusunda yardımcı olarak siz değerli müşterilerine karşı özenle ve tertipli bir şekilde çalışarak sizleri memnun ediyor. Kurulum aşamasında hiçbir sıkıntı olmadan firma çalışanlarımız sizlerin bulunduğu adrese gelerek çok fazla zamanınızı almadan körüklü tenteyi monte eder. Belirli bir süreden sonra tenteniz kirlendiği zaman tekrardan bizimle iletişime geçerek bez değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat ve benzeri konular için firmamız üzerinden destek alarak tüm bilgileri öğrenerek yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM