İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.859,7300
 • EURO
  $0,8981
 • ALTIN
  $42.032,4900
 • BIST
  $151,8000
Kadıköy Şemsiye

Kadıköy Şemsiye

Şemsiyeler son yıllarda neredeyse bütün işletmelerde görebileceğiniz bir sistemdir. Tekli ya da birkaç tane olarak yapılabilir. Ekonomik ve her mevsime uyan modellerdir. Daha çok restoran ve otellerin açık bölümlerin de yemek bölümlerinde masalar çok olduğu için toplu olarak şemsiye ile kapatılması, ortamın rahat ve kullanışlı olmasını sağlar. İşletmelere özel renkler ve modellerde yapılabilen şemsiyeler, modern […]

Şemsiyeler son yıllarda neredeyse bütün işletmelerde görebileceğiniz bir sistemdir. Tekli ya da birkaç tane olarak yapılabilir. Ekonomik ve her mevsime uyan modellerdir. Daha çok restoran ve otellerin açık bölümlerin de yemek bölümlerinde masalar çok olduğu için toplu olarak şemsiye ile kapatılması, ortamın rahat ve kullanışlı olmasını sağlar. İşletmelere özel renkler ve modellerde yapılabilen şemsiyeler, modern ve popülerdir.

İşletmelerin yanı sıra müstakil evlerin bahçe kısımlarında yazlık olarak kullanılır. Aynı zamanda sahillerde ve deniz manzaralı işletmelerde şemsiyeleri sıkça görmek mümkündür. Şemsiyeler hem gölgelendirme sağlarken, yağmur ve rüzgâr gibi hava olaylarına karşı etkili bir üründür. Birden fazla kişinin aynı anda, şemsiye altında korunması mümkündür. Buda şemsiye tercih edilmesi için ayrı bir avantajdır. Şemsiyeler rahat açılıp kapanabilir. Görüntü olarak güzeldir ve karmaşaya neden olmaz. Şemsiye modelleri genel de uygun fiyatlı ve piyasası yüksek olan ürünlerdir.

Cafe Şemsiyeleri | Veranda, Oteller, Bahçe

Şemsiyenin Özellikleri Nelerdir

Görüntü olarak yağmur için kullanılan şemsiyeye benzer. Aynı zamanda şu özellikleri vardır:

 • Şemsiyelerin tepe noktasında hava alan bir noktası bulunur.
 • Havalandırma noktası sayesinde rüzgârda devrilme ya da kopma gibi sorunlar olmaz.
 • Kullanımı basittir.
 • Yaz, kış kullanımı uygundur.
 • Şemsiyeler ekonomik ürünlerdir.
 • İttirme mekanizması ile açılır ve kapanır.
 • Kilit sistemi vardır. Kilit şemsiyenin sabit kalmasını sağlar.
 • Güvenilir ürünlerdir. Altında oturan kişilerin üzerine düşme gibi problemler yaşanmaz. Güvenilir bir üründür.
 • Şemsiyeler, çeşitli model ve renklerde tasarlanabilir.
 • Ebat olarak, yaptırılacak alana uygun şemsiyeler tasarlanabilir.

Kadıköy şemsiye modellerinin en önemli avantajlarından biride konseptlere uygun olarak hazırlanabilmesidir. Yazları özellikle otellerin ayrı konseptleri vardır. Şemsiyeler her otele göre ayrı bir tasarımla kurulur. Şemsiye seçimi yaparken modeli göz önünde bulundurularak, işletmenin özelliklerine uyumlu olmalıdır.

Şemsiye Modelleri Nasıldır

Bahçelerde teraslarda ya da her türlü işletmede eğer küçük ve tekli şemsiyeler yeterli gelmiyorsa şemsiye yaptırmak daha mantıklı olacaktır. Şemsiyeler kaliteli, sudan etkilenmeyen malzemelerden yapılır. Aynı zamanda şemsiyeler, aşırı sıcak havada bozulmaz ve görevini yerine getirir. Ürün yapımında her zaman en kaliteli hizmet vermek önceliklidir.

Kadıköy şemsiye modelleri her mekânın özeliklerine göre değişiklik gösterir. Şemsiyelerin orta kısmında metal ya da alüminyumdan, dayanıklı bir direk bulunur. Bu tip ürünler en çok yazın tercih edilir ve sahil kenarlarında daha çok kullanılır. Güneşlenirken, koruyucu ve serin bir ortam yaratır. Uzun süre güvenli bir şekilde altında oturulabilir. Bu modeller teras ve bahçeler içinde uygundur. Okulların yazlık kafeteryalarında bu şemsiye modelleri ile sıkça karşılaşmak mümkündür.

Diğer bir şemsiye modeli de havada sabit şekilde asılı duran şemsiyelerdir. Bunlara asma şemsiye modeli adı verilir. Bu tip şemsiyelerde ağırlık yanlara verilir. Altında diğer şemsiye modellerindeki gibi destek verici bir direk bulunmaz. Küçük ve büyük tüm alanlara kurulabilir. İşletmelerin dış bölümlerinde, masaların yoğunlukta olduğu alanlara yapılması uygundur. Asma tarzdaki şemsiyelerin, çeşitli şekilleri vardır. Genelde klasik yuvarlak modeller tercih edilir. Kare şemsiye modelleri de vardır.

Yuvarlak olan model klasik şemsiye modelindedir. İç bölümünde aynı sistemdir. Kenarlara doğru, yaylı ve metal bir sistemle açılır. Diğer modellerinde kendine özel açılan mekanizmaları vardır. Şemsiyeler işletmenin ismini ve logosunu taşıyacak şekilde üretilebilir. Bu şekilde işletme daha çok ilgi çekip, daha çok müşterinin gelmesini sağlar. Özenli ve modern bir görüntü oluşturur.

Rüzgara dayanıklı, güneşte solmayan ve yağmur geçirmeyen kumaşlı, paslanmaz çelik gövdeli, ithal, dayanıklı, akrilik kumaşlı, dekor… | Veranda, Hotel decor, Şemsiye

Şemsiye Fiyatları Ne Kadardır

Şemsiye fiyatları, model ve malzeme türüne göre değişir. Şemsiyeler çok farklı bir fiyat yelpazesine sahiptir. Firmaların fiyatları değişiklik gösterir. Net bir fiyat verilmesi için alana kaç tane şemsiye yapılacağının belirtilmesi gerekir. Bu şekilde aşağı yukarı bir fiyat verilebilir. Kesin fiyat, şemsiyenin kumaşı ve kaç metre kullanılacağından sorma belli olur. Eğer isim ve ya logo işlenirse fiyatta artış olur. Şemsiyenin kaç tane üretileceği de önemli bir detaydır.

Toplu şemsiye alımı tekli alımlara göre daha uygundur. Herkes bütçesine uygun olan şemsiye modelini seçebilir. Şemsiye yapılmadan önce her şey hesaplanıp, fiyat müşteriye sunulur. Müşteri fiyatı beğenirse şemsiye siparişini verir. Şemsiyeler sayısına göre hızlı bir şekilde üretilir. Genelde üretim çabuk biter. Montajı basittir. Kurulduktan sonra hemen kullanılmaya başlanabilir. Şemsiyeler hakkımda bilgi sahibi olmak ve hizmet almak isterseniz, Kadıköy şemsiye firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM