İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Karpuz ve Sabit Tente istanbul

Karpuz ve Sabit Tente istanbul

Karpuz ve sabit tente istanbul ve çevresindeki tüm illerde üretilen tente modelleri oldukça kalitelidir. Hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulan tenteler, birçok açıdan kullanan kişiye kolaylıklar sağlamaktadır. Bu açıdan da her işletmeci tarafından ve her ev sahibi tarafından oldukça fazla tercihi yapılmaktadır. Sektör de bu işi yapan çok firma vardır. Her birinde farklı modelde ve farklı ölçüde […]

Karpuz ve sabit tente istanbul ve çevresindeki tüm illerde üretilen tente modelleri oldukça kalitelidir. Hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulan tenteler, birçok açıdan kullanan kişiye kolaylıklar sağlamaktadır. Bu açıdan da her işletmeci tarafından ve her ev sahibi tarafından oldukça fazla tercihi yapılmaktadır. Sektör de bu işi yapan çok firma vardır. Her birinde farklı modelde ve farklı ölçüde tenteler yapılır. Teknolojinin günden güne ilerlemesi ile birlikte otomatik olarak da kullanımları olduğu için kullanımı oldukça rahat bir şekilde yapılmaktadır. Her iki tente modeli de çoğunlukla küçük işletmelerin en öncelikle tercih ettiği tente modellerinden birisi olmaktadır.

Tente ve Çeşitleri Nelerdir?

Karpuz ve sabit tente istanbul içerisinde üretilen tente modellerinden sadece ikisidir. Bunların yanında daha birçok modeli bulunur. Tente, günlük hayatta herkes tarafından oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı bir çeşit korunma yöntemi olarak bilinir. İşletmelerde, evlerde, büyük mağazaların dışında her alanda kullanımı geniştir. Bu kullanım çokluğu yüzünden de piyasa da üretimi çok fazla yapılmaktadır. Mafsallı, çift taraflı açılır kapanır, körüklü, karpuz, sabit tente gibi farklı modelleri mevcuttur. Yazları yoğun ve bunaltıcı güneş ışınlarından kışları ise fazla yağış olan yerlerde bu gibi etkenlerden korunmak için tercih edilir. Bu gibi doğal olaylardan korunmak isteyen herkes istenilen ölçü de bu tente modellerinden birisini yaptırmaktadır.

Karpuz Tente Modeli

Karpuz ve sabit tente istanbul ve civarındaki illerin en çok üretimini yaptığı tente modellerindendir. Karpuz tente, dilim şeklinde bir görüntüye sahip olan bir çeşit korunma yöntemlerinden birisidir. Otellerde, evlerde, ofislerde bu alanların pencere üstlerinde veya kapı üstlerinde kullanılmak üzere tercih edilir. Özellikle diğer tente modellerinin dışında uygulandığı alana farklı bir dekor kattığı için hem iç hem de dış kısımlarda tercih edilir. Farklı renkleri ve ölçüleri uygulanmaktadır. Kullanılacak olan alanın genişliğine göre belirlenir. Genel olarak daha canlı renkler tercih eden kullanıcılar son zamanlarda bu tente modelini uygulattırarak farklı bir ambiyans kazanmaya başlamıştır. Bu yüzden de oldukça fazla üretimi yapılmaktadır.

Sabit Tente Modeli Özellikleri

Karpuz ve sabit tente istanbul ve çevresindeki birçok il de üretimi yapılan ve sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Tentelerin farklı modelleri vardır. Sabit tenteler, yazları güneş ışınlarına karşı, kışları ise yağmur gibi doğa olaylarına karşı sabit bir şekilde yerleştirilen uzun geniş tente modellerinden birisidir. Sabit olarak duvara veya yere monte edilen bu tente modeli otellerin önlerinde, küçük büyük işletmelerin açık alanlarında, düğün, parti organizasyonların çoğunda en çok tercih edilen modeller arasındadır. Çeşitli model de ve renkte üretimi yapıldığı için her açıdan kullanımı rahattır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomatik olarak açılıp kapanma özellikleriyle de üretilmektedir.

Tente Kullanım Alanları ve Fiyatları

Karpuz ve sabit tente istanbul içindeki çoğu işletmecinin otellerde, kır düğünü alanlarında, restoranlarda, kafelerde, oyun park alanlarında, marketlerde, kafelerin çocuk parkında kullanılan modellerden bazılarıdır. Küçük veya büyük işletmelerin hemen hemen hepsi mekâna farklı bir hava katmak için bu iki modeli fazlasıyla tercih eder. Tente fiyatları piyasa da çok firma olduğu için değişim gösterir. İstenilen modele göre fiyatlar artmaktadır. Bunların dışında kullanılacak olan alanın büyüklüğüne küçüklüğüne göre de fiyat uygulaması yapılır. Her firma kendi bünyesi içinde belirli fiyat vermektedir. Hepsinde m2 üzerinden fiyat uygulaması yapılır. Bu yüzden de sektör araştırması iyi yapılmalı, kaliteli ve güvenilir firmalar tercih edilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM