İLETİŞİM:

  • DOLAR
    $4.028,0000
  • EURO
    $1,0912
  • ALTIN
    $61.032,7900
  • BIST
    $193,3000
Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü Tente Fiyatları

Kaliteli kumaş malzemesinden üretilen körüklü tenteler bu sayede en çok tercih edilen tente modelleri arasında yer alıyor. Maksimum dayanıklılığa sahip olması sayesinde uzun yıllar boyu güvenle kullanılabiliyor. Profesyonel çadırlardan olmasının yanısıra körüklü tente fiyatları aynı zamanda her bütçeye hitap ediyor.Körüklü tente modellerini diğer çadır modellerinden ayrılan temel özelliği ise kolayca arızalanmayan bir iskelet sistemine sahip olmasıdır. Bu […]

Kaliteli kumaş malzemesinden üretilen körüklü tenteler bu sayede en çok tercih edilen tente modelleri arasında yer alıyor. Maksimum dayanıklılığa sahip olması sayesinde uzun yıllar boyu güvenle kullanılabiliyor. Profesyonel çadırlardan olmasının yanısıra körüklü tente fiyatları aynı zamanda her bütçeye hitap ediyor.Körüklü tente modellerini diğer çadır modellerinden ayrılan temel özelliği ise kolayca arızalanmayan bir iskelet sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede ürünü birçok alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Bu kaliteli tente modeli daha çok konutların pencere ve balkon kısımlarında uygulanıyor.

Körüklü Tente Özellikleri

Birçok özelliklere sahip olan körüklü tente modelleri bu sayede özellikle de küçük işletmeler tarafından tercih ediliyor. Düşük fiyatlı olan körüklü tente fiyatları bu sayede ek ücretsiz olarak satın alınabilir. Kolayca açılan ve kapanan körük mekanizması sayesinde ürünü zorluk çekmeden kullanabilirsiniz. Manuel bir mekanizmaya sahip olan körüklü tente modelleri bu sayede oldukça kolay bir kullanım tarzınsa sahiptir. Bu sayede ürünü tek hamle üzerinden açabilir ve kapatabilirsiniz. Ayrıca bu tente modellerinin diğer modellere oranla daha düşük fiyat tarifesine de sahip olduğunu belirtebiliriz. Bu sayede yüksek maliyete girmeden dilediğiniz körüklü tente türünden satın alabilirsiniz.

Körüklü Tente Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lider tente modeli olan körüklü tente fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Bununla birlikte körüklü tenteler işletmelerde dış alanları kapatabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede sizleri ve işletmenizi rüzgar, yağmur gibi etkenlerden koruyabiliyor. Körüklü tenteler oldukça şık ve zarif bir yapıya sahiptir. Bu sayede işletmenizin şık ve göze hitap edici bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bunun haricinde bu kaliteli çadırlar işletmenizin daha konforlu olmasına katkı sağlar. Bu sayede müşteri potansiyelinizin artmasına destek olur. Bu ürün manuel ve otomatik olmak üzere toplamda 2 farklı sistem üzerinden üretiliyor. Bu sayede dilediğiniz sistemden körüklü tente siparişi verebilir ve ürünü 12 ay boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Bu profesyonel çadırlar diğer çadır modellerine oranla daha pratik bir kullanıma sahiptir. Bu sayede işletmelerin gerek zaman ve gerekse de ekonomik yönden avantajlı olmasını sağlar.

Körüklü Tente 2019 Fiyat Tarifesi

Birçok işletmeler tarafından tercih edilen körüklü tente fiyatları ise 2019 yılında da oldukça uygun bir şekilde sunuluyor. Özellikle kaliteli ve kurumsal çadır firmasından körüklü tenteler daha ucuz fiyattan satın alınabilir. Bu ürünlerin fiyat tarifesinde ürün kalitesli ve türü gibi etkenler de etki yapabiliyor. Ayrıca her renk tonlarından üretilen bu kaliteli tenteler bu sayede restaurantlar, oteller, cafeler ve daha birçok farklı alanlardaki işletmeler tarafından satın alınıyor. Körüklü tenteler dış alanda uygulandığından güneşin zararlı ışınlarına karşı da işletmenin korunmasını sağlıyor. Bu sayede cam ve balkon alanlarının güneş ışınlarından etkilenmesini engelliyor.

Körüklü Tente Avantajları

Körüklü tentelerin birçok yönden avantajları bulunuyor. Sağlam yapısı sayesinde işletmelerin dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bununla birlikte düşük bir maliyet sunduğundan işletmelerin yüksek fiyat tarifeli çadır modellerine yönelmesini önler. Körüklü tenteler pekçok çadır tiplerinden farklı bir mekanizmaya sahip olduğundan beklentilere hitap eder. Bununla birlikte yüksek kalitesi sayesinde uygun bir alanda kullanıldığında kalitesini uzun yıllar boyunca devam ettirir. Bu sayede işletmelerin yeniden maliyete girmesini engeller.

Körüklü Tente Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Körüklü tente satın alınırken firmanın kaliteli ve garantili hizmet sunması önem taşıyor. Ürünün uzun ömürlü olarak kullanılması ve uygun fiyat tarifesinden satın alınması açısından kaliteli ve kurumsal firma tercih edilmelidir. İnternet dünyasından amatör firmalar tarafından da körüklü tente modelleri satılabiliyor. Bu durum beraberinde tüketicilerin yüksek harcama yapmasına neden olabiliyor. Ürünün garantili bir şekilde kullanılması açısından alanında uzmanlaşan, kesintisiz destek hizmeti sunan firma tercih edilmelidir. Körüklü tente modeli için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM