İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kış Bahçesi Tente 

Kış Bahçesi Tente 

Genel olarak manuel sisteme sahip olan, çeşitli bölmeler için kullanılan branda sistemlerine kış bahçesi tente adı verilir. Metal olan bölümleri, paslanma karşıtı statik boyalar ile boyanır ve genel de alüminyum ve çelik malzemeler tercih edilir. Kullanım sistemleri en çok, sabit ya da sökülebilir şekildedir. Kullanılan kumaşlar, ithal akrilik kumaşlardan yapılır ve su geçirmeyen özellikte üretilir. […]

Genel olarak manuel sisteme sahip olan, çeşitli bölmeler için kullanılan branda sistemlerine kış bahçesi tente adı verilir. Metal olan bölümleri, paslanma karşıtı statik boyalar ile boyanır ve genel de alüminyum ve çelik malzemeler tercih edilir. Kullanım sistemleri en çok, sabit ya da sökülebilir şekildedir. Kullanılan kumaşlar, ithal akrilik kumaşlardan yapılır ve su geçirmeyen özellikte üretilir.

Bu branda kumaşları şeffaftır. Yağmurdan ve güneşten sararmaya karşı özellikte üretilir. Kış bahçeleri tente de açılıp kapanma genel de yan taraflardan bir fermuar yardımı ile yapılır. Aynı zaman da kolayca toplanabilir tentelerdir. Evlerin bahçelerin de ve veranda gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Kış Bahçesi Tente Yapımı Nasıldır?

Şeffaf branda kumaşından üretilen kış bahçesi tente, dış ve içi naylon gibi malzemelerden yapılan üretimlerdir. Bazen mika malzemeler de kullanılabilir. Bunlar daha çok PVC kumaşlardır. İçerden dışarıyı gösteren özelliktedir. Bu şekilde kışın da bahçe manzarasın da oturmak mümkündür. Kış bahçesi tente genellikle, lokanta, otel, kafeteryalar ve evlerin bahçelerinde tercih edilir.

Cam balkondan daha ekonomik olduğu için, daha çok talep görür. Genellikle bölme görevi yaparak, duvarların ayrılmasını sağlar. Yazları da kullanımı uygundur. Yani iç ve dış bölümün birlikte kullanılmasını sağlar. Kış bahçesi tente de kullanılan şeffaf brandalar sayesin de dış mekânlar, yağışlı mevsimlerde kapatılıp, kullanıma uygun hale getirilir. Fermuar ile açılıp kapanan kış bahçeleri, şeffaf branda etrafına, istenilen renkte çerçeve yapılarak kullanılabilir. Bu da görüntü olarak, şık ve güzel bir görüntü sağlar.

Kış Bahçesi Tentenin Özellikleri Nelerdir?

 • Renk çeşitliliği fazladır.
 • Şeffaf olduğu için, güzel bir manzarası vardır.
 • Her türlü cam ve pimapene uygun yapıdadır.
 • İç bölüm ayırmaya yarar. Kafe ve restoranlar da rahatlıkla kullanılabilir.
 • Pratik ve dayanıklı bir üründür.
 • Fermuarlı ya da perde şeklinde yapılabilir.
 • Hava şartlarına karşı koruma sağlar.

Kış Bahçesi Tentenin Avantajları

Kış Bahçesi tentenin en çok tercih edilme nedeni, özellikle kış mevsiminde, evlerin bahçesin de konforlu bir alan ve güzel zaman geçirebilmektir. Özellikle şeffaf branda kullanılması, bahçe içinde gibi bir hava yaratır. Bu da her mevsim güzel bir alan sağlar. Kış bahçesi tente yapılan yer, her zaman güzel bir şekilde kullanılır. Kış bahçelerinin, kullanımı rahattır. Kolayca kurulabilir.

Çekmeköy Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Kış Bahçesi Tente Fiyatları

Her tente modelin de olduğu gibi, kış bahçesi tente  modelleri de değişiklik gösterir. Kış bahçesinin özellikleri de fiyatı belirleyen unsurlardır. Çeşitli çerçeve ve malzemeler kullanıldığı için, fiyatlar farklılık gösterir. Kullanılan PVC malzeme ve boyaların fiyatları da genel fiyatı etkileyen noktalardır. Kış bahçesi tente yaptırırken, küçük bir araştırılma yapılırsa, herkes bütçesine uygun bir kış bahçesi yaptırabilir.

Eğer kış bahçesi tente yaptırmaya karar verirseniz, firma ile iletişime geçip gerekli malzemeler tespit edilip, ölçü işlemleri yapılır. Daha sonra malzeme tutarına ve kumaş ölçüsüne göre bir fiyat belirlenebilir.

Fiyat teklifini beğenirseniz, kış bahçesi tente üretilir ve ayarladığınız, gün ve saatte, alana monte edilir. Monte süresi genel de kısadır. Ayrıca firmadan kurulum için gelen ekip,  ayrıca monte ücreti alır. Eğer kış bahçesi ile konforlu ve mevsimlik bir alan yaptırmak isterseniz, firmamızdan gerekli olan yardım ve bilgileri, arayarak öğrenebilirsiniz.

Kış Bahçesi Tasarımları – İzmir Tente | Pergola Gold Raylı Otomatik Tente Sistemleri

Kış Bahçesi Tente Modelleri Nelerdir

Kış bahçesi tente, bilindiği gibi açık alanların, şeffaf branda ile çevrilip, üzerine bir çatı koyularak kapatılarak yapılır. Çatı kısımları farklı modeller de yapılabilir. Yani müşterinin isteğine bağlı olarak, ister normal üçgen çatı, arzu edilirse de daha eğimli olan çatı sistemleri yapılabilir. Bu şekilde yağmurlu havalarda direk olarak, eğim sayesin de aşağıya doğru, su birikmeden akar. Kış bahçeleri genel de elle açılıp kapanır fakat kumandalı sistemleri de mevcuttur. İsteğe göre kış bahçesi tente ışıklarla ve ledlerle döşenebilir ve havalı bir ortam yaratılabilir.

Kış bahçesi tente çeşitli geometrik şekiller de olabilir. Genel de köşeli ve kare olanlar tercih edilir. Son dönemlerde yapılan kış bahçeleri, oda şeklinde dizayn edilmektedir. Bu da rahat bir hava sağlar. Müşteri istediği rengi ve şekli seçme şansına sahiptir.

Kullanılamayan teras ve bahçeler, en çok kullanılan alanlar haline getirilmektedir. Eğer ev için bir kış bahçesi tente yaptırmayı düşünüyorsanız, fakat bitişik bir yapı olmasını istemiyorsanız, kış bahçesi tentenin içinde de kişiye özel alanlar üretilebilir. İstenen her türlü tente modelleri ve üretimleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM