İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.767,0000
 • EURO
  $0,7207
 • ALTIN
  $39.264,5900
 • BIST
  $140,9300
Kadıköy Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Kadıköy Kış Bahçesi Brandası Modelleri

Kış bahçesi son dönemlerde daha çok rağbet gören ve bahçesi olan herkesin mutlaka yaptırması gereken bir üründür. Kişilere her yönden sağladığı faydalar bir yana kullanım kolaylığı sayesinde bahçenizin her bir noktasını aktif olarak kullanabilirsiniz. Yaz ayları geldiği zaman bahçenin keyfini hemen hemen her gün çıkarabilirsiniz. Ancak kış ayları geldiği zaman yağmur, kar, rüzgârlı havalarda bahçeler […]

Kış bahçesi son dönemlerde daha çok rağbet gören ve bahçesi olan herkesin mutlaka yaptırması gereken bir üründür. Kişilere her yönden sağladığı faydalar bir yana kullanım kolaylığı sayesinde bahçenizin her bir noktasını aktif olarak kullanabilirsiniz. Yaz ayları geldiği zaman bahçenin keyfini hemen hemen her gün çıkarabilirsiniz. Ancak kış ayları geldiği zaman yağmur, kar, rüzgârlı havalarda bahçeler kullanım dışı kalıyor.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve her daim bahçenizi kullanabilmek için Kadıköy kış bahçesi brandası modelleri arasında sizlerin zevkine hitap eden modelleri seçerek ister işyeriniz için isterseniz de ofisiniz için yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda günlük yaşantımızda cafe gibi ortamlarda sürekli karşınıza çıkan brandalar sigara yasaklarının bertaraf edilmesi içinde kullanılarak daha çok kişinin cafede oturabilmesini sağlıyor. Böylelikle sigara içen kişiler için ayrı nokta, içmeyenler içinde ayrı noktalar ayarlanabiliyor. Kadıköy kış bahçesi brandası modelleri şu şekildedir;

Fermuarlı Kış Bahçesi Brandası

Bahçenin her bir alanının kullanılması ve kış şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeden dört mevsim bahçenizi kullanabilmek için branda yapılması şarttır. Fermuarlı kış bahçesi kış bahçesi yaptırmak isteyen insanların tercih ettiği bir branda modelidir. Kullanım bakımından oldukça kolay olan ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu brandalar cafe ve işyerinin bahçelerinde de kullanılıyor.

Fermuarlı brandalar, yan iki tarafı fermuarlı üst tabakası kapalı olan bir branda türüdür. Fermuarlarını yukarı kaldırdığınız zaman branda tamamen açılır dilerseniz yukarıya doğru katlayabilirsiniz. Yaz ayları geldiği zaman da bu şekilde kullanabilirsiniz. Yapı bakımından sert plastikten meydana gelir ve temizliği oldukça kolaydır. Şık bir görünüm elde etmek isterseniz fermuarlı branda tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Branda | Çadır - Branda 0212 238 81 44

Portatif Kış Bahçesi Brandası

Fermuarlı branda modellerine göre portatif kış bahçesi fiyatları daha yüksek fiyatlara yapılıyor. Ancak iki model kıyaslandığı zaman görünüm açısından tercih edilen ürünler arasında ilk sırada portatif kış bahçesi brandası yer alıyor. Her bir noktası şeffaf bir kaplama ile dizayn ediliyor. Üst kısmı şeffaf yapıda olmasından dolayı dışarıyı rahatlıkla görebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve ısı yalıtımı sayesinde her mevsim kullanıma uygundur ve soğuğu geçirmez. Görselliğe önem veren insanların ilk tercihidir. Bina ile uyum içerisindedir. Katlanır yapısı sayesinde dilerseniz kaldırarak kullanabilirsiniz.

Kış Bahçesi Brandası Faydaları Nelerdir?

Kış bahçesi brandası her yönden kişilere büyük faydalar sağlar. Bu faydalar şu şekildedir;

 • Kadıköy kış bahçesi brandası modelleriile farklı renk seçeneklerinden yararlanarak bahçenizi renklendirebilirsiniz.
 • Branda yaptırdığınız zaman bahçeniz eskisine göre daha temiz ve düzenli olur. Yağmur ve kar gibi kötü hava koşullarından etkilenilmediğinden dolayı dilediğiniz her ürünü bahçe içerisine yerleştirerek dekore edebilirsiniz.
 • Kolay bir şekilde temizlenme imkânı sunar.
 • Yan tarafları, üst tarafları ve ön tarafı kapalı olmasından dolayı bahçe içerisi çok fazla tozlanmaz.
 • İsterseniz tercihinize göre büyük ya da küçük masa koyarak burada günün her saati vakit geçirebilirsiniz.
 • Görünüm açısından oldukça şık duran bir yapısı mevcuttur.
 • Uzun süreli olarak kullanıma uygundur. Yırtılma, aşınma gibi olumsuz durumlar ile karşılaşılmaz.

Sıklıkla tercih edilmesinden dolayı herkesin zevkine uygun olarak farklı modeller seçme şansınız mevcuttur.

Göktaş Branda | Çadır | Tente | Brandacı - istanbul

Kış Bahçesi Brandası Nasıl Yapılır?

Kış bahçesi brandası yaptırmak istiyorsanız öncelik olarak alanınızın kaç metre olduğunu belirlemeniz gerekir. Alan belirlendikten sonra fiyat teklifleri alınır. Kabul ettiğiniz takdirde firma çalışanları tekrardan ölçü almaya gelerek brandaları hazır hale getirir. Daha sonrasında ise bahçenizin branda yaptırmak istediğiniz noktalarına monte edilir. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan bu brandalar ile daha şık bahçelere kavuşabilirsiniz.

Kış Bahçesi Brandası İçin Bizi Arayın

Kış bahçesi brandası yaptırmak için ilk olarak kullanılacak olan ürünlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz kullanılan malzemelerden belirli bir süre sonrasında yırtılma gibi durumlar ile karşılaşılır. Sizlerde firmamızdan destek alarak en kaliteli kış brandasını yaptırabilirsiniz. Ürünlerimiz uzun yıllar kullanıma uygun olan ürünler olup sizler için en iyisini sunuyoruz.

Alanından uzman kadromuz bahçenizin her bir metresini en iyi şekilde hesaplayarak brandayı monte eder. Sizlerde bahçenizi daha verimli olarak kullanmak isterseniz kış bahçesi brandası yaptırabilirsiniz. Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız üzerinden fiyat bilgisi ve branda hakkında çeşitli bilgiler öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM