İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Kış Bahçesi Görselleri

Kış Bahçesi Görselleri

Son zamanlarda baya popüler olan ve kafelerin vazgeçilmezi haline gelen kış bahçeleri günümüzün oldukça popüler olmaya başlayan alanlarıdır. Öncelikle genel nitelikleriyle birçok avantajı bir arada sunan yeni trend sistemlerdir. Bununla ilgili farklı birçok seçeneği  kış bahçesi görselleri sitesini araştırarak bulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak cam tavanların açılır kapanır olan bölümü sabit bir alanda açılacak şekilde de yapılabilmektedir. […]

Son zamanlarda baya popüler olan ve kafelerin vazgeçilmezi haline gelen kış bahçeleri günümüzün oldukça popüler olmaya başlayan alanlarıdır. Öncelikle genel nitelikleriyle birçok avantajı bir arada sunan yeni trend sistemlerdir. Bununla ilgili farklı birçok seçeneği  kış bahçesi görselleri sitesini araştırarak bulabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak cam tavanların açılır kapanır olan bölümü sabit bir alanda açılacak şekilde de yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra tüm cephelerinin tamamı açılabilir veya istenilen cepheler de açılabilir.

Dekorasyon Modeli Olarak Kış Bahçesi

Son zamanlarda işletmelerin ilk sıraya koyduğu dekorasyon modelleri arasındadır. Doğayla iç içe olabilecek bir ortam sağlayan, yemek ve çay içilebilecek,  kahve yudumlanabilecek yerler oldukları için, kış aylarında oldukça verim sağlar. Kış bahçeleri uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir alana sahiptir. Çelik taşıyıcılar sayesinde deformasyona uğramaz. Dizaynı isteğe bağlı olarak ahşap görünümlü, mermer, çeşitli renk kombinasyonları ile yapının dekoratif uyumuna göre tasarım yapılır.  Kış bahçesi görselleri sitesinden merak ettiklerinizi görebilirsiniz. Çatılarda tente veya branda kullanılabilmektedir.

Kış Bahçesi Sistemleri Sunduğu Özellikler

Bahçelerin camları isteğe bağlı olarak hazırlanabilir. İster açılmalı ister sabit cam seçeneklerinden uygun olanı yerleştirilebilir. Perdeler konusunda tercih tamamen müşteriye aittir. Sıfırdan kurulan bu bahçede konması gereken her türlü detayı müşteri kendisi belirler. Perdelerde ve oturma yerlerinde yapılacak her türlü çalışma detayı birbirinden farklı şekillerde olabilmektedir.

Yoğun rüzgâr, mevsim şartlarına karşı durabilir. Isı yalıtımı yapılarak verim arttırabilir. Çeşitli renkler füme, yeşil, mavi gibi seçenekler modellerde mevcuttur. Kolayca temizlenebilir. Kış bahçesi sağladığı geri dönüşüm ile sağladığı tesir keyif, verim, konfor ile kıyaslandığında fiyat oldukça uygundur.

Kış Bahçesi Nerelerde Tercih Ediliyor

Kişisel kullanım alanlarında, teraslarda, evlerde, villalarında, birbirinden farklı kullanım alanları vardır. Bu kişinin kendi hayal dünyasına kalmış bir durumdur. Farklı kullanım alanları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Kimi bahçesinde hem mutfak alanı,  hem yemek yiyebileceği bir alan olarak kullanıyor, kimi misafirlerini ağırlayacağı bir mekân olarak arzu ediyor ve kullanıyor. Dışarda kar yağarken bir taraftan o manzarayı soluyup diğer taraftan kitap okumayı tercih edeceği bir mekân konsepti oluşturuyor. İşletmeler ise görüş açısı her taraftan açık olan yepyeni bir bahçe bölümü olarak tercih yapıyor. Bahçenizi, terasınızı, balkonunuzu, kış aylarında keyifli bir şekilde dizayn etmek oldukça zevklidir.

Bir Kış Bahçesi Nasıl Yapılır

Soğuk kış aylarında bahçenizin keyfini doyasıya çıkarabilmek için kış bahçesi dizayn edebilirsiniz. Bir kış bahçesine sahip olmak evinizin kıymetini epey arttıracaktır. Bu sebeple kış bahçenizin inşasına başlarken bütün incelikleri göz önünde bulundurarak estetik bir güzellik katmalısınız. Dekorasyon konusunda alanında profesyonel mimarlar ile çalışmak oldukça sağlıklı olacaktır. Onlardan bilgi almak oldukça muhteşem bir kış bahçesinin ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır. Kış bahçesinin o muhteşem görüntüsünü aydınlatmalarla evinizi şahane bir atmosfere dönüştürebilirsiniz. Kış bahçenizle sıcacık bir kış geçirebilirsiniz.

Kış Bahçesi İle Baharı Getirin Evinize

Kış aylarında o kasvetli havalardan insanların sıkıldığı bir gerçektir. O havayı bırakıp baharı yaşamak oldukça kolaydır. Özellikle  Kış bahçesi görselleri ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En güzel kış bahçeleri ile kış aylarında evlerin odalarına kapanıp kalmak artık eskide kaldı. Firmamız sayesinde size en uygun istediğiniz trend kış bahçesi artık evinizde ayağınıza kadar getiriyoruz. Dilediğiniz kış bahçesi görselini tercih ederek uzun yıllar boyunca kaliteli şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı model seçeneğine sahip olan firmamız kalite ve güvence konusunda da üst düzey hizmetler sunar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM