İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Kamyonet Tentesi istanbul

Kamyonet Tentesi istanbul

Tente ve branda ürünleri hemen hemen pek çok alanda güzel ve uygun şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünleri Türkiye genelinde olduğu gibi istanbul’da da fazlası ile görmekteyiz. istanbul’un hemen hemen her yerinde görebileceğimiz branda ve tenteler ihracat ve ithalatta da sıklıkla iş görmektedir. Özellikle iş yerlerinde kullanılan bu ürünler gün geçtikçe her alanda kullanılmaktadır. Üstü veyahut arka […]

Tente ve branda ürünleri hemen hemen pek çok alanda güzel ve uygun şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünleri Türkiye genelinde olduğu gibi istanbul’da da fazlası ile görmekteyiz. istanbul’un hemen hemen her yerinde görebileceğimiz branda ve tenteler ihracat ve ithalatta da sıklıkla iş görmektedir. Özellikle iş yerlerinde kullanılan bu ürünler gün geçtikçe her alanda kullanılmaktadır. Üstü veyahut arka kasası açık olan kamyonetleri kapatmada sıklıkla kullanılmaktadır. Taşıma işlemi için imkânı olmayan işletme ya da kişiler bu yöntemi kullanarak işlerini görmektedirler.

Şöyle farz edelim büyük kapalı bir kamyonumuz ya da tıra sahip değiliz. Sürekli başka kişiler aracılığı ile de bu işi yapmaya kalkarsak oldukça pahalı olacaktır. Kamyonet tentesi istanbul bu soruna çözüm üretmiştir Üstü ya da arkası açık araç veya kamyonetleri düşünürsek eğer onları tente yardımı ile kapatarak bu soruna çözüm üretebiliriz. Kasa kısmını tente ile kapatıp branda ile de genişletirsek kapalı bir kamyon ya da tıra benzetebiliriz. Böylelikle hem maliyet olarak hem de uygunluk olarak bu sıkıntıyı çözmüş oluruz. Sağlam çerçeve ve kasnaklar ile oldukça sağlam şekilde yapılabilecek bu sistem son zamanların en gözde ürünlerindendir.

KAMYONET TENTELERİ – BURSA ÇADIR

Kamyonet Tentesi Ne İle Yapılır?

Kamyonet tentesi istanbul olarak kullanılan ürünlerimiz her zaman birinci kalite olmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kullanılan ürün tentenin yanında sağlam demir parçalar ile kasnak sistemleridir. Onları sağlam şekilde monte edip üzerine de sağlam branda konulup döşenmektedir. Önceliğimiz her zaman kalite ve memnuniyet olduğu için ince işler ve emekle bu sistemi oturtmaktayız. Monte işleminde kişilerin bu işleri görebilmesine de olanak sağlamaktayız. Bunu yapma nedenlerimizden biri kişiler ya da kurumlar bu işlemleri görerek içleri daha rahat olmaktadır. Böylelikle en iyi reklamı yaparak işimizi yapmaktayız.

Kamyonet Tentesi Nasıl Alınır?

Yapılan işlemler ile beraber diğer bir noktada kişilerin ya da kurumların bütçesinin fazla zorlamamaktır. Kamyonet tentesi istanbul olarak fiyatları çok düşük seviyede tutarak sürümden kazanmayı amaçlanmıştır. Bununla beraber yapılan taksit imkânları ya da bir ürün ile diğer ürünlerin fiyatında yapılabilecek indirimler fırsattır. Kişinin cebinde ya da kurumun hesapların da para olmadığı zamanlar da taksit ya da senet imkânları ile müşterileri memnun etmekteyiz

Kamyonet Tentesi Neden Tercih Edilir?

Her şeyin olmazsa olması tabi ki de yapılan işten memnun kalınmasıdır. Ürünlerimiz başta su ve rüzgâr olmak üzere dış etkenlere karşı korunabilen maddelerden yapılmaktadır. Daha sonrasında dışarıda gelebilecek yanıcı ya ya yanıcı olmayan sivri maddelere karşı korunan yapılardan üretilir. Bunun garantisini müşteri ya da kurumlarımıza vermekteyiz. Açılır kapanır özelliği ile de gerek duyulmadığı zamanlarda kapatılarak gelebilecek zararlara karşı önlem alınmış olabilecektir. Yazın özellikle sıcak mevsimler de üzeri alınarak koruma sağlanır.

 

 

 

Koku Yapar Mı?

Monte edilen branda ve diğer parçalar hali ile sıcak, yağmur gibi etkiler görmektedir. Bunlar çoğu maddede koku yapma etkisine sahiptirler. Üretilen ürünler bu özellikleri de dikkate alınarak üretilmektedir. Yapılış aşamasında içerisine konulan maddeler ile ürün kesinlikle koku yapmamaktadır.

Kamyon Tentesi | Nilüfer Branda

Maliyet Nasıldır?

En çok merak edilen soru ise maliyettir. Bizler kişiler ya da kurumları düşünerek bu ürünleri dikkate almaktayız. Hesaplamalar şu şekilde yapılmaktadır. Kamyonet ya da araçlar ne kadar büyüklükte ise maliyet o kadar artmaktadır. Memnuniyet öncelikli olduğu için bu konuda da fiyatları düşük tutmaktayız. İşlemler sırasında kamyonet büyüklüğüne göre işçi çalışılıp kısa sürede sizlere aracınız bitmiş şekilde vermekteyiz.

Bu sırada sizler bu işlemleri görüp oturduğunuz yerden ikramlarımız ile vakit geçirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına attığımız bitmiş ürünleri görüp ürünleri ya da sağlamlıklarını görebilirsiniz. Daha önce bizlere güvenip işlem yapmış kişilerin forumlarda yaptıkları yorumları da görerek bir izlenim bir haberci olabilirsiniz. Eğer taktıktan sonra da bir süre içinde haklı sebepleriniz olduğu sürece sizlerden geri alabiliyoruz fakat kullanım bedeli olarak ufak bir kaparo almaktayız.

istanbul’un ve yakın illerin hepsine hizmet verip işlem götürebiliyoruz. Bir telefon açarak gelip aracınızı alıp işlemleri tamamlayarak geri araç ya da kamyonetlerinizi size ulaştırıyoruz. Sosyal medya hesaplarından adres ya da numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Tentenin kalitelisi ve uzun ömürlüsü ile hizmet vermekteyiz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM