İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Karpuz Tente Nedir?

Karpuz Tente Nedir?

Karpuz gölgelik sistemine ilk bakışta şekli ve dilimleri karpuz gibi görünmesi nedeniyle karpuz gölgelik adı verilir. Bu çok şık bir tente sistemidir. Farklı renk seçeneklerinden dolayı modern bir havası vardır. Dolayısıyla her seviyede; oteller, restoranlar, kafeler ve diğer ticari alanlar için uygun bir tente sistemidir. Diğer kaplamalarla karşılaştırıldığında karpuz tente modeli daha geniş bir montaj […]

Karpuz gölgelik sistemine ilk bakışta şekli ve dilimleri karpuz gibi görünmesi nedeniyle karpuz gölgelik adı verilir. Bu çok şık bir tente sistemidir. Farklı renk seçeneklerinden dolayı modern bir havası vardır. Dolayısıyla her seviyede; oteller, restoranlar, kafeler ve diğer ticari alanlar için uygun bir tente sistemidir. Diğer kaplamalarla karşılaştırıldığında karpuz tente modeli daha geniş bir montaj alanına sahiptir. Daha kolay bir kurulum yapısına sahiptir. Bu aynı zamanda kapı girişleri için de geçerlidir.

Karpuzlu tente istanbul dekorasyon açısından beklentileri aşan ve kullanımı çok kolaydır. Kısaca özetleyecek olursak kumaş yapısı her türlü hava koşulunda uzun süre kullanılabilir. Karpuz tente modeli diğer tüm tentelerden daha geniş bir montaj alanına sahiptir. Karpuz tenteler sadece görsel bir şölen sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dekorasyon olarak da kullanılabilir. Kullanımı çok kolay olup, her yıl mevsimsel değişikliklere ve hava şartlarına dayanabilecek yüksek kaliteli kumaş yapısına sahiptir.

Gen Tente | tente, çadır, branda, katlanır tente, körüklü tente imalatı, sabit tente, mafsallı tente, şeffaf kış çadırı, zip perde, pergola tente, wintent tente, sancaktepe

Karpuz Tente Özellikleri Nelerdir?

Karpuzlu tente istanbul sisteminin diğer tente sistemlerine göre daha etkileyici ve özel olduğunu göreceksiniz. Görsel efektlerin yanı sıra başka işlevlerin de olduğunu görebilirsiniz. Tente, kafeler, restoranlar, mağazalar gibi birçok ticari modele uygun, oldukça şık bir tente modelidir. Bu bir tente modelidir, çünkü kumaşı güneşe ve yağmura karşı ve her türlü hava koşuluna dayanıklı özellikte olduğundan uzun yıllar kullanılabilir. Fiyat açısından diğer tente sistemlerine göre daha ekonomiktir. Diğer tente modellerine göre kurulum işlemi daha kolay ve daha hızlı yapılabilmektedir.

Tentenin kumaş özelliği güneşe solmayan ve itici özellikte akrilik kumaştan yapılmıştır. Karpuz modeli, işlevi gereği balkon veya pencere kenarında oturan müşterileri güneş ışınlarının girmesine karşı koruyabilmektedir. Ek olarak, ayarlanabilir ayak uzunluğu görüşün korunmasını sağlar. Karpuz modeli tente tipi veya diğer tente modelleri, kullanıldığı yeri güneşten, yağmurdan ve diğer hava şartlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda rahat bir görünüm de oluşturur. Fonksiyonları ve daha fazla fonksiyonu ile bu tente modeli beklentilerinizi karşılayabilir. İdeal renk seçimi ve kumaş özellikleri ile moda ve dekoratif amaçlı istenilen uzunluk ve genişlikte üretilebilen bir tente tercih edilebilir. Ayrıca tente üzerine kurumsal logo yazdırmayı da tercih edebilirsiniz.

Karpuz Tente Avantajları Nelerdir?

Karpuz tente sisteminin diğer tente sistemlerine göre görsel olarak daha çekici olduğunu ve kişisel tercihlere göre seçilebildiğini görebiliyoruz. Fonksiyonlar açısından birçok benzersiz işlevi vardır. Karpuzlu tente, bu oldukça şık bir tente modelidir; kafeler, restoranlar, mağazalar ve alışveriş merkezleri gibi birçok ticari modele uygun bir sistemdir. Kumaş yapısı her mevsim ve hava şartlarına dayanıklı ve dayanıklıdır. Diğer tente sistemlerine göre daha ucuz olduğu için ekonomiktir. Kurulumu kolaydır ve hızlı bir şekilde kurulabilir. Karpuzlu tente sistemi tüm özellikleri ile beklentilerinizi aşan uygun bir tente sistemidir.

Karpuz Tente Nerelerde Kullanılır?

Montaj alanı yapısına kolayca adapte edilerek, gerekli alan çerçevesi ile boyutlandırılabilir ve şekillendirilebilir. Karpuz kanopi çeşitli bina gruplarında, evlerde, otellerde, restoranlarda, ofis giriş kapılarında, kapı ve pencerelerde ve kapı girişlerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir. Demir yapı, sistem bileşenlerini oluşturur. Kaplama olarak akrilik kumaş kullanılmıştır. Bu iki malzeme birlikte kurulduktan sonra sistem kullanıma hazır hale gelir ve bu da kullanıcıları her türlü hava koşulundan korur. Görünüşünden dolayı tanımladığı alana anlam verir. Kullanım alanını ısıtır. Çerçeve parçaları elektrostatik boya ile fırınlanmıştır. Kumaşın özellikleri aşağıdaki gibidir  Kısaca özetleyecek olursak karpuz tente kullanım alanı göz önüne alındığında diğer tente türlerine göre daha sınırlı bir alanda kullanılan tente türü olarak ifade edilebilir. Kullandıkları alanın başında, vitrin üstü, dükkân girişi ve otel kapısının üstü öncelikli yerlerdir. Ayrıca ofislerde ev pencerelerinde ve dış mekân ürünlerinde de kullanılmaktadır. Ayrıca estetik bir görünüm kazandırmak için bazen iç mekânlarda da kullanılan ürünlerdir. Ürünün fiyatı bedenine, üreticinin markasına ait fiyat politikasına ve üründe kullanılan malzemelere göre değişmektedir.

Antalya Körüklü Tente | Öz Güven Çadır, Branda, Tente

Karpuz Tente Neden Tercih Edilir?

Karpuzlu tente istanbul  yapısına ve işlevine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılan malzeme, boyut, renk, tasarım ve işlev fiyatta önemli rol oynar. Bu şartlar göz önüne alındığında bütçeyi artırmak için en uygun tenteyi seçmek doğrudur. Tente fiyatı firmanızın standartlarına göre değişiklik gösterebilir. Biraz araştırma yaparak sizin için en uygun fiyatı bulmanız çok faydalı olacaktır. Mekânınızın daha güzel görünmesi için karpuz gölgelik tercih edebilirsiniz. Her bir tente tipinin kendine has özellikleri ve malzemeleri olduğu için fiyatlar büyük farklılıklar göstermektedir.

Ayrıca cam tezgâh, giriş, otel ve restoran gibi mekânlarda şık ve dekoratif bir görünüm sağlamak ve dış etkenlerden korumak için tente çeşidini kullanmak en iyisidir. Karpuz kanopi, tasarım olarak ilginç bir model olmasına rağmen dayanıklı bir kanopidir. Bu özelliğine rağmen diğer tentelere göre daha ekonomiktir. Sebebinin fazla işçilik olduğu söylenebilir ancak diğer tente malzemeleri ile karşılaştırıldığında tente malzemesi kullanımı daha azdır. Bünyemizde bulunan bu özelliklerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM