İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Kadıköy Yarım Kasetli Tente

Kadıköy Yarım Kasetli Tente

Yarım kasetli tentenin zarif ve estetik bir görüntüsü olduğu için çok popüler bir tente modelidir. Kasetli tentenin diğer modellerinden ayıran özelliği ise kasetli yapısı olmasıdır. Bu yapısı sayesinde tente kapatıldığı zaman kumaşını koruma altına alır. Kasetin içine toplandığı zaman kumaş açıkta kalmamış olur ve daha uzun ömürlü kullanılabilir. Kadıköy yarım kasetli tente firması tarafından üretildiği için […]

Yarım kasetli tentenin zarif ve estetik bir görüntüsü olduğu için çok popüler bir tente modelidir. Kasetli tentenin diğer modellerinden ayıran özelliği ise kasetli yapısı olmasıdır. Bu yapısı sayesinde tente kapatıldığı zaman kumaşını koruma altına alır. Kasetin içine toplandığı zaman kumaş açıkta kalmamış olur ve daha uzun ömürlü kullanılabilir.

Kadıköy yarım kasetli tente firması tarafından üretildiği için bu modeller her mekânda kullanılabilen bir üründür. Özellikle kafe, restoran ve daha birçok işletme yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca müşterinin istemiş olduğu her renkte üretilebilir. Tente kullanılmadığı zaman tentenin kumaşı koruma altına alınır. Güneşin zararlı ışınlarından korunur ve renk solma gibi durumu önemli bir ölçüde engellenmiş olur.

Yarım Kasetli Tente Nedir

Bu tentelerde yer alan mekanizma ve tente kumaşı saçak ve şemsiye görevi gören bir aparat ile kapanır. Bu nedenle yarım kasetli tente denir. Bu bulunan aparatı sayesinde tente kumaşı kendini koruma altına alır. Doğal hava şartları gibi durumlardan hiç bir şekilde etkilenmeden dayanıklı ve uzum ömürlü bir şekilde kalır.

Yarım kasetli tente aynı zamanda yarım kapanır tente olarak da geçer. Üstte yer alan saçak sayesinde zarif bir görünüm ortaya çıkar. Ayrıca maliyet olarak uygun olmasıyla beraber dayanıklı ve sağlam bir tente modelidir. Kadıköy yarım kasetli tente firması sayesinde  kullanılan kumaş oldukça kalitelidir. Kasetli tente modelleri yağmur, don, rüzgâr ve kardan en iyi şekilde koruma özelliği sunar.

Elektrikli tente modeli genellikle konfor için tercih edilir. Gösterişli kaset yapısı kullanılan her alana uyum sağlar. Uzaktan kumandası olduğu için hiç yerinizden kalkmadan tente sisteminizi istediğiniz şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Güneş ya da rüzgâr sensörü eklenebilir. Böylelikle siz olmadan da tenteniz gölgelendirme görevi görür ve koruma sağlar.

Yarım Kasetli Tente Modelleri

Kasetli tente modelleri genellikle otomasyon sistemine sahip oldukları için maliyet durumunun düşmesine sebep olur. Böylelikle kullanan kişiler tarafından fazla masraflı bir ürün olmaktan çıkar. Kasetli tente modelinde akrilik kumaş kullanıldığı için kumaş açıkta kalsa da güneş ışınlarından çok fazla etkilenmez.

Çok uzun yıllar geçse de renk solma olasılığı olmaz ve ilk günkü canlılığını korumaya devam eder. Kasetli tente modeli genellikle tente sistemleri arasında en çok beğenilen ve talep gören bir sistemdir. Mekân yerlerine uyum sağladığı için ve kullanılan alana renk kattığı için işletme sahiplerinin en çok beğendiği ve tercih ettiği bir üründür.

Yarım Kasetli Tente Özellikleri

Kasetli tentenin her rengi ve deseni olduğu için müşterinin istediği şekilde imal edilir. Üzerindeki branda kumaşının uzunluğuna göre 3.5 metreye kadar açılabilir. Kasetli tente modelinde yer alan PVC kaplı alüminyum sayesinde kumaş en iyi şekilde korunur. Tente açık kaldığı zamanlarda da koruma işlemi aynı şekilde devam eder.

Tente kapatıldığı zaman kumaş kaset içerisine sarılır. Kaset önünde yer alan fırçalar nedeniyle kumaşın üzerindeki pislikler en iyi şekilde temizlenir. Böylelikle temiz bir şekilde koruma sağlamaya başlar. Kaset kısmındaki conta sayesinde harika bir kapanma sağlar ve kumaş dış etkenlere karşı koruma altına alınır.

Yarım Kasetli tente Sisteminde Kullanılan Kumaş

Yarım kasetli tente sisteminde genellikle akrilik kumaş kullanılır. Bu kumaş yurt dışından ithal edilir. Akrilik kumaşlar 5 yıl boyunca solma yapmaz, su geçirmez ve çürüme yapmaz. Böylelikle 5 yıl boyunca garanti kapsamına girer. Olası bir durum için Kadıköy yarım kasetli tente firması ile iletişime geçilebilir .YARIM KASETLİ TENTE | Özgür Çadır

Yarım Kasetli Tente Sisteminde Kullanılan Motor

Yarım kasetli tente sistemi uzaktan kumandalı tüp motor sayesinde çalışır. Kullanılan bu ürün Fransa’dan ithal edilir. Otomasyon seçeneği bulunduğu için rüzgar, güneş ve yağmur sensörü yer alır. Böylelikle rahat ve kolay bir kullanım avantajı sağlar.

Yarım Kasetli Tente Sistemi Fiyatları

Genellikle yarım kasetli tente fiyatı yaptırmak istediğiniz ebat ölçüsüne göre farklılık gösterir. Ayrıca üzerindeki kumaş gibi daha bir çok malzemesinin müşterinin tercih ettiği ürün modeline göre ayarlanıp seçilmesi doğrultusunda daha net bir fiyat ortaya çıkar. Aynı zamanda ürün yurt dışından ithal edildiği için sürekli fiyat değişimi olabilir. Böyle bir tente modeli yaptırmak istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM