İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kasetli Tente istanbul

Kasetli Tente istanbul

Kasetli tente istanbul sistem pasif konumdayken sistemin tüm mevsimlerde tüm dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan modern ve oldukça estetikli görünüme sahip olan tente modelidir. Son yılların da en çok tercih edilen tente çeşitlerinden olan kasetli tente birçok farklı modele sahiptir. Bu sayede işletmelerin beklentilerine hitap eder. Kasetli tente modeli şık dizayna sahip olduğundan işletmelerin cazibeli […]

Kasetli tente istanbul sistem pasif konumdayken sistemin tüm mevsimlerde tüm dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan modern ve oldukça estetikli görünüme sahip olan tente modelidir. Son yılların da en çok tercih edilen tente çeşitlerinden olan kasetli tente birçok farklı modele sahiptir. Bu sayede işletmelerin beklentilerine hitap eder. Kasetli tente modeli şık dizayna sahip olduğundan işletmelerin cazibeli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Sistemin diğer tente çeşitlerinden farklı olarak kasetli olması ortamın daha estetik olmasını sağlar. Yerli akrilik kumaş malzemesinden üretilen bu kaliteli tente türleri kusursuz bir gölgelendirme olanağı sunuyor. Bakımı ve temizlik işlemi oldukça kolay olan kasetli tenteler ekonomik fiyat tarifesine sahip olduğundan tüketicilere ekonomik yönden de avantajlar sağlıyor.

Kasetli Tentenin Özellikleri

Kasetli tente istanbul geniş özelliklere sahip olan en modern tenteler arasında yer alıyor. Kullanımı son derece kolay olan kasetli tente modelinin temel özelliklerinden biri profil kumaşının doğrudan kasetli sistem içerisinde muhafaza edilmesidir. Bu sayede tente daha uzun ömürlü olabiliyor. Fakat bu durum bazı durumlarda dezavantajlara da sebep olabiliyor. Kasetli tenteler özellikle kapalı ortamda ıslandığında kuruması açısından uzun bir zaman diliminin geçmesi beklenebiliyor. Bu bakımdan tente kullanımında dikkatli bir şekilde hareket edilmesinde fayda bulunuyor. Kasetli tenteler özenle ve uygun ortamda kullanıldığında uzun yıllar boyunca kalitesini koruyabiliyor. Profesyonel tenteler olarak da bilinen kasetli tente modeli değişik ortamlarda da tercih edilebilir.

Kasetli Tentenin Avantajları

Kasetli tente istanbul en önemli avantajlı uzun en kaliteli kumaştan üretildiğinden uzun ömürlü olmasıdır. Bu tente türleri en düşük 5 yıllık kullanım ömrüne sahiptir. Bu sayede tüketicilerin yıllar sonra dahi ek masraflar yapması söz konusu değildir. Kasetli tente modelinin temel avantajlarından biri de oldukça şık bir görünüme sahip olmasıdır. Bu sayede işletmelerin maksimum renkli bir görünüm kazanmasını sağlar. Konut ve villa tarzı yapılarda da yoğun olarak tercih edilen kasetli tente modelleri bahçe alanlarının modern bir görünüm elde etmesini sağlar. Ekonomik tasarımı sayesinde kurulumu ve yeniden sökümü ise oldukça kolaydır. Bu sayede tente kurulumu ve yeniden sökümü konusunda da branda firmasından teknik destekler alınmasına gerek bulunmuyor.

Kasetli Tentenin Kullanım Alanları

Kasetli tente istanbul çok geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Bu tenteler konutların bahçe kısmında, havuz kısmındaki balkon kısmında, işletmelerin ön cephesinde ve daha pekçok sahalarda sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Geniş renk tonundan satışa sunulduğundan konut ve işletmelerin orijinal renk tonundan da kasetli tente satın alınabiliyor.

Kasetli Tentenin Fiyat Tarifesi

Kasetli tente istanbul en uygun fiyata sahip olduğundan geniş bir kullanıcı potansiyeline sahiptir. Ürün pekçok tentelere göre daha kullanışlı ve şık olduğundan Avrupa ülkelerinden de tercih görüyor. Kasetli tenteler kapalı ortamda uzun süreli olarak ıslak bırakılmadığı takdirde herhangi bir riski bulunmaz. Tentelerin uzun süreli ıslak kalması beraberinde küf ve deforme gibi durumlara da yol açabiliyor. Bu sebeple kasetli tenteler özenli bir şekilde kullanılması tavsiye edilir. En gözde tenteler olarak da bilinen kasetli özelliğine sahip olan bu tente çeşitleri fiyatları ise firmalar arasında değişkenlik teşkil ediyor. Kaliteli tente firmalarında daha uygun fiyata kasetli tente satın alınabiliyor.

Kasetli Tente Garantili Satış

Kasetli tente garantili olarak satışa sunuluyor. 1 ila 5 yıl garanti süresiyle üretilen bu profesyonel tente çeşitleri bu sebeple dünya genelinden yoğun olarak satışa sunuluyor. istanbul tente üretim firması tarafından en iyi fiyata satılan kasetli tente modeli garantili satışlar sayesinde tüketicilerinden beğeni kazanıyor. Yapı ve işletme güvenliğinde en iyi güvenlik sistemleri olan bu tenteler 7/24 sipariş verilebiliyor. Bununla birlikte tenteler ihtiyaç duyulması durumunda toptan olarak da satın alınabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM