İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Körüklü Tente Ataşehir

Körüklü Tente Ataşehir

Farklı dış faktörlerden ve hava olumsuz hava şartlarından korunmayı sağlayan tenteler, genellikle güneşlik formunda kullanılır. Eski dönemler de güneşin etkisinden korunmak için branda ve bez türlerin de üretilmiş olan tente, günümüz de daha pratik kullanım şekilleriyle üretilmektedir Genellikle işletme alanlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle restoran ve otel gibi açık ve kapalı olarak kullanılan yerlerde tercih […]

Farklı dış faktörlerden ve hava olumsuz hava şartlarından korunmayı sağlayan tenteler, genellikle güneşlik formunda kullanılır. Eski dönemler de güneşin etkisinden korunmak için branda ve bez türlerin de üretilmiş olan tente, günümüz de daha pratik kullanım şekilleriyle üretilmektedir

Genellikle işletme alanlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle restoran ve otel gibi açık ve kapalı olarak kullanılan yerlerde tercih edilmektedir.

Körüklü Tente - Arma Tente

Tente Nedir

Genel de hava çok güneşli ve yağmurlu olduğun da korunma alanları istenmektedir. Tente de olumsuz hava olaylarında, devreye giren bez ve çeşitli kumaşlardan yapılan bir sistemdir. Kolay kullanım için genelde, katlamalı ve aç- kapa şeklin de tente modelleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi de körüklü tentedir.

Körüklü Tente Ataşehir, makaralı bir tente sistemidir. Tentenin ne kadar açılacağı yanında ki yüksekliği ile alakalı bir durumdur. Körüklü Tente sistemi genel olarak ev balkonunda kullanılır. Bu tentenin kullanım amacı, balkona yan taraflardan girecek olan güneşi ve yağmuru engellemektedir. Körüklü tenteler, akrilik olan bir kumaşın üzerine, branda ve ya kumaş kullanarak yapılmaktadır. Körüklü tentenin demiri, statik toz boya kullanarak boyanmaktadır.

Körüklü Tente Ataşehir sistemi bir enstrüman olan, akordiyon şekline benzer bir şekildedir. Açıldığı zaman gayet geniş bir kaplama sağlarken, kapatıldığı zaman, küçük kalır ve fazla yer kaplamaz. Bu da şık bir görüntü yaratır. Kullanımı pratiktir ve arızalanma gibi sorunları fazla olmaz. Pencere ve balkonların haricin de, küçük işletmeler de kullanılır. Tenteler arasın da, en çok tercih edilen tenteler den birisidir. Eğer kullanıcı hatası olmazsa uzun yıllar kullanılabilir.

Körüklü tente Ataşehir in kumaşı güneşe ve yağmura karşı garantilidir. Yaklaşık 5 sene boyunca solma ve yıpranma olmaz. Körüklü Tente yapılacak yerin, daha önceden görülüp planına bakılması gerekmektedir.

Körüklü Tente Sistemleri Nelerdir

Körüklü Tente modeli bilindiği üzere, bir kumaşın altına yapılan, kırılma ya da paslanma gibi sorunları olmayan, genel olarak sert bir malzemesi olan ve kullanım ömrü uzun olan bir tente modelidir.

Bu modelin iskelet sistemi dayanıklıdır ve eğer kullanımı doğru şekilde yapılırsa, kullanım ömrü de uzun olan bir tente modelidir.

Körüklü Tente, manuel bir sisteme sahiptir. Kullanımı manuel eşyalara göre daha kolaydır ve tek hamle ile açılıp kapanabilir. Körüklü sistemin en faydalı yanından birisi de budur denilebilir. Yapısı çok kullanışlı olduğu için, piyasadaki en popüler tente modellerinden olduğu söylenebilir.

Körüklü Tente Kurulumu

Körüklü tenteyi kurarken, malzemelerde özenli bir şekilde seçilmektedir. Cıvata, somun, mapa, liftin, çelik halat gibi paslanmayacak malzemeler tercih edilmelidir. Yine flanş kullanımı için, demir kullanmalıdır.

Boyası statik boya çeşitlerinden olmalıdır. Bunlar daldırma glaviz, statik elektro boya ve ya statik fırın boya olmalıdır. Körüklü Tente sistemin de, branda çeşidi önemli olduğundan, yağmura güneşe ve soğuğa karşı, pamuklu ve ya polyester brandalar kullanılmalıdır.

Körüklü Tente Özellikleri

 • Hava geçirme özelliği vardır.
 • Su geçirmez.
 • Kumaşı %100 akrilik kumaştır.
 • 5 metreye kadar ölçüsü vardır.
 • Öne açılabilir
 • Manuel ve iplidir.
 • Gövdesi alüminyum kaplamadır.
 • Statik boya kullanılmaktadır.

Tente Kullanım Avantajları Nelerdir.

 • Mekânların daha şık ve düzenli görünmelerini sağlamaktadır.
 • Tüm alanlarda rahatlıkla ve izine gerek olmadan kullanılabilir.
 • Özellikle yazlık ve kışlık olarak kullanılan alanlar da büyük kolaylık sağlar.
 • Kurulumu ve kullanımı zahmetsizdir.
 • Oldukça konforludur.

Körüklü Tente – Rize Tente

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü Tente fiyatları, genel olarak değişim göstermektedir. Branda ve ya diğer malzemeler dışarıdan tedarik edildiği için, özellik ve kaliteye göre de fiyat belirlenmektedir. Yani sabit bir fiyatı yoktur. Yaklaşık olarak sipariş verildikten sonra, 1 hafta içinde tedarik edilir ve kurulum gerçekleşir.

Bunların dışın da tenteler balkon ve pençeleri dışında, teraslarda, kamelyalar da, veranda gibi alanlarda da kullanılabilir. Kış bahçesi olan evler de de yine herhangi bir yağışa karşı tente kullanımı yaygındır. Böylelikle mekânlar yaz ve kış mevsimlerin de güvenlidir ve korunaklı olur.  Siz de evinizdeki alanlar da hem yer kaplamasın, hem de koruma sağlasın diye bir tente modeli isterseniz, en uygun ve pratik olan model körüklü tente modeli olacaktır. Siz de körüklü tente ile ilgili hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla bağlantıya geçebilir ve bu konuda gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM