İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Köpek Kulübesi Brandası Modelleri

Köpek Kulübesi Brandası Modelleri

Branda, birçok farklı işlevi, birçok boyut ve kalitesiyle her geçen gün kullanım alanı artmakta olan bir sanayi ürünüdür. Standart bir boyutu bulunmayan branda, müşteri talebi ve kullanım alanlarına göre üretilir ve satılır. Birçok avantajı da içinde barındıran branda hem uygun fiyatı hem uzun ömürlü oluşuyla müşterilerin ve işletme sahiplerinin ve birçok sektörün ilk tercihleri arasındadır. […]

Branda, birçok farklı işlevi, birçok boyut ve kalitesiyle her geçen gün kullanım alanı artmakta olan bir sanayi ürünüdür. Standart bir boyutu bulunmayan branda, müşteri talebi ve kullanım alanlarına göre üretilir ve satılır. Birçok avantajı da içinde barındıran branda hem uygun fiyatı hem uzun ömürlü oluşuyla müşterilerin ve işletme sahiplerinin ve birçok sektörün ilk tercihleri arasındadır. Tente yapımından şemsiyelere, otomobil örtülerinden forklift çadırına, kış bahçelerinden balkon kapamaya kadar birçok çeşit kullanım alanı olan brandalar her geçen gün daha da rağbet gören materyallerden biri olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Branda Nasıl Üretilir?

Brandalar büyük sanayi makinelerinde üretilen, içerdikleri maddeler bakımından naylon, plastik ve mika gibi materyaller ve birçok lifin bir araya getirilmesiyle meydana getirilen bir çeşit çadır sistemleridir. Makinelerin ardından üreticilerin onayından geçen materyal, neredeyse 650 derecelik bir ısıyla yapıştırılır. Bir branda üretiminde kalite yönünden en önemli kriter gerilmeler ve yırtılmalara karşı dayanıklı olması, kolay yıpranıp, zedelenmemesi ve yalıtkanlık testlerini geçmiş olmasıdır.

Brandalar dört mevsim ısı, nem ve rüzgâr yalıtkanlığı sağlayan özel ürünlerdir. İster örtü ister çadır gibi alanlarda kullanılsın, bulunduğu ortamı yağmur, güneş, toz ve rüzgâr gibi olumsuz hava şartlarından korurlar. Birçok kullanım alanı bulunan bu materyaller köpek kulübesi brandası modelleri içinde de çok tercih edilirler.

kavacık branda,beykoz branda,kartal branda,kartal tente,yakacık tente,yakacık branda,maltepe tente,maltepe,branda,ataşehir tente,ataşehir branda,kadıköy tente,kadıköy branda,pendik tente,pendik branda,şile tente,şile branda,istanbul tente,istanbul ...

Köpekler İçin Kış Kulübe Brandaları

Dünya üzerinde yaşayan sadece insanlar değildir. Birçok canlı türüyle aynı ekosistem insanlarla birlikte paylaşılmakta ve ortak alanlarda, bir şekilde birbirlerine müdahale olmadan yaşanmaktadır. İnsanlar var olan akılları ve alet kullanma yetenekleri ile hayvanlardan ayrılan canlılardır. Bu nedenle barına ihtiyaçlarına yüksek oranda yanıt vermek gerekir. Kış aylarında kulübelerinin her türlü mevsim etkisinden korunması için mutlaka onlara sıcak bir ortam sunmak gerekir. Bunun içinde brandaları koruyucu olarak tercih edebilirsiniz.

İnsanlarla en çok iç içe olan hayvanlardan biri köpeklerdir. Adeta birer dost olarak neredeyse her 10 kişiden birinin ya evlerinde ya da bahçelerinde besledikleri bir köpek bulunuyor. Barınma olanakları bir şekilde karşılanan bu köpekler haricinde kalanlarsa ya sokaklarda ya da barınaklarda yaşam savaşı veriyor.

Köpek Kulübesi Brandası

Bahçe şartlarında beslenen ve büyütülen bir köpeğin yazın sıcaktan ve böceklerden, kışın ise soğuktan, yağmurdan ve rüzgâr gibi olumsuz hava şartlarından korunması için bir alanları olması gerekmektedir. Kulübelerinde yaşayan bu canlılar, kulübelerini sadece uyumak için kullanmak isteyecekler ve uyanık oldukları zamanlarda ise gezinmek ya da oyun oynamak isteyeceklerdir. Ancak bu bahsi geçen olumsuz hava şartlarında köpekler mutlu ve rahat olmayacak, hem onlara hem de sahiplerine üzüntü sebebi olacaktır.

Tam da bu noktada akıllara gelecek olan en basit çözüm köpek kulübesi brandası modelleri içinden birini seçip, köpeğinize uygun ortamı sağlamak olacaktır. Bu brandalar köpek kulübeleri üzerine kurulan, kulübeyi daha geniş bir şekilde çevreleyip köpeğe gezmek için bir alan bırakıp, adeta bir çadır görevi gören sistemlerdir. Kışın soğuklarda, hem soğuk havadan hem de yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarından köpeğinizi koruyacak olan bu ürün, saydam yapısıyla da köpeğiniz ve sizin için hem içeriyi hem dışarıyı gösteren bir çeşit duvar görevi üstelenecektir. Köpeğin tırmalama, ısırma ya da herhangi bir hareketine karşın sert ve dayanıklı olan bu ürün, uzun yıllar size ve köpeğinize büyük konfor sağlayacaktır.

Fermuarlı bir kapı sistemiyle üretilen bu brandaların isteğe göre çerçeve kısımları farklı renklerde üretilmekte olup ayrı bir şıklık kazandırmak da mümkün olacaktır. İstediğiniz boyutlarda ve şekillerde tedarik edebileceğiniz bu ürün, sadece bahçelerde sahibi olan köpekler için değil barınaklarda da yeni sahiplerini bekleyen birçok köpek için de bir kurtarıcı olacaktır.

Ayışığı Branda Çadır Tente Sistemleri – Açılır tente, açılır bıranda

Barınaklar İçin Kulübe Brandası

Maalesef her köpek evde ya da bahçede bakılanlar kadar şanslı olamıyor. Sokaklara ve barınaklara terk edilen, birinin sahiplenip onlarla ilgilenmesi için sabırla bekleyen birçok köpek var. Barınaklarda bulunan birçok canlı türü vardır ve barınak yetkilileri her biriyle ayrı ayrı ilgilenememektedir. Eski ve bakımsız olan kulübeye benzer, korunmasız bazen çatısı bile olmayan yapıların içinde köpekler yaşam savaşı veriyor. Köpek kulübesi brandası modelleri ile yapılan çadır sistemi ile bir sürü köpek bir arada ve korunaklı bir ortamda, olumsuz hava durumlarından uzak kalabilmektedir. İstediğiniz boyutlarda ve şekillerde branda siparişi vermek ve daha detaylı bilgi almak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM