İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Kamelya Brandası istanbul

Kamelya Brandası istanbul

Kamelya brandası istanbul firması olarak sektörün en geniş yelpazeye sahip bölümü kamelyalar için çeşitli tasarımlara imza atmaktadır.  Kamelya yaz aylarının var geçilmezi,  güneş ve yaz yağmurlarında koruyucu birer bahçe şemsiyesi anlamına gelmektedir. Kamelya şemsiyenin daha geniş kapsamlı ve büyük olanıdır. Kafeteryaların ve çay bahçelerinin yanı sıra apartman ve sitelerin ortak oturma alanlarında da kalabalık kitleleri ağırlamaktadır. Yaz […]

Kamelya brandası istanbul firması olarak sektörün en geniş yelpazeye sahip bölümü kamelyalar için çeşitli tasarımlara imza atmaktadır.  Kamelya yaz aylarının var geçilmezi,  güneş ve yaz yağmurlarında koruyucu birer bahçe şemsiyesi anlamına gelmektedir. Kamelya şemsiyenin daha geniş kapsamlı ve büyük olanıdır. Kafeteryaların ve çay bahçelerinin yanı sıra apartman ve sitelerin ortak oturma alanlarında da kalabalık kitleleri ağırlamaktadır. Yaz ve baharın keyfini kamelyalar altında yemek ve çay içerek sevdiklerinizle çıkarma şansına sahipsiniz.

 Kamelya Çeşitleri

Kamelya brandası istanbul, özel üretilen dayanıklı, su geçirmez ve rengi solma yapmayan kumaşlardan üretilerek hizmete sunulmaktadır. Usta ellerde dikilip her ölçü ve renkte ürün ile bahçelerinize kurdurup, sempatik bir görüntü sergileyebilirsiniz. Otomatik kamelyalar ise pergola tente dediğimiz kamelyalar, tepe kısmı ile kenar kısımlarının açılıp kapanma özelliği bulunmasından kaynaklı tasarlanmıştır. Şeffaf kamelya brandaları da bir diğer kamelya çeşidi olarak siz müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Kamelyalar Bahçenin En Güzel Yeridir

Kamelya brandası istanbul firması yaz aylarının olmazsa olmazı kamelyaları, her geçen gün yeni renk ve tasarımları ile müşterilerinin karşısına çıkarıyor. Yazın kavurucu yakıcın güneş ışınlarına karşı üretilen dayanıklı kumaşı ile bahçelerin en sevilen yeri olma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Yaz kış yağmurla baş etmek de onun işidir. Yağmur sesi eşliğinde kahvenizi ıslanmadan içmenin keyfine varmak istemez misiniz?

Kamelyalar Her Yerde

Kamelya branda istanbul firmasının ürünleri, sosyal yaşam alanlarında, park, bahçe ve cafelerin açık bölümlerinde çok sık karşılaştığımız, güneşten korunma şeklidir. Yağmur yağdığında da sıvı geçirmeyen özelliği ile huzur içinde bir bahçe keyfi yaşayabilirsiniz.  Ayrıca bahçedeki ağaçlardan düşebilecek toz, börtü, böcek, yaprak, kuş pisliği gibi bir takım kirlerin de masanızda, çayınıza ve yemeğinize düşmesini engellemiş olur. Rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik ve dayanıklı kamelyalar ile görsel olarak da seveceğiniz bir korunaktır.

Uygun Fiyat Ve Kolay Kurulum

Kamelya brandası istanbul firmasının müşterilerine sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı koruma kamelyalarının kurulumu çok kolay ve dayanıklıdır.  Güneş ışınlarından ve yağmur sularından dolayı renginde solma görülmez. Kalın ya da orta incelikteki seçenekleri ile hava şartlarının durumuna göre seçim yaparak diktirme şansına sahipsiniz. Çeşitli kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyet yorumlarına her geçen gün yenileri eklenmektedir.

Renk Ve Tasarım Çeşitliliği

Kamelya branda istanbul çadır ve tente üretimini en profesyonel biçimde yaparak müşterilere renk çeşidi çok ve değişik tasarımlarını usta işçiliği ile birleştirerek göz doldurmaktadır. Yoğun talep ve istek karşısında ihtiyaçlara cevap vererek  yoluna devam etmektedir. Renk seçimini bahçenizin, bina ve işletmenizin rengine uygun olarak yaptırmanız gayet şık ve sıcak bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. Çevresini isteğe göre açılır kapanır yaptırarak daha soğuk havalarda da kullanabilme şansını yakalayabilirsiniz. Bu sayede güneş ışınları ve yağmurun yanı sıra rüzgâra da meydan okuyan şeffaf ve kolay ısınır bir ufak kış bahçesi havasına büründürebilirsiniz.

Asma Germe Kamelyalar

Kamelya brandası istanbul olarak asma germe kamelya da istek ve talepler doğrultusunda hizmet ekseninde yer almaktadır. Her renk ve seçenekte asma germe branda kamelya çeşitlerini de inceleyerek bahçenizin havasına renk katabilirsiniz.

Sizler de bahçenizde kahvenizi yudumlarken güneşin x-r ışınlarına ve yağmurun azizliğine maruz kalmadan bahçenizin keyfini çıkarmak isterseniz, web sitelerindeki adresimizden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Bizler sizlerin rahatlığı ve korunaklı bir açık hava keyfi sürmeniz için bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktayız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM