İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Katlanır Tente Sistemleri Kadıköy

Katlanır Tente Sistemleri Kadıköy

Günlük hayatın büyük bir zamanı geçirilen ev ve iş yerlerinde mevsimsel etkilerden korunmak adına insanlar farklı farklı yöntemlere başvururlar. Bunlardan bir tanesi de elbette katlanır tente sistemleridir. Temel işlev olarak monte edildikleri mekânı mevsimin çeşitli etkilerinden, kötü hava koşullarından korumak amacı ile takılan tente sistemleri ev ve iş yerlerinde büyük rağbet görülen uygulamalardan birisidir. Evlerde […]

Günlük hayatın büyük bir zamanı geçirilen ev ve iş yerlerinde mevsimsel etkilerden korunmak adına insanlar farklı farklı yöntemlere başvururlar. Bunlardan bir tanesi de elbette katlanır tente sistemleridir. Temel işlev olarak monte edildikleri mekânı mevsimin çeşitli etkilerinden, kötü hava koşullarından korumak amacı ile takılan tente sistemleri ev ve iş yerlerinde büyük rağbet görülen uygulamalardan birisidir. Evlerde bulunan balkon, teras gibi kullanım alanlarının yanı sıra iş yerleri veya kafeler, restoran gibi mekânların açık bölümlerinin kötü hava koşullarından korumak amacı ile yaptırılması ağırlıklı amaçtır.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Katlanır tenteler kullanım alanları ve özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Eğim ayarı olan tenteler, tek taraflı sistemler, körüklü tenteler, spotlu sistemler, mafsallı tenteler, manuel tenteler, çift taraflı tenteler, sabit sistemler, motorlu sistemler olmak üzere 9 ayrı çeşidi bulunur. Katlanır tente sistemleri Kadıköy yapılacak mekâna uygun tente modelini belirler ve hazırlar.

Mega Standart Mafsallı Tente Standart Katlanır Kollu Mafsallı Tente, paslanmaz çelik ikili çelik bağlantı zincirine sahip sağlam … | Pergolalar, Koltuklar, Istanbul

Katlanır Tente Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Katlanır tenteler çoğu zaman bulundukları mekânları gözle görülemeyecek kadar küçük dış etkenlerden korunmasına yardımcı olurlar. Katlanır tente sistemleri alüminyum profil ve plakalarla korozyona dayanıklı özelliğe sahiplerdir. Mevsimine bağlı olarak gelebilecek kar, dolu, yağmur, güneş ve rüzgâra karşı üstün koruma sağlarlar. Kullanıldıkları mekânlarda farklı renk ve kaliteleri ile estetik bir görünüm yaratırlar.

Ayrıca katlanır tente sistemleri Kadıköy tarafından monte edilen LED ışıklar sayesinde estetikliğine değer katarlar. Uzaktan kumanda özellikleri sayesinde kullanımları oldukça rahat ve pratiktir. Katlanır tente sistemlerinin kurulumu kolay ve hızlıdır. Raylı tente sistemleri oldukça fonksiyonel özelliği taşırlar. Katlanır tente sistemleri UV koruma özelliği taşıdıkları için bulundukları mekânı yazın serin, kışın sıcak tutarlar. Katlanır tente sistemlerinin temizlikleriyse oldukça kolay ve pratiktir.

Katlanır Tente Sistemlerinin Avantajları Nedir?

Katlanır tente sistemleri, dört mevsim sorunsuz kullanıma sahip olup, tüm ihtiyaçlara cevap verir olması ile hayatın vazgeçilmezi olur. Her çeşit açık mekânı, her hava koşullarında kullanılabilir kılan ve konfor yaratan sistemlerdir. Katlanır tente sistemleri kullanılacak mekânın konseptine uygun renk ve tasarımlar da olup, bulunduğu ortama estetiklik katar ve mekânı seçkin kılar.

Yaz mevsiminde aşırı güneş ışıklarından, kış mevsiminde yaşanan yağmur, kar ve rüzgârdan koruyan sistemler her mevsime uyum sağlarlar. Katlanır tente sistemleri uzaktan kumanda özellikleri sayesinde yanına yaklaşmadan açılıp kapanabilirler. Alüminyum konstrüksiyonlu olması sebebi ile de uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı sistemlerdir.

Katlanır Tente Sistemleri Kullanım Alanları Nerelerdir?

Estetik ve fonksiyonellik bakımından kullanım alanları son derece geniş olan katlanır tente sistemleri, bahçelerde, kafeteryalarda ve restoranlar da kullanılan işlevsel tasarımlar olarak uygulanır. Sabah açılabilen akşam kapanabilen raylı sistemleri ile de toplanmakta ve yer kaplamadan toplu kalabilmekte özellikleri sayesinde tercih edilir.

İşletmelerin dış mekânları dört mevsim de kullanılabilir kılan katlanır tente sistemleri, açık alanları kapalı mekân konforuna kavuşturur. Bunların yanı sıra bahçe evlerinde doğa ile iç içe bir yaşamın ortasında güneş veya yağmur gibi dış etkilerden korumalı bir ortam sağlar. Katlanır tente sistemleri Kadıköy hem estetik hem de konforlu dış mekânlar oluşturur.

Katlanır Tente Sistemleri Nasıl Kurulur?

Katlanır tente yaptırılmak istenildiğinde ilk adım olarak katlanır tente sistemleri Kadıköy profesyonel ekip çalışmalarının yapılması amacı ile katlanır tentenin yapılacak olan mekâna uygunluğu kontrol edilir. Ardından, katlanır tente çeşitlerinden isteğe bağlı seçilir, mekânın ölçüsüne göre toplam fiyat belirlenir ve kurulum için anlaşılır. Katlanır tentenin kurulacakları mekân farklı olduğu gibi, katlanır tentelerin de özellikleri ve yapılar farklıdır.

Katlanır Tente Nasıl Seçilir?

Katlanır tente kumaşı seçerken tek renk kumaş seçilebileceği gibi, farklı renklere sahip kumaşlardan da seçilebilir. Katlanır tenteler de isteğe bağlı gölgelendirme sistemleri de yapılabilir. İthal kumaşa sahip tenteler olduğu gibi, yerli kumaşa sahip olan tenteler de mevcuttur.

T Model Tente

Katlanır Tente Sistemleri Fiyatları

Katlanır tente sistemlerinde pergole ve raylı sistemler, körüklü tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri ve kış bahçesi için farklı farklı gölgelendirme çeşidi bulunur. Bu ürün türlerin de ve kullanım alanlarının durumuna göre fiyat olarak farklılıklarla karşılaşılabilir. Katlanır tente de müşterilere yaptırmak istedikleri tente konusunda her türlü hava koşuluna uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü katlanır tente sistemleri Kadıköy tarafından sunulur. Katlanır tente sistemleri metrekare hesabıyla hesaplanır.

Katlanır Tente Sistemleri Bakım Ve Onarımı Nasıl Yapılır?

Katlanır tente sistemlerinde, ürünlerin uzun ömürlü yapılara sahip olmasının yanı sıra, sürekliliğini devam ettirmeyen sorunlarla da karşılaşılabilir. Fakat bu katlanır tente sistemlerin de çıkan sorunlar katlanır tente sistemleri Kadıköy profesyonel ekipleri tarafından bakım ve onarımları yapılır. Yapılan bu bakım ve onarımlar günler boyunca sürmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Siz de mekânlarınıza kullanımı kolay ve pratik olan katlanır tente yaptırmak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM