İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Kamelya Üst Brandası Modelleri

Kamelya Üst Brandası Modelleri

Açık alanların dört mevsimde de kullanılması için farklı alternatifler vardır. Bunlardan biri olan kamelya brandası bir çardak sistem üzerine gerilen branda ile üretilir. Bu kamelya güneşli havalarda güneşten korunmayı sağlarken aynı zamanda yağmurlu havalarda da oturulan bölgeye su geçirmezlik özelliği ile koruma sağlar. Bunun yanı sıra genel bir kaplama ile her açıdan kapanabilen bir sistemle […]

Açık alanların dört mevsimde de kullanılması için farklı alternatifler vardır. Bunlardan biri olan kamelya brandası bir çardak sistem üzerine gerilen branda ile üretilir. Bu kamelya güneşli havalarda güneşten korunmayı sağlarken aynı zamanda yağmurlu havalarda da oturulan bölgeye su geçirmezlik özelliği ile koruma sağlar.

Bunun yanı sıra genel bir kaplama ile her açıdan kapanabilen bir sistemle de üretilen brandalar da kış aylarında da korunaklı bir mekân yaratılabilir. Kamelya üst brandası modelleri arasında pek çok farklı model ve kumaş çeşidi vardır. Bu modeller müşterilerin isteği doğrultusunda üretilebilir. Kamelya üst brandasının su geçirmez ve dayanıklı bir kumaş yapısına sahip olması gerekir.

kamelya-brandasi-yapimi – Beyza Branda Tente - Tenteci, Çadırcı, istanbul

Kamelya brandasının üretimi nasıl yapılır?

Kamelya brandasının yapımında işinde profesyonel ve deneyimli ekiplerin çalışması çok önemlidir. Burada kamelyanın çardak üretimi dayanıklı olmalıdır. Kamelya çardağı demir ya da ahşap malzemeler ile yapılır. Burada sabit bir çardak üretilir ve üzerine kamelya brandası serilir. Kamelya brandası üst modellerinde farklı şekiller tercih edilebilir. Kare, dikdörtgenin yanı sıra sekizgen, altıgen ve kubbe şekilleri de seçilebilir.

Tercih edilen modele göre çardak üretimi tamamlanır. Ardından kumaş seçimi yapılır ve istenilen renk ve desendeki branda kumaşı çardak üzerine gerilir. Kumaş seçiminde kumaşın dış etkenlerden zarar görmemesi ve dayanıklı olması, kamelyanın kullanım ömrü için önemlidir.

Kamelya brandası neden tercih edilir?

Kış aylarında, yağmurlu havalarda ya da güneşli havalarda korunmak için branda ile üretilen çardak modelleri tercih edilir. Kamelya olarak adlandırılan bu modellerde üst kısmı kapalı olduğu için güneşli açık bir alanda gölgelik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Aynı zamanda da yağmurlu havalarda branda kumaşının su geçirmez özelliği ve kamelya brandası üst modelleri seçeneği ile ıslanmaktan korunursunuz. İstenilen ölçülerde yapılabilen bu kamelyalar sayesinde oturma grupları da kullanarak kendinize vakit geçirebileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. 4 tarafı kapatılabilen branda modellerinde ise havalandırma sistemi kullanarak kış aylarında da kamelya ile ev dışındaki açık alanlarınızda vakit geçirebilirsiniz.

Kamelya brandası tercih ederken nelere dikkat edilmeli?

Kamelya brandası tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Burada kamelyanın güvenli ve dayanıklı olması çok önemlidir. Özellikle ahşap çardaktan yapılan kamelya modellerinde kullanılan ağaç türü önemlidir. Bazı ağaçlardan yapılan çardaklarda böceklenme ya da çürüme gibi istenmeyen ve çardağın kullanım ömrünü azaltan sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden genel olarak beyaz kamelyalar tercih edilmektedir.

Bu kamelya türünde sadece yıl içerisinde bir kez çardakta boyama işlemi yaparak, yeni ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çardak seçiminin ardından kamelya branda kumaş seçiminde de dayanıklı, güneş ışınlarına ve sert hava koşullarına dayanıklı kumaş seçeneklerini tercih etmelisiniz.

Kamelya brandası modelleri nelerdir?

Kamelya brandasında pek çok farklı alternatif bulunmaktadır. Kamelya üst brandası modelleri kapsamında kare, sekizgen, dikdörtgen ve altıgen modellerin yanı sıra kubbe görünümlü modeller de bulunmaktadır. Standart üstü kapalı kamelyalarda fermuarlı modellerde açılıp kapanma imkânı da bulunduğu için her mevsim kullanma özelliği bulunmaktadır. Fermuarlı kamelya modellerinde istediğiniz kısmı açıp kapayabilir, ihtiyacınız doğrultusunda kullanım sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kamelya brandası kumaşlarında da farklı renk alternatifleri bulunur. En çok tercih edilen renkler kir göstermeyen koyu renkler olurken, kişilerin isteğine ve kullanacağı alana göre farklı renkler de tercih edilebilir. Kamelya Üst Brandası Modelleri kapsamında firmamız taleplere göre üretim gerçekleştirmektedir.

Şeffaf Branda Fiyatları 2020 istanbul - Şeffaf Branda Fiyatları - Modelleri

 Kamelya brandası fiyatları

Kamelya brandasında farklı fiyat aralıkları bulunur. Bu fiyat aralıklarını belirleyen etkenlerde çardağın dayanıklılığı, kumaşın dayanıklılığı, kamelyanın genişliği ve özellikleri yer alır. Bunun yanı sıra dış alanlarda sergi, etkinlik ve alışveriş çadırları için de geniş, dikdörtgen kamelyaları kullanılır. Bu kapsamda logolu ve özel tasarımlı kamelya modelleri de üretilir.

Bu durumlarda kamelya fiyatlarında artış yaşanabilir. Kamelya alımı yaparken fiyattan önce dikkat etmeniz gereken nokta kamelyanın dayanıklılığı, kullanım ömrü, firmanın sağladığı garanti süresidir. Aynı zamanda fiyat içerisinde kamelyanın montaj işleminin bulunması da önemlidir. Bu kapsamda kamelya brandası fiyatları araştırması yaparken tüm bu noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Firmamız ise sizlere en iyi hizmeti sunmak için ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmeti sunar. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM