İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kadıköy Tente Kumaşları Değişimi

Kadıköy Tente Kumaşları Değişimi

Kadıköy tente kumaşları değişimi yapan bir firmadır. Çeşitli hava yapılarından dolayı tente modellerinin kumaşlarında yıpranma ve deformasyon gibi problemler ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda tenteyi tamamen değiştirmek yerine kumaşını değiştirme yoluna gitmek gerekir. Kumaş değişim esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alır. Kumaş seçme etme altından su geçirmeyen ve su yalıtımı bulunan kumaşların tercih edilmesi […]

Kadıköy tente kumaşları değişimi yapan bir firmadır. Çeşitli hava yapılarından dolayı tente modellerinin kumaşlarında yıpranma ve deformasyon gibi problemler ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda tenteyi tamamen değiştirmek yerine kumaşını değiştirme yoluna gitmek gerekir. Kumaş değişim esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alır.

Kumaş seçme etme altından su geçirmeyen ve su yalıtımı bulunan kumaşların tercih edilmesi son derece önemli bir konudur. Firmamız kumaş değişimi konusunda son derece büyük bir profesyonellik ile çalışma gösteriyor. Kalite standartlarına en uygun şekilde yerine getiren firmaları tercih etmek son derece önemlidir. Yağmur suyundan dolayı tenteler paslanma durumu gösterebilir. Aynı zamanda güneş ışınlarından dolayı da tente kumaş renginde atmalar söz konusu olur.

Bu gibi durumlarda mutlaka tente kumaşını değiştirmek gerekir. Aynı zamanda kumaş üzerine basılan logolar ve yazılar silindiği zaman da kumaş değişimi yapmak söz konusu olur. Yıpranan kumaşlar yağmur suyunu iletir. Bu sebeple de koruyucu özelliği ortadan kalkmış olur. Bu durum ile karşı karşıya kalmamak adına mutlaka zamanı dolan tente kumaşlarını değiştirmek gerekir.

Tente Kumaşları |

Tente Kumaşı Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Tente modelleri çeşitli hava koşullarına karşı dış mekân ya da iç mekânı korumak için kullanılan iskeletli yapılardır. Bu yapıların en önemli özelliklerinden biri kumaşlarının su geçirmez yapıda olmasından kaynaklı olur. Su geçirmeyen tenteler yağmur ve kar gibi doğa olaylarından mekânın etkilenmesini sağlar. Suya dayanıklı olarak seçilen kumaşlar uzun süreli bir kullanım sağlamasından dolayı çok fazla tercih ediliyor.

Kumaşın dayanıklı olması da son derece önemli bir konudur. Kadıköy tente kumaşları değişimi sırasında su geçirmeyen ve su yalıtımı bulunan kumaşları tercih eder. Kumaşlar tercih edildiği zaman çok uzun süreli bir kullanım sağlar. Fakat belirli bir süre sonra yine değiştirilmesi gerekir. Kumaş değişimi sırasında seçeceğiniz kumaş son derece önemlidir.

Kumaş renginin seçimi de önemli bir durumdur. Koyu renkte olan kumaşlar ısıyı çektiği için bir süre sonra güneş ışınlarından dolayı yıpranmaya başlar. Tentelerin kumaşı yıprandığı zaman tamamen tenteyi değiştirmek yerine kumaşı değiştirerek tentenin yeni gibi olması sağlanabilir.

Tente Kumaşı Neye Bağlı Olarak Değiştirilmelidir?

Yağmur sularından ya da güneş ışınlarından kaynaklı olarak yıpranma gösteren tente kumaşlarını değiştirmek gerekir. Tente kumaş değişimi yaparken Avrupa akrilik su geçirmez kumaşları tercih etmek son derece iddialı bir tercih olacaktır. Çok fazla güneş ışığı alan tenteler de kumaş değişimi çok sık gerçekleşir. Fakat kaliteli bir kumaş kullanıldığı zaman güneş ışınlarından çok fazla etkilenmez. Kış aylarının sürekli yağış ile geçtiği yerlerde ise su yalıtımı olan kumaşlar kullanıldığı zaman uzun süreli bir kullanım söz konusu olur.

Tente kumaşları genellikle 5 yıl garanti vererek satılan kumaşlar oluyor. Bu sebeple en az 5 yıl kullanımına söz konusu olur. Bir de akrilik su geçirmez kumaş tercih edildiği zaman bu süre daha da uzayabilir. Güneş az gören alanlarda daha uygun fiyatlı bir kumaş tercihinde bulunmak istiyorsanız branda PVC tente kullanımına göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu kumaş güneş alan yerlerde kullanıldığı zaman çok büyük bir koku problemi ortaya çıkarır. Kumaş seçiminde son derece titiz davranmak gerekir.

Tente Kumaşları | Favori Branda | Çadır - Branda - Tente - istanbul

Tente Kumaş Değişimini Kişi Yalnız Yapabilir Mi?

Tente kumaş değişimi yapacak olan kişiler ilk olarak ölçü vererek kumaşın dikilmesini sağlaması gerekir. Ölçünün doğru bir şekilde alınması son derece önemlidir. Tentenin yan kısımlarında ki kollar tamamen açılır ve bu şekilde ölçü alınır. Tente ölçüsünü aldıktan sonra mutlaka kumaş arayışına girmeniz gerekir. En uygun kumaşı bulmanız araştırma sonucu ortaya çıkar. Avrupa tarzı akrilik su geçirmez tente kumaş modelleri çok fazla tercih ediliyor. Bu işlemler halledildikten sonra montaj son derece kolay bir işlem oluyor.

Kumaşı sökerken dikkatle incelemeniz takarken kolaylık sağlayacaktır. Fakat yanlış ya takıldığı takdirde yeniden düzeltmesi son derece zor oluyor. Bu sebeple uzman kişilerden yardım almak daha ideal olacaktır. Kadıköy tente kumaşları değişimi büyük bir titizlik ile kumaş montajı yapıyor. Kendiniz takmak yerine uzman kişilerden yardım almak daha ideal olacaktır. Tente kumaş değişimi yapıldıktan sonra uzun bir süre kullanım imkânı sağlayacaktır.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM