İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Köpek Kulübesi Brandası Modelleri istanbul

Köpek Kulübesi Brandası Modelleri istanbul

Dünyada evcil hayvan denince akla ilk gelen hayvanlarından olan köpekler, yıllar boyunca insanlarla iç içe yaşayarak, bir nevi dost oldular. istanbul gibi büyük şehirlerde gelişen inşaat sektörü ve insanların tercihleri dolayısıyla apartmanlarda yaşanmaya başlanmasıyla birlikte, köpekler de yaşam alanı olan apartman dairelerine bir şekilde adapte edildi. Ancak köpek doğası gereği apartman daireleri için uygun hayvanlar olmadığı gibi, […]

Dünyada evcil hayvan denince akla ilk gelen hayvanlarından olan köpekler, yıllar boyunca insanlarla iç içe yaşayarak, bir nevi dost oldular. istanbul gibi büyük şehirlerde gelişen inşaat sektörü ve insanların tercihleri dolayısıyla apartmanlarda yaşanmaya başlanmasıyla birlikte, köpekler de yaşam alanı olan apartman dairelerine bir şekilde adapte edildi. Ancak köpek doğası gereği apartman daireleri için uygun hayvanlar olmadığı gibi, bahçesi olanlar ise kışın üşümesinden korkarak bahçede beslemek istemezler. Ancak bahçelerde beslenen köpekler için üretilen köpek kulübesi brandası modelleri istanbul ilinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz, köpeklerinizi koruyacak materyallerden biridir.

Branda Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Brandalar kalın lif maddesinden, büyük sanayi makinaları ile üretilen kalın, muşamba benzeri bir materyaldir. Çadırlar ve tentelerin de ana malzemelerinden olan brandalar, su geçirmez olmaları ile çok tercih edilirler. Yazın sıcaktan, kışın ise yağmur, kar, soğuk ve rüzgâr gibi olumsuz hava şartlarından bulundukları ortamı korurlar. Toz ve neme karşı da bir bariyer görevi gören brandalar, dayanıklı ve kolay hasar almayan materyallerdir.

kavacık branda,beykoz branda,kartal branda,kartal tente,yakacık tente,yakacık branda,maltepe tente,maltepe,branda,ataşehir tente,ataşehir branda,kadıköy tente,kadıköy branda,pendik tente,pendik branda,şile tente,şile branda,istanbul tente,istanbul ...

Brandaların Faydaları Nelerdir?

Brandalar üretimsel olarak 650 derecelik bir ısıyla birbirine yapıştırılan mika ve PVC maddeleri içeren materyallerdir. Kalite kontrol aşamasında ilk dikkat edilen şey, darbelere ve zorlamalara karşı yırtılma, yıpranma ya da delinme gibi bir duruma elverişli olup olmadığıdır. Bu doğrultuda bir branda kolay kolay eskiyen ve yıpranan bir materyal değildir. Aynı zamanda brandalar uygun fiyatlı ve kolay kullanımı olan bir malzemedir. Sıvı ve nem geçirmemesi ile beraber sıcak ve soğuk izolasyon sağlaması da en çok tercih edilen ürünlerden biri olmasının sebeplerinden biridir.

Köpek Kulübesi Brandası Nedir?

Brandalar içinde bulunan köpek kulübesi brandası istanbul gibi illerde, bahçe içlerinde beslenen köpekler için üretilmiş brandalardır. Köpeklerin her ne kadar kulübeleri olsa da yazın ya da kışın sıcaklardan ve soğuklardan dolayı köpekler kulübelerinden çıkmaya çekinerek dar bir alanda mahsur kalırlar. Sıcaktan bunalan, ya da yağmur, kar gibi durumlardan etkilenen köpekler kulübelerinden çıkmayı tercih etmez, gezinmekten hoşlanmaz ya da oyun oynamak istemez ve tüm enerjileri birikmiş halde kulübe içinde durmayı tercih ederler. Bu da köpeklerin mental sağlıkları için fiziksel olduğu kadar sakıncalı bir durumdur. Köpek kulübesi brandaları kulübe dışından başlayarak istediğiniz boyutta, kulübeyi de içine alarak büyük bir alan sağlayan materyallerdir. Bir nevi içinde kulübesi olan bir ev görevi gören köpek kulübesi brandaları, köpekler için alan sağlayarak, onların daha özgür olmalarını sağlar.

Köpek Kulübesi Brandasının Avantajları Nelerdir?

Bahçe içinde açık havada beslenen köpekler için kullanılan köpek kulübesi brandası modelleri istanbul gibi illerde, apartman dairelerinin aksine bahçede daha mutlu köpekler besleyen insanlar için idealdir. Açık alanda olma mutluluğunun yanı sıra köpeklere daha rahat ve daha konforlu bir alan sağlayan köpek kulübesi brandaları, köpeklerin güneş ışınlarından rahatsız olmasını engellediği gibi, köpeklerinizi yağmur ve kar gibi kışın olumsuz hava şartlarından da koruyarak, su geçirmez ve ısı yalıtımlı bir ortam yaratır. Köpeklere kulübe dışında gezmek ve oynamak için de yeterli bir alan sağlayan bu brandalar, köpeklerinizin can sıkıntısı sonucu geliştirebileceği davranış problemlerinin de önüne geçmektedir. Cama benzer saydam yapısı sayesinde sizin köpeğinizi, köpeğinizin de sizi görmesine olanak sağlar. Uygun fiyatlı bir yardımcıdır.

Ferhatpaşa Branda Çadır Tente – Ayışığı Branda Çadır Tente Sistemleri

Köpek Kulübesi Brandası Nasıl Kullanılır?

Köpek kulübesi brandaları istediğiniz ebatlarda sizlere satılmaktadır. Fermuarlı bir kapı ile size ve de köpeğinize giriş çıkış imkânı sunduğu gibi, içerinin havalandırılması için de kullanılmaktadır. Hem kulübeyi içine alan daha geniş bir kulübe gibi kullanabileceğiniz gibi hem de kulübeyi brandayla tamamlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için kulübenin direkleri ve çatısını ahşap, geri kalan tüm yerlerini brandayla çevreleyebilir, branda kulübe karışımı bir alanı da köpeğinize sunabilirsiniz. Saydam yapısı sayesinde köpeğin görüş alanını da kısıtlamayan bu brandalar, köpeğinizin sıkılmasını ya da yalnız kalmışlık hissini engeller. Bu da yine farklı davranış sorunları geliştirmesini önleyen bir özelliğidir. Kurulumu ve bakımı çok kolay olan bu brandalar, köpeğinizin tırmalama ya da ısırmalarına karşı da oldukça dayanıklı materyaller oluşu sebebiyle uzun yıllar kullanımı mümkündür. Daha fazla bilgi almak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM