İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.993,4800
 • EURO
  $0,9996
 • ALTIN
  $58.732,0800
 • BIST
  $181,2000
Kadıköy Tünel Branda

Kadıköy Tünel Branda

Kadıköy Tünel Branda, tünel branda temininde önerilen adreslerin başında gelir. Son dönemlerde tünel brandalara olan talep son derece fazladır. Bunun en önemli nedeni, tesislerin girişleri için hem korunaklı hem de yapımı kolay mekanizmalar olmalarıdır. Pek çoğu akordeon kapı şeklinde olup, rahat şekilde açılıp gerektiği durumlarda da toparlanabilme özelliğine sahip olmasıdır. Brandaların Kullanım Alanları Akrilik kumaşlardan üretilmiş […]

Kadıköy Tünel Branda, tünel branda temininde önerilen adreslerin başında gelir. Son dönemlerde tünel brandalara olan talep son derece fazladır. Bunun en önemli nedeni, tesislerin girişleri için hem korunaklı hem de yapımı kolay mekanizmalar olmalarıdır. Pek çoğu akordeon kapı şeklinde olup, rahat şekilde açılıp gerektiği durumlarda da toparlanabilme özelliğine sahip olmasıdır.

Brandaların Kullanım Alanları

Akrilik kumaşlardan üretilmiş olmaları onların rüzgar ve fırtına gibi çok sert hava koşullarına karşı korunaklı olmasını sağlamıştır. Spor tesislerinin girişleri, otel gibi tesislerin girişleri ile eğlence mekanlarının girişlerinde kullanılması yaygın olan bu yapılar, farklı uzunluk ve biçimlerde yer alabilir. Çelik iskelet sistemi ile son derece dayanıklı tasarımların oluştuğu gözlemlenmiştir. Tünel branda adından da anlaşılacağı üzere tünel şeklinde olup, ince uzun bir koridoru andırdığı için bu isimle anılırlar. Ayrıca, nakliye sektöründe de koruyuculuğu test edilmiş brandaların kullanımı yaygındır

Brandaların Koruma Özellikleri

Kadıköy Tünel Branda, tünel brandalarda olduğu kadar, çadır brandalarda da kaliteli tasarımları ile tercih edilen firmalardandır. Brandaların diğer kumaşlardan en büyük farkı, naylon, akrilik gibi özel olarak karıştırılmış malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Bu sayede, dış hava koşullarına karşı üstün koruma özelliklerinin yanı sıra yanmazlık ve su geçirmezlik özelliklerine de sahiptir. İster kısa isterse uzun olsun farklı ebatlarda tasarlanabilen tünel brandaları çok çeşitli etkinlik alanlarında kullanmak mümkündür.

Tünel brandaların farklı renklerde tasarlanması da mekana yakışır özellikte olması için son derece önem taşır. Tünel brandaları LED ışıklarla baştan başa aydınlatmak ta mümkün olacaktır. Kısa ya da uzun mesafeli yürüyüş yolu olarak kullanılabilecek bu brandalar, hava koşullarına karşı koruma özelliği gösterir. Yağmur, kar geçirmezlik, büyük kar kütlelerinden ötürü çökme yapmayışı bu brandaların kullanım avantajıdır.

Branda Alırken Nelere Dikkat Edilir

Kadıköy Tünel Branda, branda olacak olanlara bazı öneriler getirecektir. Seçilecek branda ve tentelerin konulacak yaşam alanlarına uygun olarak seçilmesi gerekir. Bu konuda firmamız, iş yerleri, evler ve gıda sektöründe hizmet veren lokanta ve pastaneler için farklı türde branda ve tente modelleri önerecektir. Tünel brandaların tesis girişlerinde kullanımını görmek mümkün olurken, kamelyaların ise bahçelerde kullanımı söz konusudur.

Eşya ya da gıda malzemelerinin nakliyesinde de tır gibi büyük nakliye araçlarının üzerinde üstün koruma özelliklerine sahip olarak kullanılırlar. Ürün sevkiyatında farklı bölgeler arasında seyahat esnasında bozulmadan taşınması son derece önemlidir. Ürünün değişen hava koşullarından zarar görmemesi için kalın ve su geçirmez brandaların kullanımı önerilir. Bu konuda sektörde olumlu yorumlar almış olan firmalardan hizmet alınması önerilir. Kurumsal çalışan firmalar, satacakları branda ve tenteleri kalite kontrol testlerine tabi tutarak satışını yapacaktır.

Tenteler İle Brandalar Arasındaki Farklar

Tentelerin brandalardan en büyük farkı, yaşam alanlarına estetik bir boyut kazandırmasıdır. Tenteler, yaşam alanlarına dış etkenlerden koruma özelliklerinin yanında, şık bir hava katmaları ile önem kazanırlar. Tente alacak olanlar için balkon ve teras gibi açık alanlara yaptırılacak modellerin sağlamlıkları da önem taşıyacaktır. Açık alanlar, fırtına gibi sert hava koşullarına da maruz kalacak olan yerlerdir. Bu alanlarda mafsallı tentelerin kullanımı önerilir.

Çelik mekanizmaları, hava koşullarına dayanıklı akrilik kumaşları ile farklı ebatlarda satış hizmeti sunulur. Mafsallı tenteler, lokanta gibi yerlerin açık olan teras alanlarında da kullanılmaktadır. Körüklü modelleri daha çok pastane ve vitrin camekanlarında görmek mümkündür. Karpuz tenteler de kavisli modelleri ve şıklıkları ile satış yapılan yerlerde ve kafelerde tercih edilirler.

Kamelya Brandaları

Bahçelerde vakit geçirmekten hoşlananlar için önerilen, kamelya tasarımlarıdır. Kamelyalar, üstü kapalı yanları açık olan brandalardır. Ilık ve sıcak havalarda kullanımı mümkün olan bu tasarımların yanlarının tenteler ile kapatılması suretiyle soğuk havalarda da kullanımı mümkün olacaktır. Kış bahçesi modelleri en soğuk havalarda da çok rahat bahçe seyri ve oturma imkanı tanıyan tente kategorilerindendir.

Isıtma sistemlerinin de içerisine monte edilmesi ile kışın da rahat bir şekilde kullanımı mümkündür. Bahçe peyzajı yapılan site ve müstakil evlerin yeşil alanlarında kamelya ve kış bahçeleri tercih edilir. Firmamız, her türlü tente ve branda modelleri ile Türkiye’nin farklı bölgelerine satış ve teknik destek hizmeti sunacaktır. Kalite standartlarına uygun tasarımların satışı yapılır

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM