İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Kamyonet Tentesi

Kamyonet Tentesi

Kamyonetler bir ürünün taşınması için kullanılan taşıma araçlarıdır. Dış kaplama ürünü olarak kullanılan ve üstünü örttüğü eşyaları korumaya yardımcı olan tente kamyonetlerde de tercih edilmektedir. Kamyonet tente kullanıldığı araçta yer alan ürünleri korumayı sağlayan bir üründür. Kamyonet tentesi uzun yol şoförleri tarafından aracın açık olan üst kısmı tarafına gerilir. Kar, yağmur, toz gibi beklenmeyen ya da var […]

Kamyonetler bir ürünün taşınması için kullanılan taşıma araçlarıdır. Dış kaplama ürünü olarak kullanılan ve üstünü örttüğü eşyaları korumaya yardımcı olan tente kamyonetlerde de tercih edilmektedir. Kamyonet tente kullanıldığı araçta yer alan ürünleri korumayı sağlayan bir üründür. Kamyonet tentesi uzun yol şoförleri tarafından aracın açık olan üst kısmı tarafına gerilir. Kar, yağmur, toz gibi beklenmeyen ya da var olan hava koşullarına karşı muhafaza etme özelliği vardır. Farklı renk ve çeşitleri bulunmaktadır. Üretim kalitesine göre fiyat farklılıkları da bulunmaktadır.

Kamyonet Tentesinin Özellikleri Nelerdir?

Kamyonetler yurt için de ya da yurt dışında bir ürün taşımaya, ev eşyası nakliyesi taşıma gibi hizmetler için kullanılır. Bunun yanı sıra maddi olarak değerli, kar, yağmur, toz gibi dış faktörlerde etkilenen ürünler de taşımaktadır. Bu taşımacılık kapsamında kamyonetlerin güvenliğini ve taşıdıkları ürünleri korumaya yönelik çeşitli koruma önlemleri bulunmaktadır.

Bu önlemlerden biri kamyonet tentesidir. Kamyonet tenteleri kamyonetin açık kısmının gergin bir branda ile örtülmesidir. Bu branda kamyonetin içinde taşınan eşya ya da ürünleri tüm dış etkenlerden maksimumum seviyede koruyarak, hiçbir zarar görmeden taşımasını sağlar. Kamyonet brandaları genel olarak gri renkte tercih edilse de şeffaf başta olmak üzere farklı renklerde de üretilir. Bunun yanı sıra brandaların üzerine logo, slogan, isim ve farklı tasarımlar da yapılabilir.

Kamyonet Tentesi | Ekinci Tente Branda ve Pergole Sistemleri

Kamyonet Tentesinin Avantajları Nelerdir?

Kamyonet tentesinin araç sahibi için farklı avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan ilki ürünün kötü hava koşulları ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlamasıdır. Bir diğer avantajı ise ürünün çalınma, düşme gibi olumsuzluklara karşı koruma altına almaktır. Kamyonet tentesi aynı zamanda güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı da taşınacak ürünü korur.

Firmamız tarafından üretilen kamyonet tenteleri UV ışınlarına karşı korumalı olarak üretilmekte ve güvenli bir koruma sunmaktadır. Ancak güneş ışınları zamanla tenteye zarar verebilir ve tente üzerinde yıpranmalara yol açabilir. Bu durumda tentenin değiştirilmesi gerekebilir.

Kamyonet Tentesinde En Çok Hangi Renkler Tercih Edilir?

Kamyonet tentesinde en çok tercih edilen renk gri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi ise gri renk tentelerin lekeyi daha az göstermesi ve kullanımının daha avantajlı olmasıdır. Bunun yanı sıra bazı firmalar kendi logo ve renkleri ile kamyonet tentesi üretmek isteyebilir. Firmamızda kırmızı, mavi, yeşil ve siyah olmak üzere müşterilerimizin tercih ve istekleri doğrultusunda özel üretim yaptırmaktadır.

Siyah tente her kamyonet için tercih edilmemelidir. Siyahın güneş ışınlarını üzerine çekmesi ve taşınacak ürüne zarar verme ihtimali bunun nedenleri arasındadır. Bunun yanı sıra bazı firmalar kamyonet tenteleri üzerinde reklam çalışması yapmak isteyebilirler. Bu kapsamda da beyaz tente üzerine istenilen reklam kapsamında tasarımlar yapılır ve hizmete sunulmaktadır.

Kamyonet Tentesi Fiyatları Nelerdir?

Kamyonet tente fiyatları firmaya ve tentenin üretim kalitesine göre değişiklik gösterirken, tentenin baskı aşamasında gördüğü işleme göre de farklılık göstermektedir. Kamyonet tenteleri içerisinde en uygun fiyatlar genel olarak şeffaf tentelerde görülmektedir. Şeffaf tente herhangi bir işlem görmediği için uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Eğer bir tente üzerinde logo, yazı ya da farklı renk gibi özel işlemler yapılmak istenirse tentenin fiyatlarında da artış yaşanacaktır. Bunların yanı sıra tente fiyatlarının artmasına sebep olan bir diğer faktör ise tentenin kalitesi ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılığıdır. Güneş ışınlarına dayanıklı olan tente fiyatları normal tente fiyatlarına göre daha yüksek olabilir. Firmamız bu kapsamda müşterilerimizin istekleri ve bütçeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Raylı Kamyonet Tenteleri

Kamyonet Tentesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kamyonet tente hizmeti almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.  Burada bir alıcı olarak ilk aşamada istediğiniz tentenin özelliklerinden ve ihtiyacınızdan emin olmalısınız. Buradaki soru işaretlerini tamamladıktan sonra hizmet alacağınız firma araştırmasını yapmalısınız. Tente üretiminde kaliteli, güvenilir, deneyimli ve profesyonel ekiplerden oluşan bir firmadan hizmet almalısınız.

Aksi halde tente üretim sürecinden kullanım sürecine kadar aksilik yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aldığınız tentenin garantili olması önemlidir. Hangi durumlarda tentenin iade edilebileceği ya da zararınızın temin edileceği konusunda şeffaf bir bilgiye sahip olmalısınız. Kamyonet tentesi kapsamında detaylı bilgi ve hizmet için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM