İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kamyonet Tente

Kamyonet Tente

Tente belirli alanları yağmur ve rüzgâr gibi hava olaylarına karşı korumaya yarayan bir sistemdir. Aynı zamanda güneş ışınlarından da koruma sağlar. Her zaman kafeler ve restoranların önünde görmeye alışkın olduğumuz tente modelleri kamyonet için de üretilmiştir. Uzun yola giden ve yük taşıyan kamyonetler mutlaka tente bulundurmalıdır. Kamyonet tente son zamanlarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Özellikle hava […]

Tente belirli alanları yağmur ve rüzgâr gibi hava olaylarına karşı korumaya yarayan bir sistemdir. Aynı zamanda güneş ışınlarından da koruma sağlar. Her zaman kafeler ve restoranların önünde görmeye alışkın olduğumuz tente modelleri kamyonet için de üretilmiştir. Uzun yola giden ve yük taşıyan kamyonetler mutlaka tente bulundurmalıdır. Kamyonet tente son zamanlarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

Özellikle hava olaylarından etkilenecek tarzda ürünler taşıyan kamyonetlerde mutlaka bulunması gerekiyor. Kamyonet tentesi ile birlikte ürünler hava koşullarına karşı muhafaza edilmiş olur. Öylece ürünlerin kalitesini hiçbir şekilde bozulma durumu söz konusu olmaz.

Bu şekilde kamyonetin korunması da sağlanıyor. Tente sürücünün görüş açısını kapatmayacak şekilde biraz ön cama doğru yapıldığı zaman yağmur sularından ön camı korur ve son derece risksiz bir yolculuk yapmak mümkün olur. Uzun yolculuk için son derece önemli olan tente modellerinden biridir.

KAMYONET TENTESİ

 

Kamyonet Tentesi Nedir?

Son yıllarda taşımacılığın artması ile birlikte kamyonet tentesi ön plana çıkan sistemlerden biri haline geldi. Kamyonet içerisinde yer alan ürünlerin hiçbir zarar görmeden taşınmasına yardımcı sistemlere kamyonet tentesi deneyim. Kamyonetin kasasının üst kısmına yapılır. Aynı zamanda ön kısmı biraz daha uzun yapılarak kamyonetin ön camını da korumaya yardımcı olur.

Rüzgâr ve yağmur gibi etkenler pek çok ürünün bozulmasına sebep olan etkenlerdir. Bu konuda en etkin çözüm kamyonet tentesi ile mümkün oluyor. Branda sistemi de kullanılsa da aynı etkiyi görmek mümkün değildir. En garanti çözüm için kamyonet tentesi kullanmak gerekir. Kamyonet tentesinin kumaş seçimi son derece önemlidir. Hem hava olaylarına karşı hem de hızdan dolayı oluşan kuvvete karşı dayanıklı olması gerekir. Kamyonet sentezinin iskelet kısmının da rüzgâra karşı son derece dayanıklı olması gerekir.

Kamyonet Tentesinin Özellikleri Nelerdir?

Kamyonet kasasında yer alan ürünlerin korunmasını sağlayan kamyonet tentelerinin belli başlı özellikleri bulunur. Nakliye araçları içerisinde en önemli olan araç kamyonet oluyor. Sürücünün sürüş emniyetini sağlamak için kullanılan kamyonet tentesi kamyonet içerisinde taşınan ürünlerin dış etkenlerden korunmasına da yardımcı olur. Kamyonet tentesinde en çok önem verilen konulardan biri kalite ve güvenlik açısından oluyor.

En kaliteli ve en güvenilir tente modelleri tercih edilerek ürünlerin ve sürücünün korunması sağlanıyor. Tente üzerinde yer alan kumaşa firma ya da şirketin logosu ve ismi bastırılabilir. Özellikle güneşten kaynaklı olarak çok çabuk bozulma gösteren meyve ve sebzeler taşıma esnasında bozulmasın diye tente tercih ettiler. Tente seçiminde her zaman kaliteden yana olmak büyük bir avantaj sağlar.

Kamyonet tente genellikle kamyonetin kasa kısmının üzerine yapılır. Kumaş seçiminde su geçirmeyen ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan kumaşların tercih edilmesi son derece önemli bir konudur. Düzenli olarak kamyonet tente kumaşlarının değiştirilmesi gerekir.

Kamyonet Tente Kumaş Seçimi

Kamyonet tentesi taşınan ürünün ve sürücünün sağlığını korumak için yapıldığından dolayı son derece kaliteli kumaşlar tercih edilerek ekstra bir koruma sağlamak mümkün olur. Kamyonet tentesi en çok tercih edilen kumaş su geçirmeyen Avrupa tarzı akrilik kumaş oluyor.

Bu kumaş hiçbir şekilde su geçirmediği için son derece güvenli bir şekilde nakliyatı tamamlamak mümkün olur. Aynı zamanda kumaş üzerinde suyun dışarı doğru atılmasını sağlayan bir boru sisteminin bulunması gerekiyor. Tente kumaşlarının sabitlendiği alanlar alüminyumdan yapılır ise yağmur sularından kaynaklı olarak paslanma durumu söz konusu olmaz. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı kumaşların tercih edilmesi de son derece önemlidir. Dekoratif tente modellerinden daha çok işlevsel tente modelleri devreye giriyor.

Raylı Kamyonet Tenteleri

 

Raylı Kamyonet Tenteleri

Kamyonet tente modelleri arasında en çok tercih edilen tente modellerinden biri raylı kamyonet tenteleri oluyor. Raylı sisteme sahip olmasından kaynaklı olarak açılıp kapanma özelliği gösteriyor. Aynı zamanda raylı sistem ile birlikte temizlemesini çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Yağmur yağdığı zaman ya da güneş geldiği zaman tenteler açılır bu gibi durumlar söz konusu olmadığı zaman da kapatılır.

Açıp kapama sistemini uzaktan kumanda ile yönetmek mümkün oluyor. Kamyonet tentesi tercih edecek olan kişilerin mutlaka raylı kamyonet tentesi tercih etmesi gerekir. Hem son derece pratik bir sistem hem de çok yüksek bir koruma imkânı sağlıyor. Kamyonet tentesi ile ilgili firmamızdan en ayrıntılı bilgi edinmek mümkündür.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM