İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Katlamalı Motorlu Tente istanbul

Katlamalı Motorlu Tente istanbul

Katlamalı motorlu tente istanbul birçok özellikleri sayesinde dikkatleri üzerinde topluyor. Pratik bir kullanıma sahip olan katlamalı motorlu tente modelleri bu sayede kullanıcılarına zaman bakımından da tasarruf sağlıyor. Tüm illerimizden yoğun olarak sipariş edilen katlamalı motorlu tente modelleri isminden de anlaşılacağı üzere özel motor sistemine sahiptir. Bu sayede son derece pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Her çeşit […]

Katlamalı motorlu tente istanbul birçok özellikleri sayesinde dikkatleri üzerinde topluyor. Pratik bir kullanıma sahip olan katlamalı motorlu tente modelleri bu sayede kullanıcılarına zaman bakımından da tasarruf sağlıyor. Tüm illerimizden yoğun olarak sipariş edilen katlamalı motorlu tente modelleri isminden de anlaşılacağı üzere özel motor sistemine sahiptir. Bu sayede son derece pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Her çeşit hava şartlarına uygun olarak dizayn edilen bu kaliteli tente çeşitleri bu sayede pekçok işletmelerin bir numaralı tercihidir. Uzaktan kumandalı sistem üzerinde çalışan katlamalı motorlu tenteler kapanma sırasında pratik bir şekilde toplanarak kapanır. İşletmelerin iç alanında farklı bir konsept sunan katlamalı motorlu tenteler dakikalar içerisinde kapanabiliyor.

Katlamalı Motorlu Tentelerin Özellikleri

Katlamalı motorlu tente istanbul sahip olduğu pekçok özellikleri sayesinde en çok tavsiye edilen tente modelleridir. Yurtdışından da yoğun olarak sipariş verilen katlamalı motorlu tenteler farklı renk tonlarından üretiliyor. Bu sayede işletmeler dilediği renk tonlarından katlamalı motorlu ve uzaktan kumandalı tente modeli satın alabiliyor. Yüksek kaliteye sahip olmasının yanısıra kullanıldığı iç mekanda estetiksel yönden de fark oluşturan katlamalı motorlu tente modelleri gölge sistemleri arasında en pratik kullanıma sahip olan modeldir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürün bu sayede ülkemizdeki birçok işletmelerde yer alabiliyor. Bunun haricinde uygun fiyat tarifesine de sahip olması sebebiyle işletmeler açısından ekonomik bağlamda da avantajlar sunuyor.

Katlamalı Motorlu Tentelerin Avantajları

Katlamalı motorlu tente istanbul gerek uygun fiyat tarifesi bakımından ve gerekse de teknik özellikleri bakımından tüketicilere avantajlar sağlıyor. Ürün pekçok tente türlerinden farklı olarak daha kolay bir kullanım olanağı sunduğundan kurulumu konusunda deneyimli olunmasına gerek bulunmuyor. Katlamalı motorlu uzaktan kumandalı tenteler diğer tente türlerinden farklı olarak daha kaliteli malzemelerden üretiliyor. Sıradan tente türlerinde kumaş malzeme kullanılırken, katlamalı motorlu tentelerde en kaliteli pergola tente alüminyum malzemesi kullanılıyor. Bu sayede ürün uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Katlamalı motorlu tentelerin önemli avantajlarından biri de 4 mevsime uygun olarak üretilmiş olmasıdır. Bu sayede ürün kış aylarında yağmur ve kar yağışından maksimum düzeyde koruma sağlıyor. Yaz aylarında ise güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı işletmenin korunmasını sağlıyor.

Katlamalı Motorlu Tentelerin Renk Tonları Ve Modelleri

Katlamalı motorlu tente istanbul birçok tente türlerinden farklı olarak daha geniş düzeyde renk tonlarına sahiptir. Bu sayede dilediğiniz renk tonundan uzaktan kumandalı ve katlamalı motorlu tente satın alabilirsiniz. Bu tente modelinde kumaş malzemesi tercih edilmesi yerine kaliteli alüminyum malzemesi tercih edilmesi beraberinde ürünün daha uzun dönemli kullanılmasını sağlıyor. Kumaş malzemeli tente türleri genellikle birkaç yıl boyunca kullanılabiliyor. Ancak alüminyum malzemeli katlamalı motorlu tenteler çok daha uzun yıllar boyunca kalitesini sürdürebiliyor.

Katlamalı Motorlu Tentelerin Fiyat Tarifeleri

Katlamalı motorlu tente istanbul fiyat tarifeleri ise firmadan firmaya değişkenlik gösteriyor. Ancak bu profesyonel işyeri brandaları geçmiş yıllara oranla daha düşük ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Özellikle kaliteli ve kurumsal tente üretim ve satış sitelerinden katlamalı motorlu tente çeşitleri daha cazip fiyata satın alınabiliyor.

Katlamalı Motorlu Tentelerin Kullanıldığı Alanlar

Katlamalı motorlu tente bahçe, restoran, düğün salonları, kafeler ve daha birçok farklı sahalarda kullanılabilir. Sabah mesai saatlerinde açılan ve akşam mesai bitiminde kapanabilen yüksek teknolojili raylı sisteme sahip olan profesyonel tente modeli bu sayede zeminde yer kaplamadan toplu bir şekilde kalıyor. Açık ve kapalı sahalarda güvenle kullanılan katlamalı motor özellikli tente modelleri ayrıca firma, marka ve logolu olarak da üretilebiliyor. Bu sayede işletmelerin daha bilinir duruma dönüşmesini sağlıyor. Her ebattan üretilen bu lider tente modelleri özel olarak da sipariş verilebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM