İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.038,0300
 • EURO
  $0,9328
 • ALTIN
  $43.753,1800
 • BIST
  $159,3000
Kadıköy Şantiye Çadırı Modelleri

Kadıköy Şantiye Çadırı Modelleri

Şantiye çadırı farklı iklim koşullarında iş süreçlerinin devam etmesini sağlayan yalıtımı bulunan çadırlardır. Bu çadırlar kar, yağmur, rüzgâr gibi durumlara dayanıklıdır. Özelikle yapımı uzun zaman sürecek olan iş sahalarında kullanılır. Bu tarz projelerde görev alan çalışanların evlerine gidip gelme koşulları hem zaman hem maliyet açısından problem yaratacağı için kurumlar ve işverenler şantiye çadırını tercih edebilir. […]

Şantiye çadırı farklı iklim koşullarında iş süreçlerinin devam etmesini sağlayan yalıtımı bulunan çadırlardır. Bu çadırlar kar, yağmur, rüzgâr gibi durumlara dayanıklıdır. Özelikle yapımı uzun zaman sürecek olan iş sahalarında kullanılır. Bu tarz projelerde görev alan çalışanların evlerine gidip gelme koşulları hem zaman hem maliyet açısından problem yaratacağı için kurumlar ve işverenler şantiye çadırını tercih edebilir. Şantiye çadırlarında kişilerin oturabileceği, uyuyabileceği ve yemeklerini yiyebilecekleri alanlar yaratılır. Prefabrik alanlar işverenler için daha yüksek maliyetlerine yol açacağı için Kadıköy şantiye çadırı modelleri bu tür iş sahalarında güvenle kullanılabilir.Şantiye Çadırı - Doruk Çadır

Şantiye Çadırı Nasıl İmal Edilir?

Şantiye çadırları ihtiyaca ve taleplere göre imal edilebilir. Şantiye çadırlarının üretiminde farklı boyutlarda üretimler gerçekleştirilir. Şantiye çadırlarının girişleri ise yine iş sahasının ihtiyacına göre ya tek kapılı ya da birden çok kapılı olarak yapılır. Çadır kumaşının en büyük özelliği su geçirmez bir polyester branda kumaşıdır. Çadırların iskeleti borular ile sağlanır. Sanayilerde kullanılan kaliteli ve güvenilir borularla iskelet demonte edilir. Bu da sert hava koşullarında da dayanıklı bir yapıya sahip olmanızı sağlayacaktır. Çadırlar tablalı bir yapı ile yere sabitlenir. Bir yaşam alanı olarak kullanıldığı için pencere detayı sıkça tercih edilir. Bunun yanı sıra izole işlemi de üretim sırasında yapılır. Bu sayede soğuk sıcak hava dengesi sağlanır.

Şantiye Çadırı Nerelerde Kullanılır?

Şantiye çadırının kullanım alanı çok geniştir. Şehirden uzak inşaat alanlarında görev alan kişilerin iş sırasında barınma ve yemek yeme gibi ihtiyaçlarının karşılanması için kurulur. Bunun yanı sıra doğal afet gibi beklenmeyen durumlarda da hızlı bir şekilde ihtiyaçları karşılamak için yapılır. Bu şekilde kurum ve işletmeler zamandan tasarruf edecekleri gibi maliyetten de yüksek oranda tasarruf edilir. Şantiye çadırları prefabrik yapılar kadar olmasa da sağlam ve iskelete sahiptir. Bu yüzden de güvenle kullanılabilir. Kurulduğu alanlarda kaliteli bir yaşam alanı sunar ve kişilerin ihtiyaçlarını büyük ölçüde daha uygun maliyetlerle karşılar. Şantiye çadırı olarak adlandırılsa da yanı zamanda yatakhanelerde, işçilerin kaldığı yerlerde, paysa ve yemekhane çadırları olarak da kullanılabilir.

Şantiye Çadırı Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Şantiye çadırı imalatı yağan pek çok firma vardır. Ancak bu firmaların güvenilir ve kaliteli olması çok önemlidir. Kişilerin yaşam alanı olarak kullanılacağı ve içeride zaman geçileceği için bazı özelliklere sahip olmalıdır. Şantiye çadırı uzun süreli olarak kurulur. Bu yüzden de farklı hava koşullarına da uygun olmalıdır. Bu yüzden aldığınız şantiye çadırının su geçirmez özelliği olmalıdır. Bu temel özeliğinin ardından çadırın iskeleti sağlam olmalı ve havalandırma sistemi de bulunmalıdır. İçerisinde pek çok kişinin bulunacağı şantiye çadırlarında konforu sağlamak da önemlidir. Bunun yanı sıra şantiye çadırları kesici darbelere karşı da dayanıklı olmalı ve yanıcı maddelere karşı koruma sağlamalıdır. Aksi halde şantiye çadırı istenilen verimi sağlamayacaktır. Kadıköy şantiye çadırı modelleri bu kapsamda tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Şantiye Çadırı Kullanmanın Avantajları

Şantiye çadırı kullanmanın pek çok avantaj bulunmaktadır. Şantiye çadırları kullanıldıkları alanda kişilerin barınma ve vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılar. Özellikle uzun süreli iş süreçlerinde işçi maliyeti sağlayarak daha uygun bütçeler elde edilmesine yol açar. Genellikle inşaat alanlarında kullanılan şantiye çadırları çalışanları iş sahasına yakın bir alanda konumlandırdığı için işlerin aksamasını da engeller. Bu da projelerin daha kısa sürede ya da tam zamanında tamamlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra iş alanlarında beklenmeyen hava koşulları yaşandığı takdirde çalışanların güvenli bir alanda korunmasını sağlar.

Şantiye Çadırı Fiyatları Nelerdir?

Şantiye çadırları fiyatlarında farklı fiyat aralıkları bulunur. Fiyatların değişmesinin nedeni ise hem çadır boyutu, hem fonksiyonları hem de sahip olduğu özelliklerdir. İstenilen boyuttaki çadırlar ve ihtiyaçlara göre standart şantiye çadırları bulunur. Bunun yanı sıra özel tasarım çadırlar da üretilebilir. Çadırların kullanım fonksiyonuna göre fiyatlarda artış yaşanmaktadır. Kadıköy şantiye çadırı modelleri kapsamında firmamız tarafından farklı model ve özelliklere sahip şantiye çadırları kaliteli bir şekilde kullanım için hazırlanır. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun şantiye çadır modelleri için firmamız ile iletişime geçebilir, ekiplerimizden istediğiniz gün ve saatlerde detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM