İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Kamp Çadırı Yapan Firmalar

Kamp Çadırı Yapan Firmalar

Kaliteli kamp çadırı yapan firmalar sayesinde ekonomik fiyat tarifesinden dilediğiniz kamp çadırını satın alabilirsiniz. Geçmiş yıllara oranla 2019 yılında daha ucuz fiyat tarifesinden satılan profesyonel kamp çadırları arasında dilediğiniz modelden ve renk tonundan çadırı satın alabilirsiniz. Ürün kalitesi sayesinde kamp çadırını uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Profesyonel çadır modellerinden olan kamp çadırını tercihiniz doğrultusunda tekli olarak veya […]

Kaliteli kamp çadırı yapan firmalar sayesinde ekonomik fiyat tarifesinden dilediğiniz kamp çadırını satın alabilirsiniz. Geçmiş yıllara oranla 2019 yılında daha ucuz fiyat tarifesinden satılan profesyonel kamp çadırları arasında dilediğiniz modelden ve renk tonundan çadırı satın alabilirsiniz. Ürün kalitesi sayesinde kamp çadırını uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Profesyonel çadır modellerinden olan kamp çadırını tercihiniz doğrultusunda tekli olarak veya toptan bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ürün ödemesini dilerseniz nakit veya dilerseniz tüm banka kredi kartlarınızdan yapabilirsiniz.

Kamp Çadırı Nedir?

Kamp çadırı adından da anlaşılacağı üzere doğal etkinliklerde tercih edilen kaliteli bir çadır modelidir. Tabiatla baş başa bir dönem geçirilmek istenildiğinde kamp çadırı yapan firmalar üzerinden ekonomik kamp çadırları satın alınıyor. Bu kaliteli çadır modelleri sayesinde doğa ile keyifli süreçler geçirilebilir. Kamp çadırları ekonomik ve dayanıklı yapıya sahiptir. Bu sayede yağmur, kar ve benzeri türden dış etkenlere karşı maksimum düzeyde koruma sağlar. Kamp çadırları çevre dostu olan özel çadır modelleridir. Pek çok çadır modellerine oranla daha uzun bir yaşam sürecine sahiptir. Bu sayede bu profesyonel çadır türü uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Kamp Çadırı Kurulumu

Kamp çadırı kurulumu oldukça kolaydır. Genellikle ekip halinde kamp yapanlar tarafından daha kısa sürede kurulabiliyor. Çadır özel kurulum bölümlerine sahip olduğundan profesyonel teknik destek alınmasına gerek yoktur. Özel kurulum bölümleri sayesinde birkaç dakika içerisinde kamp çadırı kurulabilir. Bununla birlikte tercihe göre kamp çadırı yapan firmalar üzerinden de çadırın kurulması konusunda ücretsiz bir şekilde teknik destekler talep edilebilir. Türkiye’nin en çok satılan çadır modeli olan kamp çadırları gezi, piknik gibi aktiviteler açısından son derece idealdir.

Kamp Çadırı Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet dünyasından kamp çadırı yapan firma sitesi üzerinden kamp çadırı satın alınırken bazı önemli ayrıntılara da dikkat edilmesi gerekiyor. Ürünün su geçirmez taban kumaşı, su geçirmez tente yapıya, alüminyum poller, sağlıklı bir şekilde nefes alıp verebilen iç tente kısmı, dayanıklı çadır kazıkları gibi malzemelere sahip olması gerekiyor. Ürünün kaliteli havalandırma pencerelerine, kar eteklerine, gerdirme iplerine, bagaj bölümü, çift giriş ve iç tente ceplerine sahip olmasına özen gösterilmelidir. Kamp çadırı pek çok firmalar üzerinden satışa sunuluyor. Fakat kaliteli çadır satın alınabilmesi açısından alanında kendisini ispatlamış, kaliteli ve güvenilir kamp çadırı yapan firmalar tercih edilmelidir.

Kamp Çadırının Özellikleri

Kamp çadırlarının birçok özellikleri bulunuyor. Yüksek kalitesi sayesinde yılın 4 mevsiminde de güvenle kullanılabilir. Ürün aynı zamanda ekonomik bir yapıya sahiptir. Bu sayede sırt kısmında da kolayca taşınabilir. Kamp çadırı özel kapı ve pencere bölümlerine sahiptir. Bu sayede doğa içerisinde bir evi anımsatan özelliğe sahiptir. Ürün tercihe göre tek kapılı, çift kapılı, tek pencereli ve çift pencereli olarak üretiliyor. Bu sayede toplu kamp alanında çok işlevli kamp çadırı, tek veya 1,2 kişilik kamp etkinliklerinde ise tek işlevli kamp çadırı satın alabilir.

Kamp Çadırının Avantajları

Kamp çadırları genel anlamda birçok avantajlar sağlar. Ekonomik yapısı sayesinde zahmetsiz bir şekilde taşınabilir. Düşük fiyat tarifesi sayesinde ek maliyetlere girilmeden net fiyat tarifesinden sipariş verilebilir. Ürün çevre dostu olduğundan kullanıldığı alan ile kusursuz bir biçimde bütünleşir. Bununla birlikte kaliteli kumaş malzemesi sayesinde yırtılması, tahrip olması ve zarar görmesi oldukça güçtür. Kamp alanlarında tercih edilen bu profesyonel çadır modelleri kurulumu oldukça pratik olduğundan profesyonel destekler alınmasına gerek yoktur. Tek başınıza dahi kolayca ürünü monte edebilir ve yeniden sökebilirsiniz. Kamp çadırları 4 mevsime de uygun olduğundan soğuk aylarda ortamı sıcak ve sıcak aylarda ise ortamı serin tutma özelliğine sahiptir. Kamp çadırı konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM