İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kasetli Tente istanbul

Kasetli Tente istanbul

Kasetli tente istanbul firmasında bulunan tente sistemlerinden biridir. Tente modelleri kış aylarında iç mekânları korumak için kullanılırken yaz aylarında ise dış mekânlara güneş gelmemesi adına kullanılır. Tentelerin en çok kullanıma sunulduğu yer kafe ve mağazalar oluyor. Tente modelleri arasında seçim yapılırken uzun ömürlü olmasına ve iç mekân ile uyumlu bir görsele sahip olmasına dikkat etmek gerekir. […]

Kasetli tente istanbul firmasında bulunan tente sistemlerinden biridir. Tente modelleri kış aylarında iç mekânları korumak için kullanılırken yaz aylarında ise dış mekânlara güneş gelmemesi adına kullanılır. Tentelerin en çok kullanıma sunulduğu yer kafe ve mağazalar oluyor. Tente modelleri arasında seçim yapılırken uzun ömürlü olmasına ve iç mekân ile uyumlu bir görsele sahip olmasına dikkat etmek gerekir.

Bazen sadece dekoratif amaçlı kullanım sağlıkta da çoğunluk ile koruma sağlaması amacıyla kullanılır. Pek çok farklı tente modeli bulunduğu gibi pek çok farklı alanda da bu tente modellerini tercih etmek mümkün olur. Tente modelleri tercih edilirken kullanılan kumaşa dikkat etmek gerekir. Kullanılan kumaş tente modellerinin kalitesini belirleyen unsurlardan biridir.

Güniş Branda Çadır Tente Pergole | branda, tente, çadır, pergole, katlanır tente, kasetli tente, kamyonet tentesi, kamyonet branda imalatı, kamp çadırı imalatı, körüklü tente, mafsallı tente, şantiye çadırları, yarasa tente, kış bahçesi

Kasetli Tente Nedir?

Son zamanlarda tente modelleri arasında adını sıkça duyduğumuz kasetli tente modeli kollu bir halde bulunan tentelerin kullanıldığı her yerde Kullanıma uygun olur. Katlanma esnasında kumaş orta kısmında toplanır ve bu şekilde kapanır. Kumaş seçimi sırasında çevre koşullarına karşı dayanıklı ve açılıp kapanma esnasında zarar görmeyecek kumaşlar tercih edilir. Kasetli tente modeli tercih edilirken kir tutmayan ve aşınmayan modelleri tercih etmek gerekir. Kasetli tente sistemlerinin temizliği son derece kolaydır.

Sistem açıp kaparken bile üzerinde yer alan bütün kirler sıyrılarak temizlik sağlanır. Kasetli tente modelleri hem yaz ayları için hem de kış ayları için son derece ideal bir kullanıma sahiptir. Tente modeli arayan kişiler için en ideal modellerden biridir. Kolay kullanımı ve dayanıklı olması ile birlikte uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Aynı zamanda açıp kapatma işlemleri çok kolay olduğu için kullanıcı yorulmaz. Dekoratif olarak da istediğin kumaşı seçerek iç mekan ile uyumlu bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Kadetli Tente Neden Tercih Edilir?

Kasetli tente istanbul pek çok farklı alanda uygulanabilecek tente modelleri üretiyor. Modern bir görünüme sahip olan kasetli tente sistemi kullanımı ve temizliği açısından da büyük kolaylık sağladığı için son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri oldu. Pek çok avantajı bulunmasından dolayı insanlar büyük bir memnuniyet ile kasetli tente sistemi kullanıyor.

Kişinin zevkine ve uygulanacak mekânın büyüklüğüne bağlı olarak kasetli tente sisteminde değişiklikler yapılabilir. Kasetli tente modelleri yapılırken kullanılan kumaşlar genellikle Avrupa’dan ithal edilen kumaşlar oluyor. Kişi kendi zevkine göre bir kasetli tente sistemi yaptıracak ise bunu firmaya bildirerek kumaşın gelmesini bekler. Kasetli tente modeli iç mekânı güneş ışınlarından korumak ve kış aylarında yağışlardan korumak amacıyla kullanılır.

Kasetli Tente Nerelerde Kullanılır?

Kasetli tente modelleri pek çok alanda kullanım gösterir. Bunlardan bir tanesi kafe oluyor. Bu gibi alanlarda müşterilerin hava koşullarından rahatsız olmaması adına tente modelleri tercih edilir. Tente modelleri arasında en modern görünüme sahip olan kasetli tente sistemi olduğu için daha çok bu model tercih edilir. Aynı zamanda mağaza ve küçük iş yerlerinde de en çok tercih edilen modellerden biridir. Market ve manavlarda kasetli tente sistemi kullanırlar. Kullanımı kolay ve uzun süre dayanıklı olduğu için en çok tercih edilen modellerden biridir. Restoran ve otellerde de kasetli tente modelleri tercih edilir. Tercih ederken iç mekân ile uyumuna dikkat etmeniz gerekir.

Tente ve Branda

Kasetli Tente Sistemleri

Pek çok firmada uygulaması yapılan kasetli tente sistemleri renk, çeşit ve desen bakımından son derece ön plana çıkan tente modelleri arasında yer alıyor. Özellikle son derece modern bir görünüme sahip olması en çok tercih edilen tente modelleri arasında bulunmasını sağlıyor. Hem çok faydalı hem de dekoratif açıdan çok güzel bir görünüme sahip olduğu için mağaza ve dükkân sahibi kişilerin daha çok müşteri çekmek için tercih etmesi gereken ürünlerden biridir.

Gölgelik sistemi olarak da adlandırılan kasetli tente sistemleri kış aylarında da yağıştan koruma özelliğine sahiptir. Her mevsim dış mekânı kullanıma hazır hale getirmek için tente modellerinden tercih etmek gerekir. Bazı kişiler kasetli tente sistemini sadece dekoratif açıdan ön plana çıkarsa da daha çok işlem açısından ön plana çıkıyor. Kasetli tente istanbul firmamızda yer alan modellere göz atabilirsiniz. Firmamızdan kasetli tente sistemleri ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM