İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kadıköy Şeffaf Branda

Kadıköy Şeffaf Branda

Şeffaf brandalar yapısal özellikleri sayesinde bulundukları ortamı nem, toz, ışık, yağmur, güneş gibi etmenlerden korur. Kullanımı ve kurulumu basit olan bu malzemeler, kullanıldıkları alanda bir koruyucu görevi edinmektedirler. Her türlü alanı olumsuz ve istenmeyen dış etmenlerden koruyarak işlerinizi kolaylaştıran basit yardımcılardan biridir Kadıköy şeffaf branda; kış bahçeleri, çevirme malzemeleri olarak kullanılmalarının yanında tekstil ve otomotiv […]

Şeffaf brandalar yapısal özellikleri sayesinde bulundukları ortamı nem, toz, ışık, yağmur, güneş gibi etmenlerden korur. Kullanımı ve kurulumu basit olan bu malzemeler, kullanıldıkları alanda bir koruyucu görevi edinmektedirler. Her türlü alanı olumsuz ve istenmeyen dış etmenlerden koruyarak işlerinizi kolaylaştıran basit yardımcılardan biridir

Kadıköy şeffaf branda; kış bahçeleri, çevirme malzemeleri olarak kullanılmalarının yanında tekstil ve otomotiv sektörlerinde de koruyucu örtü ve taşıma konularında bir numara haline gelmiştir. Kullanıldıkları alanlarda saydam olmaları sayesinde iç ve dış ortamları da gösteren bir duvar görevi edinirler.

Temizlemesi kolay ve şık bir görünüme sahiptir. Kış bahçesinin ses yalıtım sisteminde dış ortamın güzelliğini ve huzuru ile yaşamın güzelliğini ve huzurunu bir araya getirdik. Kar, yağmur, çamur ve güneş ışığından bağımsız olarak kış bahçesinde açık hava aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Şeffaf Branda Yapımı

İç ve dış yüzeyleri naylon, mika ve kalın dokunmuş branda kumaşından yapılmıştır. Çadır bezi olarak da bilinen bu kalın pamuklu kumaş, çadır, tente, kayış ve yelken yapımında da kullanılan hacmin ağır gramajlı ürünlerdir. Mika maddesi %100 PVC’den üretilmiştir. Cam kadar saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterebilmektedir.

Kadıköy şeffaf branda, Fermuarlı ve düz olarak, kullanılacakları yerin ebatlına ve işlevine göre üretilip, çoğaltılmaktadırlar. Kanvastan yapılmış birçok ürün var.  Şeffaf brandanın yanı sıra bünyemizde tenteler, körüklü tenteler, mafsallı tenteler, sabit tenteler, asma gergi kanvas ve asma gergi membran sistemleri, kamelya yağı kanvas, kış bahçesi tenteleri, plaj şemsiyeleri, bahçe şemsiyeleri, demiryolu tenteleri ve şilteler bulunmaktadır.

Otomatik Katlanır Şeffaf Branda Modelleri Ve Fiyatları-Koçer Tente istanbul

Şeffaf Brandanın Özellikleri

Şeffaf mika genellikle ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarda kullanılmaktadır. Kış bahçelerinde kullanılan malzeme %100 PVC’den imal edilmektedir. Cam gibi şeffaf olup, iç ve dış görüntüleme işlevine sahiptir. Şeffaf branda duvar ayırma alanı olarak kullanılabileceği gibi, kışın pahalı cam balkonlar yerine bahçe, kafe, otel, restoran ve diğer mekânlar yerine kullanılabilir.

Şeffaf Branda Kullanımı

Şeffaf brandalar genellikle koruma amaçlı kullanılır. Camın görünümü mekânın kapanmasını engeller. Şık görünüm ve kaliteli hizmet için ilk tercihtir. Hem taşıması hem de kurulumu çok basit olan bu brandalar düşük maliyeti ve uzun ömürlü olmasıyla da size maddi yönden katkıda bulunacaklardır.

Kullanımı da bir o kadar basit ve zahmetsiz olan bu ürünleri nemli ya da ıslak bir bezle düzenli bir şekilde sildiğiniz sürece çok uzun yıllar size masraf çıkarmadan görevini yerine getirecektir.

Kadıköy Şeffaf Branda  yazlık kafeler ve restoranlar iç ve dış mekânları bir arada kullansalar da soğuk ve yağışlı mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilir. Bu alan, dış alanı şeffaf bir tente ile çevrilerek kullanılabilir.

Sadece kışın olmamakla beraber yazın da güneş ışığını kestiği için birçok mekanda kullanılmaktadır. Otellerde, kafelerde ya da özel mülkiyet alanlarında da kullanılmaya başlanmıştır. Havuz başlarındaki şemsiyeler, kafelerde toz ve güneşi kesmek için kullanılan tente sistemi, halı sahaların çevrelenmesi gibi birçok farklı kullanım alanları mevcuttur. Otomobiller için bu sektörde arabayı korumak için kullanılan koruyucu branda modelleri de mevcuttur.

İnşaatlarda bulunan yapı malzemelerini korumak için örtü olarak kullanılması ile uzun süre evden ayrılma durumlarında da evdeki eşyalarınızın tozdan ve nemden uzak kalmasını sağlamak amacıyla eşyalarınızın üstüne örtmek için de kullanabileceğiniz bir materyaldir.

Şeffaf Tente Kapama PVC - Dost Teknik

Şeffaf Brandaların Faydaları

Uzun ömürlü kullanımı ile maliyeti neredeyse sıfıra indirgemektedir. İçerden ve dışardan görünebilen yapısı sayesinde de kış bahçesi gibi ortamlarda insanlara sanki açık havadaymış hissi vererek duvarsız bir duvar etkisi yaratmaktadır.

Çevre kirliliğine ve görüntü kirliliğine mahal vermeyen bu ürünler, çevre dostu ve doğaya karşı zararsız materyallerden üretilmektedir. Hijyenik bir ürün olması sayesinde herhangi bir sağlık problemine yol açmamakla beraber, bakteri üretip herhangi bir alerjiye de sebep olmamaktadır.

İnternette satılan bu ürünler son zamanlarda büyük ilgi görmektedir ve bu ürünler çok işlevseldir. Ürün ortama dekorasyon kattığı için müşteri çok memnuniyeti en üst düzeyler ulaşmıştır.

Yağmur, toz ve rüzgârı önlemek için çok önemli bir üründür. İhtiyacınız olan işlevi ve boyutu bulmak çok kolaydır. Bu ürünler açık olduğundan ve yazın kullanılabildiğinden kışın kullanılmaktadır. İdeal kalınlık genellikle 0,6 mm ve 0,8’dir.

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM