İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.051,5900
 • EURO
  $0,9374
 • ALTIN
  $43.787,4300
 • BIST
  $160,9000
Kadıköy Yayla Çadırı Modelleri

Kadıköy Yayla Çadırı Modelleri

Ülkemizde belirli bölgelerde çok yaygın yayla kültürü bulunmaktadır. İç Anadolu’nun kuzeyi, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde sıklıkla yayla çıkma durumu yaşanır. Kışın ahırlarda kalan hayvanları taze otları yemesi için baharın gelmesi ile yaylara çıkarılır. Burada günlerce kalan kişiler istedikleri yere çadır kurarak konaklama olanağı bulurlar. Korunaklı olan bu çadırlar, konaklama ve uzun süreli barınma için […]

Ülkemizde belirli bölgelerde çok yaygın yayla kültürü bulunmaktadır. İç Anadolu’nun kuzeyi, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde sıklıkla yayla çıkma durumu yaşanır. Kışın ahırlarda kalan hayvanları taze otları yemesi için baharın gelmesi ile yaylara çıkarılır. Burada günlerce kalan kişiler istedikleri yere çadır kurarak konaklama olanağı bulurlar. Korunaklı olan bu çadırlar, konaklama ve uzun süreli barınma için harika tasarlanmış ürünlerdir. Sağlam olması, istenildiği zaman monte edilmesi, ihtiyaca uygun şekilde üretim imkânı, ebat seçme olanakları, arazinin durumuna göre çadır seçme olanakları, çok çeşit içermesi çadırlara olan ilgiliyi arttırmıştır.

Yayla Çadırı Özellikleri Nelerdir?

Çadırlar kullanım olanakları arasından en büyük ve en kullanışlı olması ile çokça tercih edilen ürünlerin başında gelir. Su geçirmez olmaları, güneşin sıcağından, soğuktan, olumsuz hava koşullarından koruması açısından Kadıköy yayla çadırı modelleri çokça tercih edilir. Büyük olmaları isteğe bağlı olarak iki veya üç odalı çadır modelleri bulunur. Geniş ailelerin rahatlıkla kalabileceği, oda bölümlerine sahip, alt tabanının ve kenarlarının su almaması için polyester kumaş, üst kısmının ise hava alması ve güneş ışınlarını içeride tutmaması için pamuklu kumaştan üretilir. Konforlu ortam, terleme yapmayan kumaşlar, kurulumu oldukça basit, iskelet sistemi ve kumaşı çok sağlam ve taşınabilir ağırlıkta olur. Demonte olarak satılan bu çadırlara ekstra kurulum için ayrı bir ücret ödemek gerekir. Kurulumdaki kolaylık aynı şekilde çadırın toplanması için de geçerlidir. Doğru şekilde toplanıp katlanarak tekrar kullanım için kaldırılabilir.

Yayla Çadırlarının Modelleri Nelerdir?

Çadırlar isteğe ve ihtiyaca göre alınmalıdır. Tek kişilik çadırdan başlanarak bir kaç kişinin kalabileceği büyüklükte çadırlara kadar modelleri ve ebatları bulunur. Renk seçenekleri kırmızı, mavi, gri başta olmak üzere her renk yayla çadırı bulunur. Üst kısmı üçgen veya koni biçiminde üretilir. Yağmur sularının daha rahat akması için üçgen ve koni şeklinde tavan tasarlanmıştır. Eski Türk geleneklerinde olan Otağ modeline benzer modeller de üretilmektedir. Bu Otağ modelleri salon ve ayrı odalar şeklinde ayrılmış olup, ayrı giriş çıkışların bulunduğu oldukça geniş modellerden biridir. Geniş ailelerin sıklıkla tercih ettiği bu model, standart modellerin dışında biçime sahiptir.EMRAH BRANDA | Yayla çadırı modelleri ve fiyatları.

Yayla Çadırlarının Fiyatları Nelerdir?

Harika tasarlanmış bu çadırlar, ebat, model, kumaş yapısı, tavan modelleri olarak farklılık gösterebilir. İstediğiniz çadırın büyüklüğü, montaj imkânı, tavan kısmının havalandırma şeklinde açılması, çadırın birden fazla girişinin olması gibi durumlar fiyatta artış veya düşüş sağlar. Klasik yayla çadırları uygun fiyatlı iken, yalıtım olan çadırlar fiyat olarak daha pahalıdır. Bu konuda en iyi hizmet veren isteğinize uygun olarak üretim yapan Kadıköy yayla çadırı modelleri kısmından istediğiniz çadırı uygun fiyatla almanız mümkün. Standart modellerin yanı sıra istediğiniz modeli çok hızlı bir şekilde üretip sizlere sunan firma olarak hizmet vermektedir.

Yayla Çadırı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Hayatımızı kolaylaştıran bizlerin keyif alacağı yerler olarak üretilen çadırları seçmek oldukça zor. Çadır seçiminde öncelikle kaç kişilik çadır alınacağına kadar verilmelidir. Buna göre çadır boyutu seçilmelidir. Dar veya çok geniş çadır modeli seçmek bizi rahatsız edebilir. Hava şartlarına uygunluğu, kaç adet giriş çıkış bölmesinin bulunduğu, kumaşının hangi tür olduğuna, kolay kurulum avantajları, ürünün garanti kapsamında olması, uygun fiyatlı olması ve sağlam olması, arazi yapısına uygun olması, kumaşının çift katlı olması bizler için çok önemlidir. Tüm bunların hepsinin tek bir adresi olan Kadıköy yayla çadırı modelleri bu konuda çok iyi çadırlar tasarlayıp üretmektedir.

Yayla Çadırlarının Avantajları Nelerdir?

Kamp yapmak, geceyi geçirmek, doğa ile iç içe olmak, istediğimiz yerde barınma ihtiyacımızın giderilmesi, hafif olması, güvenilir olması açısından ve taşınabilir olması çadır modellerine olan ilgiyi arttırmıştır. Yağmur rüzgâr gibi olumsuz hava şartlarından bizleri korur. Güneşli havalarda dinlenmek için çok iyi bir ortam sunar. Sağlam iskelet yapısı sayesinde çadırın bozulma ve çıkma durumu olmaz. Çift katlı kalın kumaşı yırtılma yapmaz ve şu geçirmez. Yayla çadırları sayesinde hayvanlar otlanırken yanlarında bulunabilir, doğanın tadını çıkarabiliriz. Güzel yaz akşamlarında doğa ile iç içe olmak, uygun fiyata harika kalitede olan bu çadırlara sahip olmak için firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM