İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Klasik Tente istanbul

Klasik Tente istanbul

Klasik tente istanbul firmaları ürünlerin yapımında kalite ve şıklıktan ödün çalışır. Tenteler hemen her işyerinde ya da kimi ev ve bahçelerde kullanılan ürünlerdir. Dayanıklı malzeme kullanılarak yapılan tenteler üzerini kapladıkları alanları her türlü dış etkenlere ve hava şartlarına karşı koruyan su geçirmez kumaşlardan yapılan ürünlerdir. Tenteler kendi aralarında kullanım alanlarına ve işlevsel özelliklerine bağlı olarak farklı […]

Klasik tente istanbul firmaları ürünlerin yapımında kalite ve şıklıktan ödün çalışır. Tenteler hemen her işyerinde ya da kimi ev ve bahçelerde kullanılan ürünlerdir. Dayanıklı malzeme kullanılarak yapılan tenteler üzerini kapladıkları alanları her türlü dış etkenlere ve hava şartlarına karşı koruyan su geçirmez kumaşlardan yapılan ürünlerdir. Tenteler kendi aralarında kullanım alanlarına ve işlevsel özelliklerine bağlı olarak farklı isimler almaktadır. Tentelerin bir çeşidi olan klasik tenteler tek yöne doğru açılıp kapanma özelliğine sahip, ister manuel ister uzaktan kumandalı olarak hazırlanır. Kişilerin tercihine kalmış bu durum her isteğe uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu tente modeli tenteler içerisinde fiyat olarak en uygun olanıdır. Yani oldukça ekonomik bir üründür.

İşlevsel Tenteler

Klasik tente istanbul ürün çeşitleriyle ilgili sizlere kaliteli hizmetler sunuyor. Klasik tenteler daha çok işletmeler ve işyerleri tarafından tercih edilir ve kolaylıkla kullanılır. Klasik tenteler duvara monte edilerek kullanılır. Kullanışlı olan kumaşı ile eşyaları olumsuz durumlara karşı korur. Kolu vasıtasıyla bu tenteyi ileri veya geriye doğru kolay bir şekilde taşımanız mümkündür. İsteğe bağlı olarak uzaktan bir kumanda vasıtasıyla da bu klasik tenteleri daha pratik hale getirebilmek mümkündür. Ya da motoru bulunmayan bu tentelere motor da taktırarak tenteyi daha işlevsel hale getirerek keyifli bir kullanım sağlamak da mümkün olur. Klasik tentelerin iskelet kısımları alüminyum malzeme kullanılarak yapıldığı için paslanmazlar.

Tercihe Göre Çeşitlilik

Klasik tente istanbul tente hazırlık aşamasında gelen müşterilerin isteği doğrultusunda hizmet verir. Hazırlanan klasik tenteler kendi aralarında farklı modellere ayrılırlar. Bunlar; mafsallı tente, klasik tente modeli içerisinde en uygun olanıdır. Zengin bir renk seçeneği ile gelen müşterilerin beğenisine sunulur. Paslanmaz demirden yapılan iskelet sistemi kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Akrilik kumaş kullanılan bu kumaşların temizliği de son derece kolay ve pratiktir. Genellikle kafe, restoran, dükkân, evlerin balkon ve teraslarında kullanılan bu ürün istenilen boyutta hazırlanır. Gölgelik alan yapması için kullanılan kumaş uzunluğunu kişiler belirler. Monte işlemi oldukça kolay ve sağlam bir şekilde yapılır. Kullanıcısına oldukça keyifli anlar yaşatır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Klasik tente istanbul ürünlerini hazırlarken çok özellikli olarak üretirler. Bu yüzden klasik tentelerin de birtakım özellikleri bulunmaktadır. Bunlar su geçirmez sağlam kumaşlardan yapılırlar. Fiyat olarak ekonomik bir şekilde kullanıcıya sunulmuştur. Kullanan kişiler bu ürünleri uzun yıllar rahatlıkla kullanabilir. Renkleri solmayan akrilik kumaşlar ile yapılan klasik tenteler kalın iskeletleri ile her türlü hava koşuluna karşı sağlam dayanır. Ürüne istenilen her aparatı taktırmak kullanıcının kendi elindedir. Klasik tenteleri ister manuel, ister kumanda, istenirse de motor taktırarak sahip olunabilir. Altında bulunan eşyalar herhangi bir zarar görmez. Tek yöne doğru açılan bu tente sistemi oldukça kullanışlı ve zengin renk seçenekleriyle herkesin ilgisini çekmektedir.

Uygun Fiyat Seçenekleri

Klasik tente istanbul müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmet veriyor. Klasik tentelerin fiyatları belirlenirken tentenin kullanılan kumaş ve aparatlarına göre bir fiyat çıkarılır. Eğer istenirse tente manuel ise bunun fiyatı daha uygundur. Ya da hem kumandalı hem motorlu istenirse ekstra bir fiyat müşterinin karşısına çıkar. Fiyatlarda belirleyici olan bir başka durum ise kullanılan malzemenin yurt içinde mi yoksa yurtdışından mı geldiğidir. Yurt içinde bulunan ürünler daha uygun olurken ithal edilen ürünler döviz üzerinden getirildiği için daha pahalı olurlar. Ayrıca kullanılan malzemenin boyutu da fiyat noktasında belirleyici oluyor. Satılan ürünleri güvenle satın almak mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM