İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kış Bahçesi Tente istanbul

Kış Bahçesi Tente istanbul

Büyük bahçeye sahip kişiler bahçelerinin bir bölümünü kış bahçesi şeklinde ayırıyor. Bunu yapmak için tentelere başvuruluyor. Üst taraftan tenteler ile kapatılarak yan taraflardan ise dayanıklı brandalar ile kapatılıyor. Son derece kolay bir işlem olmaktadır. Kış bahçesi tente istanbul firması kış bahçesi yapımında son derece profesyonel bir çalışma sergiliyor. Kış bahçesinde bulunması gereken pek çok özellik vardır. Tercih […]

Büyük bahçeye sahip kişiler bahçelerinin bir bölümünü kış bahçesi şeklinde ayırıyor. Bunu yapmak için tentelere başvuruluyor. Üst taraftan tenteler ile kapatılarak yan taraflardan ise dayanıklı brandalar ile kapatılıyor. Son derece kolay bir işlem olmaktadır. Kış bahçesi tente istanbul firması kış bahçesi yapımında son derece profesyonel bir çalışma sergiliyor. Kış bahçesinde bulunması gereken pek çok özellik vardır.

Tercih edilen tentelerin de kış bahçesine uygun özellikte olması son derece önemlidir. Motorlu pergola tente son zamanlarda kış bahçesi için en çok tercih edilen tente sistemlerinden biridir. Doğru bir tasarım ile uygulandığı zaman hem çok kullanışlı bir alan elde edersiniz hem de görünüş olarak son derece şık bir bahçeniz olur. Kış bahçesinin yan taraflarında branda kullanarak ısı ve nem yalıtımını da sağlamak mümkün oluyor. Bu konuda uzman olan kişilere kış bahçesi yaptırmak gerekir.

Kış Bahçesi | 4 Mevsim Tente | Tente Sistemlerinde Doğru Adres
Tente Kış Bahçesi Nedir?

Tenteler bulundukları dış alanları mevsimsel hava olaylarına karşı korumaya yardımcı olan bir sistemdir. Kış bahçeleri ise kış aylarında insanların kendilerine özel bir bahçe alanı yaratmasıdır. Kış bahçesi yaparken en çok kullanılan sistem tente sistemi oluyor. Çatı kısmına tente uygulanır ve bahçenin yan kısımları tamamen cam ya da branda ile kaplanır. Branda sistemi daha uygun fiyatlı olduğu için daha çok tercih ediliyor. Aynı zamanda ısı ve nem yalıtımı sağlamasından dolayı ön plana çıkan kaplama sistemlerinden biridir.

Kış bahçelerin içerisine mobilya ekleyerek kış aylarında oturulabilecek çok kullanışlı bir alan ortaya çıkar. Kış bahçesi için gerekli olan tenteler kişinin zevkine ve tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterir. Tenteler üzerine aydınlatma sistemleri de eklenerek daha sıcak bir ortam elde etmek mümkün olur. Hem akşamları hem de sabahları keyifli bir şekilde vakit geçireceğiniz bahçelerine en kolay ve en uygun şekilde ulaşmak mümkün oluyor.

Tente Kış Bahçesi Özellikleri Nelerdir?


Kış bahçesi tente istanbul ısı izolasyonu sağlayan ve hiçbir hava koşulunda bahçenin etkilenmemesinin sağlayan sistemler üretti. Kış bahçesi olarak ayrılan alanlar tente ve brandalar sayesinde çok kullanışlı alanlara dönüştürülür. Kış bahçesi yaparken tentelerin son derece sağlam modellerden seçilmesi gerekir. Aynı zamanda tente kumaşları su geçirmeyen Avrupa tarzı akrilik kumaşlar şeklinde seçilmelidir.

Kış bahçeleri çok fazla yağmur suyuna maruz kaldığı için tentelerin su giderinin bulunması gerekir. Bu sayede hiçbir şekilde yağmur suyu ya da kar suyu bahçe içerisinde girmez. Ürün kalitesi tente modeli seçiminde ön planda tutulması gereken konulardan biridir. Aynı zamanda tenteyi bahçe duvarları ile eşit ölçüde yapmak bütünlük sağlar. Kış bahçesi yapımında büyük bir titizlikle çalışmak son derece etkili sonuçlar ortaya çıkarır.

Kış Bahçelerinde Pergola Tente

Kış bahçesi yapımında en çok kullanılan tente modellerinden biri pergola tente modeli oluyor. Pergola tente teraslarda da çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Görünüş olarak kış bahçelerine en çok yakışan görünüşe sahiptir. Aynı zamanda alüminyumdan yapıldığını için hiçbir şekilde paslanma gibi bir problem söz konusu olmaz.

Tercih edilen renk ve modeli kış bahçesi ile uyumlu olarak seçilmelidir. Son zamanların en çok tercih edilen modellerinden biri oluyor. Hem çok dayanıklı hem de keyifli bir kış bahçesi yapmak için pergola tente modellerini tercih etmek gerekir. İsteğe göre manuel ya da kumandalı sistem ile yönetmek mümkün oluyor. Açılır özellikte olması yaz aylarında da kullanıma imkan sağlar. Pergola tente sistemi tercih edilecek ise yan tarafların cam ile kapatılması daha ideal bir tercih olur.

Emirgan Kış Bahçesi ve Pergola Tente – Best Global Yapı Ürünleri

Kış Bahçesinde Sabit Tente

Kış bahçesi yapmak isteyen kişiler sabit tente modellerini çok fazla tercih ediyor. Sadece kış aylarında kullanılmak istenen bahçeler sabit tente ile açılmaz bir üst yüzey elde eder. Sabit tentelerin kumaşı ve desene tamamen kişinin zevkine bağlı olarak yapılır. Sabit tentelerin temizliği de çok kolay olduğu için çok fazla tercih ediliyor.

Üst kısımda sabit tente kullanıldıysa yan tarafları branda ile kaplamak mümkün olur. Böylece ısı ve nem yalıtımında sağlamak mümkündür. Kış bahçesi tente istanbul en iyi imkanları sunuyor. Kış bahçesi tercihi yaparken iyi bir araştırma yapmak gerekir. Kış bahçesi tente modelleri ile ilgili firmamızdan en iyi bilgi edinmeniz mümkün olur.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM