İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Kadıköy Pergola Sistemleri

Kadıköy Pergola Sistemleri

Tente sistemleri, günümüzde dünyada ve Türkiye’de kullanımı son derece yaygın olan sistemlerdir. Tente sistemleri, mağaza, kafe, kafeterya, manav, teras, balkon, bahçe, veranda gibi yapı ve konutları yazın güneş ışıklarının, kışınsa kar, fırtına, yağmur gibi meteorolojik olayların olumsuz etkilerinden korumak amacıyla üretilmişlerdir. Mafsallı tente, sabit dekoratif tente, körüklü tente, kasetli tente, çift açılır tente, motorlu tente, […]

Tente sistemleri, günümüzde dünyada ve Türkiye’de kullanımı son derece yaygın olan sistemlerdir. Tente sistemleri, mağaza, kafe, kafeterya, manav, teras, balkon, bahçe, veranda gibi yapı ve konutları yazın güneş ışıklarının, kışınsa kar, fırtına, yağmur gibi meteorolojik olayların olumsuz etkilerinden korumak amacıyla üretilmişlerdir.

Mafsallı tente, sabit dekoratif tente, körüklü tente, kasetli tente, çift açılır tente, motorlu tente, pergola tente gibi çeşitlere ayrılan tente sistemleri birçok avantaja sahiptir. Pergola tente sistemleri, kullanımı en çok tercih edilen tente sistemlerindendir. Pergola tente sistemlerinin bu denli tercih ediliyor olmasının sebebi, açılır kapanır özelliğinin bulunması ve uzaktan kumanda sistemi ile komuta edilebiliyor olmasıdır. Bu özellikleriyle kullanıcılarına pratiklik ve konfor sağlarlar. Kadıköy pergola sistemleri kullanımının en yaygın olduğu ilçelerdendir.

Pergola Tente | Akbayrak Tente

Pergola Tente Özellikleri

Bazı tente sistemlerinin açılır kapanır özelliği bulunurken, bazıları da sabit bir mekanizmaya sahiptir. Pergola tente sistemleri de açılır kapanır özelliğe sahip tente sistemlerindendir. Kullanıldığı ortamı çeşitli dış etkilerden korumayı sağlayan pergola tente sistemleri, uzaktan kumanda sistemi ile komuta edilerek açılıp kapatılabilirler. Bu nedenle kullanımları oldukça kolaydır ve kullanıcılara büyük bir konfor sağlarlar.

Pergola tente sistemleri, genellikle alüminyum ve ahşap malzemelerden imal edilirler. Alüminyum malzemeler daha dayanıklı olduğu için pergola tenteleri daha uzun ömürlü kılarlar. Bu sebeple, pergola tentelerin üretiminde alüminyum kullanımı daha yaygındır. Birçok çeşit ve renge sahip olan pergola tenteler, kullanıldığı ortamı daha modern ve daha estetik bir hale getirirler. Bu sebeple birçok işletme ve ev sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilirler.

Bunun yanı sıra, pergola tentelerin ışıklı çeşitleri de bulunur. Işıklı pergola tenteler, işlevselliğinin yanında bulunduğu ortamın aydınlanmasına ve daha şık görünmesine de katkı sağlarlar. Ayrıca bahçelerde kullanılan pergola tentelerin etrafını camla kaplatarak kış bahçesi görünümü elde etmek mümkündür. Böylece kullanıcıların, soğuğun olumsuz etkilerinden korunarak kışın keyfini çıkarmasına katkıda bulunurlar.

Pergola Tente Kullanım Alanları

Pergola tente sistemleri, en çok kullanım alanına sahip tente sistemlerindendir. Çünkü pergola tente sistemleri diğer birçok tente çeşidine göre daha konforlu ve daha avantajlıdır. Kadıköy pergola sistemleri açısından oldukça önemli ilçelerdendir. Kadıköy ve diğer istanbul ilçelerinde ve Türkiye’nin dört yanında birçok işletme ve ev sahibi pergola tente kullanımını tercih eder.

Pergola tenteler daha çok kafe, kafeterya, restoran, havuz tesisleri, mağaza ve butik gibi işletmelerde kullanılır. Ancak evlerin balkonlarında, teraslarında, verandalarında, yaz ve kış bahçelerinde de kullanımı oldukça yaygındır. Pergola tente sistemleri, sunmuş olduğu çeşitli avantajları sebebiyle daha birçok alanda kullanılabilir.

Pergola Tente Avantajları

Diğer tente çeşitlerine kıyasla daha çok özelliği bulunan pergola tentelerin avantajları saymakla bitmez. Öncelikle diğer tente sistemlerinde de olduğu gibi kullanıldığı ortamın güneşten, yağmurdan, kardan, fırtınadan, rüzgârdan olumsuz etkilenmesini engeller. Böylece yazın güneşlik, kışınsa yağmurluk işlevi görürler. Ancak bunu uzaktan kumanda sistemi ile yerine getirirler. Bu sebeple diğer birçok tente çeşidine göre kullanımı daha pratik ve kolaydır. Tek bir tuşla, hiçbir efor sarf etmeden kolayca açılıp kapabilirler. Kolayca açılıp kapanma özelliklerinden dolayı temizlik ve bakımları da bir o kadar kolay yerine getirilir.

Bunlara ek olarak, farklı çeşit ve renkte üretilen pergola tente sistemleri, ortamların daha modern, daha şık bir görünüm kazanmasında etkilidirler. Ayrıca ışıklı olan çeşitleri hem daha dekoratif görüntü oluşturur hem de ortamın aydınlatılmasına yardımcı olur. Böylece aydınlatma tasarrufu da sağlarlar. Pergola tente sistemleri, ısı izolasyonuna da yardım ettiklerinden dolayı kullanıldığı ortamın ısı dengesini korurlar.

Bunların yanı sıra, pergola tente sistemleri dış ortamı da iç ortama katarak işletmelerin ve evlerin daha fazla kullanım alanına sahip olmasını sağlarlar. Tüm bu avantajları sebebiyle günümüzde en çok tercih edilen tente sistemlerinden olmuşlardır.

Pergola Tente Çeşitleri

Pergola tente sistemleri oldukça modern teknolojiler kullanılarak üretilir. Bu son derece modern olan tente sistemi, çeşitli renk ve tasarımlarda üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. LED ışıklı çeşitlerinin yanı sıra, duvara askılı pergola, çift taraflı radyan pergola, çift taraflı standart pergola gibi çeşitleri de bulunur. Kadıköy pergola sistemleri çeşitliliği yönünden oldukça zengin bir ilçedir.

Pergola Sistemi - Trend Tente

Pergola Tente Fiyatları

Pergola tente sistemlerinin fiyatları bazı unsurlara bağlı olarak değişir. Pergola tentenin kalitesine, boyutuna, çeşidine, üretim malzemelerine, pratikliğine göre fiyatı artacaktır ya da azalacaktır. Her bütçeye uygun pergola tenteler için firmamıza başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM