İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Karpuz Tente istanbul

Karpuz Tente istanbul

Karpuz Tente modeli, ilk bakıldığında bir karpuzu anımsattığı için, karpuz tente adını almıştır. Görünümü son derece şık olan bir tente modelidir. Farklı renkler de yapılabildiği için her ortama uyum sağlayarak, modern ve trend bir görüntü yaratmaktadır. Karpuz Tente genellikle, otel, lokanta, kafe gibi işletme alanlarına uygun bir tente çeşitlidir. Karpuz tente istanbul modelleri, öteki tente modellerine oranla, daha […]

Karpuz Tente modeli, ilk bakıldığında bir karpuzu anımsattığı için, karpuz tente adını almıştır. Görünümü son derece şık olan bir tente modelidir. Farklı renkler de yapılabildiği için her ortama uyum sağlayarak, modern ve trend bir görüntü yaratmaktadır. Karpuz Tente genellikle, otel, lokanta, kafe gibi işletme alanlarına uygun bir tente çeşitlidir.

Karpuz tente istanbul modelleri, öteki tente modellerine oranla, daha büyük alanlara monte edilebilir bir özelliğe sahiptir. Mesela pencerelere de kurulumu kolay ve kullanımı basit olur. Talebi en çok gören karpuz tenteleri, kapıların giriş kısımların da görmek mümkündür.

Dekoratif olarak istenilen görüntüyü veren karpuz tente istanbul, kullanımı kolay olan ve uzun seneler bozulmadan durabilecek bir kumaş yapısına sahip tentedir.

Teleskopik Balkon Tentesi - Teleskopik Balkon Tentesi Fiyatları Modelleri

Karpuz Tente Nasıl Yapılır

Karpuz tentelerin, yuvarla ve düz çerçeve ile yapılabilen modelleri bulunmaktadır. Seçilen çerçevenin ardından, çerçeveler hazırlanır ve elektro statik olan bir boya ile boyanır. Bu boya ile boyanması in nedeni, uzun yıllar boyunca paslanma yapmasına karşı gerekli önlemi almak içindir.

Çeşitli kumaş branda seçenekleri mevcuttur. Bu müşterinin zevkine sunulmuştur. Müşteri beğendiği branda ve ya kumaşı seçtikten sonra, demir bir iskeletin üzerine, gerekli vidalama işlemleri yapıldıktan sonra, gergin olacak şekilde zımbalanma işlemi yapılır. Zımbalanmanın, ağaç kısmı üzerine yapılması gerekmektedir.

Daha sonra zımba yapılan alanın üzeri, çıta ismi verilen, malzemelere vidalanıp, zımba ve vida yapılan bu alanların, üzeri tamamen kapanacak şekilde montelenir ve kötü görüntü oluşması engellenir. Kumaşlar genel de Avrupa’dan ithal edilmektedir. Özellikle akrilik olan kumaşlar ithal edilir market ve büfe tipi yerler de daha çok, polyester olan kumaşlar tercih edilmektedir. Avrupa akrilik kumaşların

10 seneye kadar dayanıklılık garantisi bulunmaktadır. Bunun sebebi de statik boya kullanılmasıdır.

Karpuz Tente Sisteminin Özellikleri Nelerdir

Karpuz tente, diğer tentelerle bir kıyas yapıldığında, özellikle görsek olarak bir fark attığını görmemek mümkün değildir. Yine fonksiyonel olarak da, çok fazla işe yaramaktadır. Bunlara göz atmak gerekirse şu şekildedir;

 • Son derece trend olan karpuz tente, AVM, restoran, kafe ve mağaza gibi pek çok işletme yerlerinde tercih edilir.
 • Kumaşı her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Ömrü uzun olan bir tente çeşitlidir.
 • Fiyatı son derece ekonomiktir, bütçeyi yormaz.
 • Monte etme sistemi son derece basittir. Hızlı gerçekleşir.
 • Tüm beklentilerinize karşılık verebilecek bir tente sistemidir.

Karpuz Tente Çeşitleri

Karpuz tenteler kendi aralarında, iki ye ayrılır. Bunlar tek açılır tenteler ve körüklü tente çeşitleridir.

Tek açılır tente modelin de, bazen tenteler duvara ve ya tavana monte edilemeyecek şekildedir. Böyle durumlar da, İki tane direk üzerine bir montaj yapılarak tente sistemi kurulur. Bu saye de belirli ölçülerde, güneş ışıklarının alana girmesi engellenmiş olur.

Körüklü tente modelin de, hem güneş hem de yağmurun alana girilmesi engellenir. Körüklü tente akordiyon görselin de bir tentedir. Açıldığı zaman çok geniş ve kapandığı zaman da, küçük kalıp, alan kaplamayan bir tente modelidir. Körüklü tenteler genellikle evlerin balkon ve teraslar da tercih edilir. Uygulanma sistemi manuel’dir. Fakat kullanımı oldukça basittir.

Savaş Branda Tente Gebze - Savaş Branda

Karpuz Tente Fiyatları Ne Kadar

Farklı farklı karpuz tente fiyatları vardır. Karpuz tente istanbul, hangi ilçede olursanız olun, iletişime geçtiğiniz takdir de, alan ile ilgili gerekli bilgiler verildiğinde, gerekli hizmet verilecektir. Bunu niçin uygun bir saat dilimi yeterli olacaktır. Kurulumu yapacak olan ekip, gerekli incelemeyi yaptıktan sonra, toplam fiyat çıkarır ve yine yapılabilecek en uygun fiyat belirlenir ve ardından müşteriye sunulur. Teklifi kabul edilirse, randevu verilen tarih ve saatte, kurma ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

Hizmette her zaman profesyonellik ve iyi işçilik on planda tutulur. Yani sıfır hatasız bir şekilde montajlama yapılır ve tamamlanır.

Eğer bir karpuz tente istanbul yaptırmaya kadar verdiyseniz ve ihtiyaç duyuyorsanız siz de firmamızdan gerekli hizmeti alabilir ve monte ettirebilirsiniz. Bunun için ilk olarak firmayı arayıp, talebinizi belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonra firma gelerek gerekli kesici yapar ve ölçüleri alir ve fiyatı belirler.

Eğer bütçenize uyarsa belirli bir gün ve dilediğiniz bir saatte kurulum basit ve fazla zaman almayacak şekilde gerçekleştirilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM