İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Kadıköy Şeffaf Branda

Kadıköy Şeffaf Branda

Her mevsim kullanımına imkân tanıyan ve özellikle kış aylarında soğuk ve yağıştan korumayı sağlayan brandalar pek çok farkı modelde karşımıza çıkıyor. Kadıköy şeffaf branda son derece kaliteli brandalar ile bahçenizi ya da işletmenizi soğuk kış günlerinde korumayı sağlar. Çadır sistemi olarak da bilinen şeffaf branda sistemi saydam bir şekilde kapanma özelliğine sahiptir. Isı ve nem yakıtımı bulunmayan alanlarda branda kullanımı […]

Her mevsim kullanımına imkân tanıyan ve özellikle kış aylarında soğuk ve yağıştan korumayı sağlayan brandalar pek çok farkı modelde karşımıza çıkıyor. Kadıköy şeffaf branda son derece kaliteli brandalar ile bahçenizi ya da işletmenizi soğuk kış günlerinde korumayı sağlar.

Çadır sistemi olarak da bilinen şeffaf branda sistemi saydam bir şekilde kapanma özelliğine sahiptir. Isı ve nem yakıtımı bulunmayan alanlarda branda kullanımı ile hem ısı yalıtımını hem de nem yalıtımını sağlayarak dışarı mekânların ısınmasına yardımcı olur.

Pek çok mekânın dışarı alanında gördüğümüz brandalar şeffaf branda modelleri oluyor. Daha çok şeffaf tercih edilmesinin sebebi ise dışarıyı göstermeyi sağlamasından kaynaklı olur. Özellikle kış aylarında ısı ve nem yalıtımını en iyi şekilde sağlayan bu sistem çok sık tercih edilen sistemlerden biridir. Aynı zamanda temizliği de son derece kolay olduğu için çok fazla kullanılan bir yöntem olur. Aynı zamanda dışarıdan gelen toz ve çamur gibi şeylerden koruduğu için de çok fazla kullanılan ürünlerden biridir.

Kış Bahçesi Sistemleri İzmir - Şeffaf Store - Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf Branda Nedir?

Çadır sistemi olaraktan bilinen şeffaf branda sistemi dışarıdan gelecek olan toz, toprak, yağmur, kar gibi şeylerin iç mekâna girmesini engellemek amacı ile kullanılan sistemlerden biridir. Son zamanlarda dış mekân kapatmalarında en çok karşımıza çıkan sistemlerden biri olmasının sebebi diğer sistemlere göre çok daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklanıyor. Şeffaf brandalar ile birlikte dış mekân ısı ve nem yalıtımı sağlamak mümkün oluyor.

Özellikle kafe ve küçük yemek işletmeleri şeffaf branda sistemi çok fazla kullanıyor. Mekânın bütün çevresini kaplayarak kış aylarında da dışarıya kullanım sağlıyor. Pek çok branda çeşidi bulunmasına rağmen en çok tercih edilenlerden biri şeffaf branda oluyor. Bunun sebebi ise mekân ile dışarı arasında duvar görevi görmeyerek dışarının görünmesini sağlıyor olmasıdır.

İç mekânın toz gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşma olmamasına yardımcı oluyor. Son zamanlarda dış mekân kapatma da en çok kullanılan sistemlerden biri şeffaf branda sistemi oluyor. Hem uygun fiyatlı hem de kış aylarına çok dayanıklı olmasından dolayı çok fazla tercih ediliyor.

Şeffaf Brandanın Avantajları

Şeffaf branda pek çok avantajı ile karşımıza çıkıyor. Kadıköy şeffaf branda en iyi brandaları üreterek müşteri karşısına çıkarıyor. Brandaların en büyük avantajlarından biri çok küçük bir bütçe ile yapılıyor olması olmaktadır. Bu sebeple her müşteriye uygun bir sistem oluşturuyor. Şeffaf brandanın bir diğer avantajı ise kış aylarında yağmur ve kar gibi durumlardan etkilenmeye en aza indiriyor olmasıdır.

Aynı zamanda ısı ve nem yalıtımını da en iyi şekilde yapıyor. Toz ve toprak gibi şeylerin mekân içerisine girmesini engelliyor. Aynı zamanda şeffaf olmasından kaynaklı olarak iç mekândan dışarıya görmek mümkün oluyor. Pek çok sisteme göre çok daha dayanıklı bir yapı malzemesine sahiptir.

Şeffaf Branda Nerede Kullanılır?

Son zamanlarda en çok karşımıza çıkan branda sistemlerinden biri şeffaf branda oluyor. Şeffaf branda daha çok kafe ve restoran gibi küçük işletmelerin dış mekânların kaplanmasında kullanılıyor. Kış aylarında dış mekânların kullanımı mümkün olmuyor. Bu gibi durumlarda şeffaf branda sistemine başvurularak dış mekânların kış aylarında da kullanımı mümkün oluyor.

Kış aylarında yağmurun ve karın dış mekânda değmemesine aynı zamanda da ısı ve nem yalıtımına sağlamasına yarıyor. Son derece dayanıklı olmasından dolayı uzun bir süre kullanımı mümkün oluyor. Şeffaf branda sistemini bahçenize de uygulayabilirsiniz. Bir tür çadır sistemi olarak bilinir.

Kartal Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Şeffaf Branda İle Kış Bahçesi

Şeffaf branda ile kış bahçesi oluşturmak mümkün oluyor. Kış aylarının gelmesi ile birlikte bahçelerin kullanımı en aza indiriliyor. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tek şey şeffaf branda sistemine başvurmak oluyor. Kadıköy şeffaf branda ile bahçeniz adeta bir kış bahçesine çevirmeniz mümkün oluyor. Bahçenizin dış kısmını şeffaf branda ile kaplayarak ısı yalıtımı sağlandıktan sonra bu alanı kış aylarında kullanmanız mümkün oluyor.

Son zamanlarda büyük bir bahçesi olan kişiler bahçesinin bir bölümünü kış bahçesi yapıyor. Sizde kolay bir şekilde bahçeni şeffaf branda ile kış bahçesi haline getirebilirsiniz. Şeffaf branda ile ilgili en iyi hizmeti firmamızdan alabilir, aklınıza takılan sorulara en iyi şekilde cevap alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM