İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Kadıköy mafsallı tente

Kadıköy mafsallı tente

Tente açık alanların her türlü hava koşuluna karşı kullanılmasını sağlayan bir üründür. Tentenin ev tipi ve iş tipi olmak üzere farklı kullanım seçenekleri vardır. İlk üretildiği zamanlarda güneşten korunmak amacı ile erdirilen bir branda çeşidi olan tente, ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenerek çeşitlenmiştir. Mafsallı tente de kullanım alanlarına göre pek çok avantaj sunan, güneşten korunmak için gölgelik, […]

Tente açık alanların her türlü hava koşuluna karşı kullanılmasını sağlayan bir üründür. Tentenin ev tipi ve iş tipi olmak üzere farklı kullanım seçenekleri vardır. İlk üretildiği zamanlarda güneşten korunmak amacı ile erdirilen bir branda çeşidi olan tente, ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenerek çeşitlenmiştir.

Mafsallı tente de kullanım alanlarına göre pek çok avantaj sunan, güneşten korunmak için gölgelik, yağmurdan korunmak için şemsiye görevi gören, açık alanların her mevsim kullanılmasına imkân sunan bir sistemdir. Farklı otomasyon sistemleri de bulunan bu ürünün farklı modelleri Kadıköy mafsallı tente firmamızda müşterilerimiz için üretilmektedir.

Tente Branda Fiyatları | Form Tente

Mafsallı tentenin avantajları nelerdir?

Mafsallı tente çift yönlü açılabilen bir tente modelidir. Kolay bir kullanımı olan mafsallı tente özellikle cafe, otel bahçesi ya da festivallerdeki stant alanlarında kullanılır. Mafsallı tente kullanımın pek çok avantajı vardır. Mafsallı tente kullanıldığı zaman açık alanda gölgelik hizmeti görebilir. Yağmurlu bir havada ise dışarıda vakit geçirmek isteyen kişileri ıslanmaktan korur.

Çift taraflı açılıp kapanabilme özelliği olduğu için isteğe göre tek taraflı kullanılabilir ya da tamamen kapatılabilir. Mafsallı tente modellerinin sabit ve tekerlekli alternatifleri bulunmaktadır. Sabit tente bir alana sabitlenirken, tekerlekli mafsallı tente ile ihtiyacınıza göre tenteyi taşıyabilirsiniz. Kadıköy mafsallı tente firmamız isteğe göre üretim yaparak hizmet vermektedir.

Mafsallı tentenin özellikleri

Mafsallı tente açık alanlarda kullanıldığı için güvenilirliği çok önemlidir. Dış etkenlere karşı dayanıklı olmalıdır. Uzun ömürlü bir kullanım sunmalı ve brandalarının renginin, deseninin solmaması gerekmektedir. Mafsallı tenteler iki taraflı olarak en fazla 2 metreye kadar açılma özelliğine sahiptir. Bu da geniş bir alanı koruyabileceklerini gösterir. Mafsallı tente sayesinde kapalı alanlarda oturmak istemeyen müşterilerinize açık alanda korunaklı bir bölge sunabilirsiniz.

Tentelerin açılıp kapanma sırasında zorluk çıkarmaması gerekir. Mafsallı tente bu özelliğe sahiptir. Hem manuel hem de otomatik olarak açılıp ve kapanır. Otomatik olarak açılıp kapanabilen tentelerin kullanım konforu daha yüksektir. Bakım ve temizlik konusunda zorluk çıkarmayan bu tentelerin arızalanması sonucu tamiri de asit bir şekilde gerçekleşir.

Mafsallı tenteler nerelerde kullanılır?

Mafsallı tenteni kullanım alanları geniştir. Mafsallı tente tüm açık alanlarda kullanılabileceği gibi birçok sektör işletmesinde de tercih edilir. Bir kafenin bahçesi, restoran bahçesi, teras, evlerin bahçesi, küçük işletmelerin ön kısımları mafsallı tente kullanımı için uygundur. Aynı zamanda festival ve etkinlikler gibi stant alanlarında da mafsallı tente kullanımı ihtiyacı vardır. Bu kapsamda tenteler stant ürünlerini koruyucu görev görür.

Mafsallı tente alırken nelere dikkat edilmeli?

Mafsallı tente kaliteli ve şık bir ürün olmalıdır. Kullanım sırasında sizlere bir sorun çıkarmaması kadar dış taraftan sunduğu görsellik de yüksek olmalıdır. Bu yüzden Kadıköy mafsallı tente firması olarak müşterilerimizin istediği ölçü, renk ve modellerde tente üretimi gerçekleştiriyoruz. Mafsallı tente üretimi yapan firmaların güvenilirliğini hizmet almadan önce teyit etmelisiniz. Firma hizmet alma sürecinde ilgili değilse tercih etmemeye özen gösteriniz. Mafsallı tente kurulumu sırasında da size destek verecek bir firma ile çalışmalısınız. Mafsallı tentenin montajının kurulumunda bir sorun yaşamamak için uzman ve profesyonel bir destek almalısınız. Mafsallı tente alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise tentede kullanılan brandanın kalitesidir.

Brandalar dış görselliğin perdesidir. Bu yüzden kötü hava koşullarına karşı yıpranma ve renk solması konusunda dayanıklı olmalıdır. Aynı zamanda bir reklam panosu olarak da kullanılan mafsallı tentelerin istek üzerine yapılan baskılı, logolu modellerinde üzerindeki baskıların düşmesi kötü bir görüntüye ve kalitesizliğe neden olacaktır.

Yarasa Membran | Melsa Branda Tente Fiyat 399 TL

Mafsallı tente fiyatları nelerdir?

Mafsallı tente fiyatları firmadan firmaya, verdiği hizmete ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra tentenin ölçüsü, kullanılan rengi, baskılı olup olmayacağı da fiyatları etkiler. Mafsalı tentede fiyatları belirleyen bir diğer faktör ise kullanılan sistemidir.

Eğer manuel bir tente kullanımı yerine, motorlu bir tente kullanmayı tercih ederseniz, ya da tekerlekle istediğiniz bir yere taşıyacağınız bir tente isterseniz fiyatlarda standart mafsallı tentelere göre değişiklikler olabilir. Bu kapsamda müşterilerin tente araştırması sırasında dikkatli olmasını, ihtiyaçlarını ise net bir şekilde belirlemesi gerekir. Siz de detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM