İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Kadıköy Otomatik Pergole Tente

Kadıköy Otomatik Pergole Tente

Genel olarak kafe ve restoranlara uygulanan bu sistem günümüzde birçok işletmeye de uygulanmaya başlamıştır. Birçok işletmenin de tercihi olmuştur. Her türlü yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına çok dayalı olan bu sistem gergi ile otomatik olarak çalışmaktadır. Sağlam ve kalitelidir. Bütün mekânlara uyum sağlamaktadır. Birçok işyeri sahiplerinin gözdesi olmuştur. Otomatik pergole sistemi ile işletmeler yazın […]

Genel olarak kafe ve restoranlara uygulanan bu sistem günümüzde birçok işletmeye de uygulanmaya başlamıştır. Birçok işletmenin de tercihi olmuştur. Her türlü yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına çok dayalı olan bu sistem gergi ile otomatik olarak çalışmaktadır. Sağlam ve kalitelidir. Bütün mekânlara uyum sağlamaktadır. Birçok işyeri sahiplerinin gözdesi olmuştur.

Otomatik pergole sistemi ile işletmeler yazın açık hava ortamına kavuşur. Kışın ise kapalı ortam ile buluşmaktadır. Nasıl mı? Otomatik raylı tente sistemi ile çalıştığı için uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilir. Sensör sistemleri sayesinde  kontrol edilebilir özelliği vardır. Açılıp kapanma sistemi pratik aç kapa sisteminden ibarettir. Bu sistemin lideri Kadıköy otomatik pergole tente firması olarak siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Otomatik Pergole Tente Sistemi Neden Tercih Edilmelidir? 

Kafelere, restoranlara, lokantalarda kısacası bütün işletmelere uygun olma özelliği taşıyan otomatik pergole sistemlerini Kadiköy otomatik pergole tente şirketi olarak memnuniyetle ve özenle uygulamaktayız. Uyguladığımız sistemler tamamen bütün hava şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde kaliteli malzemeler ile montaj edilmektedir.

Malzemeler çok kaliteli bir şekilde üretilmekte olduğunu bilmenizi isteriz. Pergole tente uygulaması, toz, duman gibi dış etkenlerden asla olumsuz bir etki almaz. Birçok modeli bulunan pergole tente sistemleri işletmeleri şık ve modern bir görüntüye kavuşturmaktadır. Bu sayısız avantajlarından dolayı otomatik pergole tente sistemleri tercih edilmektedir.

Usta Branda Hizmetlerimiz / Pergole Tente istanbul

Otomatik Pergole Sistemi Kullanım Alanları

Kadıköy otomatik pergole tente sistemi birçok alanda uygulanmaktadır. Özellikle restoran ve kafelerin tercihi olan uygulama birçok işletme yönetimine cazip gelmekte ve işletmelerine memnuniyetle yaptırmaktadırlar. Sonuç olarak otomatik pergole tente sistemleri bütün işyerlerinin tercihi olmaktadır. Efsane bir şık tasarımı ile herkesin gözdesi olması aşikârdır.

Çünkü görünümü işletmelere çok fayda sağlamakta, işletmelerde ki müşterilerin ilgisini çekmektedir. Otomatik pergole tente sistemleri ile mekânların dekoratif tasarımları, harika olması elbette elzemdir. Sonsuz estetik hal alan mekânlar bütün herkesi gözdesi olmuş ve bütün alanlarda mutlulukla tercih edilmiştir. Herkesin isteğine göre dekorasyon seçenekleri ile montaj edilen bu sistem her iş sahasına uygun olma özelliği taşıdığı unutulmamalıdır.

Kadıköy Otomatik Pergole Tente Sistemin Avantajları

Sayısız avantajları olan otomatik pergole sistemi, çağımız gereği modern hayatı temel prensib edindiğimiz için sık sık tercih edilen kullanışlı ürünlerdir. Pratik aç kapa sistemine sahiptir. Uzaktan kumanda ile yazın sıcak havalarda açabilir, kışın ise soğuk havalardan dolayı kapatılabilir.

Bu mucize özelliğinden dolayı yazları açık havada muhteşem soğuk bir içecek içmek ve serin havanın tadını çıkarmak mümkündür. Kışın ise kafede düşünürsek kendimizi pergole sistemleri sayesinde sıcak bir Türk kahvesi, sıcacık ortamda kar yağışını izleye izleye içmemiz mümkün olacaktır. Özellikle mekânlara çok uyum sağlayan sistemlerimiz, dekoratif açıdan çok ama çok fayda sağlamaktadır.

Otomatik Tente Pergola Kış Bahçesi Branda Tente Kurulumu - Beyaz Tente Türkiye - YouTube

Otomatik Pergole Tente Sistemi Nasıl Montaj Edilir? 

Otomatik Pergole tente sisteminde telefonla ya da şubemize gelerek pergole sistemi sipariş verildiği takdirde en kısa sürede uzman ekiplerimiz tarafından hangi işletme olursa olsun uygun ve sağlam bir şekilde en kaliteli dekoratif açıya göre uygulanması ile sistemlerimiz uygulanmaktadır. Öncelik kesinlikle olmazsa olmaz sağlamlık ve kalitedir.

İşletme müdürünün nasıl bir modern tarzı istiyorsa yahut nasıl bir dekorasyon istiyorsa, isteğine göre pergole tente sistemi uzman personellerimiz ile uygulanmaktadır. Sağlam ve dayanıklılık temel prensibtir. Sağlam bir şekilde montaj edildikten sonra, aynı zamanda motor ve sensör sistemler uygulandıktan sonra uzaktan kumanda işletme sahibine teslim edilir.

Kadıköy Otomatik Pergole Tente Sistemleri Olmazsa Olmaz!

Kışın sıcacık, yazın ise ılık bir restoran da sıcacık bir kahve içtiğini hayal ediniz. İşte otomatik pergole tente sistemleri sayesinde bu mümkün olacak. İşletme müşterileri olumsuz hava şartlarından korunacak. Huzur ve mutlulukla sık sık işletmelere gelecek. İşletmelerin sonsuz şık görünmesini sağlayan otomatik pergole tente sistemleri herkesi mutlu ettiği aşikârdır.

Çok uygun fiyatlar ile uzman personeller tarafından uygulanan pergole sistemleri kaliteden asla ödün vermez. İlk prensib kalitedir. Motorlu sistemler ile kurulan pergole sistemleri herkesin ihtiyacına uygun düşmesi elzemdir. Tadilat, tamir vs hiçbir sıkıntının olmadığını, pergole tente sistemlerinin uzun ömürlü olduğunu unutmayınız. Sınırsız hizmet sağlamakta olan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM