İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Kadıköy Sabit Tente

Kadıköy Sabit Tente

Sabit tente sistemleri son derece uygun fiyatlarıyla kullanıcıların en çok tercih ettiği tente sistemlerindendir. Sabit tente sistemlerine geçmeden önce tente sistemlerinin ne olduğunu ve ne işe yaradığından bahsedelim. Tente kelimesi İtalyanca kökenlidir. Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri de ismini tente kelimesinden almıştır. Anlamına uygun olarak tente sistemleri, kafe, restoran, kafeterya, market, mağaza, butik, balkon, […]

Sabit tente sistemleri son derece uygun fiyatlarıyla kullanıcıların en çok tercih ettiği tente sistemlerindendir. Sabit tente sistemlerine geçmeden önce tente sistemlerinin ne olduğunu ve ne işe yaradığından bahsedelim. Tente kelimesi İtalyanca kökenlidir. Türkçe karşılığı gölge demektir. Tente sistemleri de ismini tente kelimesinden almıştır. Anlamına uygun olarak tente sistemleri, kafe, restoran, kafeterya, market, mağaza, butik, balkon, bahçe, teras, veranda gibi yapı ve konutların yazın güneş ışınlarından, kışın ise yağmurdan, kardan, fırtınadan, rüzgârdan korunmasını sağlarlar.

Tente sistemleri birçok farklı çeşitte bulunur. Bunlar; motorlu tente, pergola tente, sabit dekoratif tente, çift açılır tente, mafsallı tente, körüklü tente, kasetli tente olarak sıralanabilir. En çok kullanılan tente çeşitlerinden birisi sabit tente sistemleridir. Sabit tenteler kullanım alanlarına sabitlenerek kurulurlar ve kullanıcılara birçok avantaj sağlarlar. Ataşehir, Esenyurt, Pendik, Kadıköy sabit tente sistemlerinin en çok kullanıldığı semtlerdir.

Tente - Hepsiburada

Sabit Tente Özellikleri

Sabit tente sistemleri, sahip olduğu birçok özellik sebebiyle en çok kullanım alanına sahip olan tente çeşitlerindendir. Sabit tente sistemleri, bir yere sabitlenerek kurulurlar. Açılır kapanır özellikleri bulunmamasına rağmen, açılır kapanır özelliğe sahip olan tente çeşitlerinin işlevselliğini aratmazlar. Sabit tente sistemleri, güneş ışınlarından, kardan, yağmurdan, fırtınadan, rüzgârdan ve diğer dış etkenlerin olumsuz etkilerinden koruma sağlarlar. Sabit tente sistemleri, yüksek dayanıklılığa sahip brandalar ile üretilirler.

Son derece sağlam, paslanmaz malzemelerden üretildikleri için dayanıklılığı da son derece gelişmiştir. Bu nedenle kullanım ömürleri oldukça uzundur. Sabit dekoratif tente sistemleri, çeşitli renk ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulurlar. Hareketli bir mekanizmaya sahip olmadıkları için açılır kapanır tente sistemlerine kıyasla daha uygun fiyatlara sahiptir. Kadıköy sabit tente sistemlerinin son derece uygun fiyatlarla bulunduğu ilçelerden biridir.

Sabit Tente Çeşitleri

Gelişen teknoloji ve üretim teknikleriyle birlikte sabit tente sistemlerinin birçok çeşidi imal edilmektedir. Sabit tente sistemleri kullanım alanlarına ve özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Düz ya da bombeli tasarımlarla üretilen sabit tenteler birçok alanda kullanılır.

Düz tasarıma sahip olan tente sistemleri farklı renk ve desen seçenekleriyle daha çok sadelikten yana olan işletmeler ve ev sahipleri tarafından tercih edilir. Bombeli sabit tente çeşitleri ise otel, restoran, gece kulübü, kafe gibi alanlarda kullanılarak bu ortamların daha dikkat çekici olmalarını sağlarlar. Ayrıca birçok farklı renk ve tasarım çeşitleriyle her türlü kullanım alanına uygun ölçülerde sabit tente sistemleri üretilir.

Sabit Tente Avantajları

Sabit tente sistemleri, hareketli bir mekanizmaya sahip değillerdir. Bu bir dezavantaj olarak algılanabilir. Ancak, tersine bu bir avantajdır. Çünkü bu sayede sabit tente sistemleri daha hesaplı fiyatlarla satışa sunulur. Üstelik hareketli mekanizmaya sahip olan tentelerin hemen hemen her işlevini sabit tenteler de yerine getirebilir. Bunlara ek olarak, sabit tente sistemleri sabitlendiği alanın yaz-kış meteorolojik faktörlerden ve diğer dış etkenlerden korunmasını sağlayarak güvenli bir ortam oluştururlar. Ayrıca, dış ortamların da kullanım alanına katılmasını sağlarlar. Bu sayede yer faydası da sağlarlar. Sabit tente sistemlerinin kurulumu da son derece pratik ve kolaydır. Bunlara ek olarak, sabit tente sistemleri paslanmaz dayanıklı malzemelerden üretilirler. Bu sebeple kullanım ömürleri de uzun olur. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarla üretilen sabit tenteler, kullanıldığı ortamın daha estetik, daha derli toplu görünmesine yardım ederler.

Sabit Tente Kullanım Alanları

Sabit tente sistemleri hem işlevsel hem de ekonomik olmaları sebebiyle hemen hemen her alanda kullanılırlar. Genellikle kafe, restoran, otel girişi, sinema ve tiyatro girişi, bar, manav, küçük işletme ve dükkânlarda kullanılırlar. Bunlara ek olarak evlerin bahçelerinde, teraslarında, balkonlarında da kullanılarak bu ortamların hem dış etkilerden korunmasını hem de daha dekoratif olmasını sağlarlar.

Alemdağ çekmeköy tenteci brandacı mafsallı tente 02164308060-05321536911 - Branda ve Tente

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente sistemleri birçok tente çeşidine göre daha ekonomik fiyatlarla kullanıcılara sunulurlar. Sabit tente sistemlerinin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak hesaplanır. Bu faktörlere tentenin kalitesi, boyutu, çeşidi, işlevselliği, işçiliği, kumaşının kalitesi örnek olarak verilebilir. Son derece uygun fiyatlara sahip olan sabit tentelere her yerde rastlamak mümkündür. Kadıköy sabit tente sistemlerinin en hesaplı fiyatlarla satışa sunulduğu yerlerdendir. Her bütçeye uygun sabit tente sistemine firmamızdan hizmet alarak ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM