İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Körüklü Tente istanbul

Körüklü Tente istanbul

Körüklü tente istanbul içerisinde ve çevre illerde birçok firma tarafından üretilen bir tente modelidir. Günlük hayatta birçok alanda, o bölgeyi korumalı ve kollamak için önlemlerde bulunmaktayız. Yaşam alanları ve iş yerlerinde farklı sistemlerle birlikte belirli bir bölge bazı farklı sistemlerle korunmaktadır. Mevsimsel değişimlerin aylardan aya değiştiği ülkemizde, yoğun yağmur, kar gibi doğal olaylardan korunmak için çoğu […]

Körüklü tente istanbul içerisinde ve çevre illerde birçok firma tarafından üretilen bir tente modelidir. Günlük hayatta birçok alanda, o bölgeyi korumalı ve kollamak için önlemlerde bulunmaktayız. Yaşam alanları ve iş yerlerinde farklı sistemlerle birlikte belirli bir bölge bazı farklı sistemlerle korunmaktadır. Mevsimsel değişimlerin aylardan aya değiştiği ülkemizde, yoğun yağmur, kar gibi doğal olaylardan korunmak için çoğu zaman önlem almamız gerekmektedir. Mevsim koşullarına karşı alınacak en büyük önlemlerden birisi de branda, tente gibi sistemler kurarak yaşam alanını kolay ve yaşanabilir bir hale getirmektir. Tente modelleri çeşitlerine göre her yerde kullanılabilecek aletlerdir. Bu sadece kapalı alanlar için geçerli değil açık alanlarda da bu gibi sistemler kurularak, kullanışlı hale getirilir.

Tente Nedir?

Körüklü tente istanbul ve çevresinde üretimi yapılan tente modellerinden birisidir.  Tente modelleri geçmişten günümüze kadar gelmiş ve teknolojinin, yaşam standartlarının değişmesiyle her yeni zamanda farklı modellerle birlikte gelişme göstermektedir. Tenteler dış etmenlere karşı bir çeşit korunma yöntemi sayılır. Yaz kış hem güneş ışınlarından hem de yağmurlardan korunmanızı sağlar. Geçici ama dayanıklı bir çözüm yolu olarak kullanılmakta olan tenteler, birçok alanda rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Farklı model ve desenleriyle de ülkemizde ve tüm dünyada yeni bir pazar içine girmiştir. Bu yönden de firmalarda üretilen tente modelleri son dönem teknolojinin her türlü imkânlarıyla üretilmektedir. Bunların yanı sıra tentelerin kaliteli ve uygun fiyatlı olması da insanların ilgisini çeken diğer bir etkendir.

Tente Modelleri

Körüklü tente istanbul içerisinde birçok firmada bulunan bir tente modelidir. Tente modelleri oldukça fazladır ve genellikle kullanılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Hem yazlık mekânlarda hem de bir işletmenin kış bahçesi tarafında kolaylıkla kullanım alanı bulunmaktadır. Özellikle de son yıllarda aran talepten dolayı firmalar birçok değişik tente modeli üretimine girmiştir. Birbirinden değişik ve farklı ebatlarda çeşitleri olan bir sistemdir. Mafsallı tente, T-modül tente, şeffaf tente gibi farklı birçok model vardır.

Tentelerin Kullanım Alanları

Körüklü tente istanbul içinde birçok işletme sahibi tarafından tercih edilen bir tente modelidir. Üretilen her bir tente modeli ülke içinde ve dışında her türlü iç dış mekânlarda ve evlerde kullanılmaktadır.  Uygun fiyatlı olması ve sunmuş olduğu kalite ile beraber birçok firma ve müşteri tarafından tercih edilmektedir. Portatif ve taşınabilir olması da tercih edilebilirlik alanlarındandır. Her türlü kafe ve restoranlarda tente modellerine rastlamak mümkündür. Tente modelini işletmeci istediği renkte ve modelde seçebilmektedir. Kafelerde genellikle otomatik sistemli tenteler tercih edilir. Kolayca açılıp kapanabilme özelliğinden dolayı kolaylık sağladığı için her mevsim kullanımı rahattır. Çocuklar için eğlence alanlarında, düğün parti organizasyonlarında, piknik alanlarında, evlerin balkonunda ve spor tesislerin bulunduğu alanlarda da kolaylıkla kullanılabilir.

Körüklü Tente Modeli ve Kullanım Alanı

Körüklü tente istanbul içinde ve çevre illerde birçok işletme sahibi tarafından tercih edilen bir modeldir. Aslında karpuz dilimi gibi bir görüntü andırır ve bu model genelde manuel kullanımlar için uygundur. Herhangi bir otomatik sistem olmadığı için genelde küçük işletmeler ve ya evlerin balkonunda kullanılma sıklığı vardır. Ön cephe kullanımı için uygun olduğundan içeriyi güneşten ve yağmur birikintisinden de kurtaran bir modeldir. Diğer tente çeşitlerine göre fiyatları daha uygun ve kullanışlıdır. Manuel olduğu için açılır kapanır sistemlerde uygulanabilir ve buda kullanıcı açısından rahatlık sağlar. Farklı modeller ve fiyat seçenekleri oldukça değişim göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM