İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Kamp Çadırı istanbul

Kamp Çadırı istanbul

Kamp çadırı istanbul ilimizde tüm kamp alanlarında ve doğayla iç içe olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Kamp çadırları tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik olabilir. Kişi sayısı arttıkça çadırın boyutu da artar. Kamp yapılacak alana göre ise çadırda farklı özellikler aramak gerekir. Farklı Kamp Alanları İçin Farklı Çadır Özellikleri Kamp çadırı istanbul firması […]

Kamp çadırı istanbul ilimizde tüm kamp alanlarında ve doğayla iç içe olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Kamp çadırları tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik olabilir. Kişi sayısı arttıkça çadırın boyutu da artar. Kamp yapılacak alana göre ise çadırda farklı özellikler aramak gerekir.

Farklı Kamp Alanları İçin Farklı Çadır Özellikleri

Kamp çadırı istanbul firması tarafından üretilen çadırlar için mevsim koşulları önem taşır. Çadırın kışın kullanılacak olması, onun soğuğu geçirmeyen özellikte olmasını gerektirir. Kamp çadırları dış mekânlarda kullanıldığı için, hava koşullarına uygun özellikler taşımaları tercih edilir. Doğayla iç içe vakit geçirmeyi seven macera tutkunları için kamp yapmak vazgeçilmez aktivitelerden biridir. İnsanları rahatlatıcı bir etkisi vardır. Doğa her zaman huzur verir ve vücutta biriken kötü enerjiyi çekip alır. Bu nedenle doğada kamp yapmanın bağımlılık yapıcı özelliği olduğu da söylenebilir.

Kamp Çadırı Renkleri

Kamp çadırı istanbul içerisinde kullanılacaksa, genelde ormanlık alanlarda kullanılacak demektir. Doğanın ahengini bozmaması açısından yeşilin tonlarını içeren farklı çadır modelleri tercih edilebilir. Ya da toprak tonlarını içeren çadır modelleri ile doğayla uyum yakalanabilir. Çadır istanbul’dan alınıp farklı illerde kullanılacak da olabilir. Deniz kampları özellikle denize girmek isteyip, otellerin kalabalığından bıkanların tercihi olur. Genç, yaşlı fark etmeksizin her yaştan insan deniz kampı yapmak isteyebilir.

Kalabalık Gruplar İçin Kamp Çadırları

Kamp çadırı istanbul hizmeti almak için niyetiniz varsa yüksek standartlarda hizmet veren bir firma ile çalışmanız gerekiyor. Birlikte vakit geçirmeyi sevdiğiniz insanlarla, gece kamp ateşinin etrafında toplanmak, sabahları uyanır uyanmaz güneşi selamlayıp ardından doğa yürüyüşüne çıkmaz çok zevkli olacaktır. Tüm bunları tek başına yapmak da elbette mümkündür. Kamp çadırında kaç kişi kalacağınıza göre büyüklüğü değişir. Ancak çadırın kişi kapasitesi arttıkça ağırlığının da artacağı unutulmamalıdır. Eğer kamp alanına araçla gidecekseniz ağırlığını dert etmenize gerek kalmaz. Ancak bir süre yürüyüşten sonra ulaşabileceğiniz bir kamp alanıysa çadırın ağırlığı büyük önem taşır. Çünkü kamp için gerekli birçok eşyayı da yanınıza almanız gerekir. Taşıyacağınız tek eşya çadır olmadığından, hafif bir çadır olması daha iyi olacaktır.

Kamp Çadırı Özellikleri 

Kamp çadırı istanbul için aranan bazı özellikler vardır. Çadır eğer yağmur ya da kar yapan bir mevsimde kullanılacaksa, kesinlikle su geçirmez özelliği olmalıdır. Aksi takdirde kamp yapmak isterken, çadıra su girmesiyle birlikte çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler kamp yapmak istediklerinde üç ya da dört kişilik çadır türlerini tercih etmelidir. Çocuklar ayrı çadırda kalabilecek yaşa gelene kadar, ailece aynı çadırın içinde kalmak daha güvenli olur. Bu nedenle aile kamplarında geniş özellikteki çadırların seçilmesi daha doğru olur.

Çocuklarla bir arada olduğunuz kamplarda, hızlı kurulum özelliği olan ve dört mevsime uyumlu çadırları seçmeniz işinizi son derece kolaylaştırır. Böylece pratik ve hızlı bir şekilde çadır kurulumunuzu yapıp, çocuklarınızla kamp alanında vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca dört mevsime uyumlu çadırların hem ısıyı hem de soğuğu geçirmeyen özellikleri çocukların konforunu sağlar.

Dört mevsime uyumlu şekilde tasarlanmış çadırlar, diğer çadırlara göre biraz daha yüksek bütçe gerektirse de, bir kere aldıktan sonra iyi ki almışım dersiniz. Kamp alanındaki konforunuzu en üst seviyeye çıkaran bu çadırlar sayesinde kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korunmuş olursunuz.

Dayanıklı Çadırlar

Bir çadırın olmazsa olmaz özelliklerinden biri de dayanıklılık olmalıdır. Açık alanda kullanılacağı için yıpranmaya son derece açık ürünlerdir. Kurulum esnasında da zarar görmemesi için mutlaka dayanıklı olacak şekilde üretilmesi gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM