İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul

Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul

Kışın güzelliğini doyasıya yaşayabilmeniz için şeffaf branda ile yapılan kış bahçesi bölümünü bahçenize ekleyebiliriz. Bu sistemi kış aylarında dikey hareket için tasarlıyoruz ve ihtiyaca göre elektrik motoru ile donatılabiliyor, elektrikli, elektrik motorsuz veya fermuarlı olabiliyor. Rüzgârı azaltmak için kullanılır. Rüzgâr durduğunda manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Dış mekân, bahçe veya kafe ve restorandınız için özel olarak tasarlanmış […]

Kışın güzelliğini doyasıya yaşayabilmeniz için şeffaf branda ile yapılan kış bahçesi bölümünü bahçenize ekleyebiliriz. Bu sistemi kış aylarında dikey hareket için tasarlıyoruz ve ihtiyaca göre elektrik motoru ile donatılabiliyor, elektrikli, elektrik motorsuz veya fermuarlı olabiliyor. Rüzgârı azaltmak için kullanılır. Rüzgâr durduğunda manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Dış mekân, bahçe veya kafe ve restorandınız için özel olarak tasarlanmış kış bahçemiz şeffaftır. İthal şeffaf mika tentemiz fermuarlıdır. Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul katlanabilir yapısı sayesinde 4 mevsim kullanılabilen bir tente modelidir. Mekânı soğuktan, rüzgardan ve tozdan korumanın en ucuz ve pratik yolu kış bahçesi sistemidir. Isıyı içeride tutma özelliği ile ısınma maliyetlerinden de tasarruf sağlar.

Kış Bahçesi Tente | İnce Tente

Kış Bahçesi Brandası  Neden Tercih Edilir?

Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul mekân atmosferinizi değiştirecek ve şık bir görünüme sahip olacaksınız. Transparan branda, her mevsim rahatlıkla kullanılabilen, fermuarlı ve özel şeffaf kapatma fonksiyonuna sahip kanvas modeldir. Kış bahçesinin şeffaf dış ve iç yüzeyleri, PVC branda olarak da adlandırılan mika branda denilen kalın kanvas kumaş ile kaplanmıştır.

Kullanıldığı ortamı yağmurdan, güneş ışığından ve tozdan koruyabilen, kanvas kumaşın kalın olması ve soğuk havayı önleyebilmesi nedeniyle kışın favori tente modelidir. Adından da anlaşılacağı gibi şeffaf branda şeffaf bir kaplamaya sahiptir, bu nedenle içini ve dışını gösteren bir duvar gibi görünür. Yaz aylarında kafe ve restoran gibi mekânlarda hem iç hem de dış mekânlar kullanılsa da soğuk veya yağışlı mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilir. Şeffaf bir tuval kullanılarak, dış alan kapatılarak kullanılabilir.

Kış Bahçesi Brandası Nerelerde Kullanılır?

Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul bu boşlukları birbirinden ayıran bir duvar olarak kullanılabilir. Yüksek maliyetli cam balkonlar yerine cam balkon kullanmak yerine kış bahçelerinde, kafelerde, otellerde, restoranlarda ve diğer mekânlarda tercih edilir. Yazlık kafe ve restoranlar aynı anda hem kapalı hem de açık alanlar kullansalar da soğuk ve yağışlı mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilir.

Şeffaf kış bahçesi sistemi ile alan, dış alan kapatılarak kullanılabilir. Kenarda fermuar olduğu için kullanıma kapatılabileceği gibi fermuarın açılıp toplanıp açık alana dönüştürülmesiyle de kullanılabilir. Çevresinde kullanılan çerçeve şeklindeki kanvasın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçenekleri kullanıldığında ortama güzel ve şık bir görünüm katacaktır. Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul her bir modeli ısı yalıtımı ve konfor sağlayan bir kanvastır. Mekâna göre yapıldığı için mekâna uyum sağlayabilir ve daha güzel görünmesini sağlayabilir.

Kış Bahçesi Brandası  Özellikleri Nelerdir?

Özel bahçe alanında kışın kış bahçesi açısından bu özel bahçe alanının tente sistemi ve cam ile kaplanması işlemidir. Böylelikle söz konusu bahçe alanı, kışın kullanılacak mobilyalarına uygun hale gelir. Bu sayede sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz. İsteğe göre kış bahçesi çeşitli dekoratif detaylarla etkileyici olabilir. Bazen müşterilerimiz kış bahçelerinde yanıp sönen veya sadece sabit LED ışıkların kullanılmasını ister.

Bu aydınlatmalar dekorasyona dâhil edilerek kış bahçesi gece ve gündüz kullanıma uygun hale gelir. Elbette kış bahçesinin en önemli özelliği soğuk kış aylarında özel bahçede keyifli vakit geçirmenize olanak sağlamasıdır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bahçe alanınızı kaplamak için şeffaf brandalar kullanılmaktadır.

Kış Bahçesi Brandası Modelleri istanbul soğuk ve farklı hava şartlarına  dayanabilir. Bu sayede söz konusu kapalı alan her zaman kullanıma uygundur. Ayrıca kaliteli malzeme yapısına sahip ürünleri kısa sürede sizlere sunabilir, istediğiniz büyüklükteki bahçe alanında en uygun ortama kış bahçesi inşa edebiliriz. Kısa bir montajın ardından kış bahçeniz hazır olacak. Tüm hizmet sürecimizin detaylarını öğrenmek isterseniz gün içerisinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Açılır Tavan Kış Bahçesi Tente,Kış Bahçesi ve Kış Bahçeleri Sistemleri

Kış Bahçesi Brandası  Avantajları Nelerdir?

Kış bahçesi brandası dayanıklıdır bunun yanı sıra kötü hava koşullarından etkilenmenize izin vermez ve sistem dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Yaz aylarında güneşin etkisiyle ısı nedeniyle genişleyeceğinden, kışın soğuk havalardan dolayı küçülebileceğinden 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılması tavsiye edilir. Kışın insanlar genellikle yağmur ve soğukta hapsolur.

Şeffaf bir kış bahçesi oluşturarak, üzerinizde mavi gökyüzünü görmeye devam edebilir ve bir yere takılıp kalma endişesinden kurtulabilirsiniz. Bu şekilde en güzel görüntüleri çekebilir, yağmur korumasının tadını çıkarırken yağmurun dingin manzarasını izleyebilir ve beğenmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca bir bahçeniz varsa yağmurdan hoşlanmayan bitkileri korumak ve en güzel bahçenizi yaratmak için bu şeffaf alanı örtücü tuvalini kullanabilirsiniz. Çiçekleriniz ve bitkileriniz, yağmurdan zarar görmeden güneşte yiyecek arayarak hayatta kalmaya devam edebilir. Kış bahçesi brandaları hakkında firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM